Android ir papildomas DAC ar reikia?

Viskas, kas „neįsipaišo“ į kitas kategorijas

EgidijusL
Įrenginys: Samsung Galaxy S6
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 3

Re: Android ir papildomas DAC ar reikia?

Standartinė EgidijusL » 28 Bal 2019, 17:19

@bronxitas nepamenu tikslaus skaičiaus, xda forume žmonės buvo radę nuo kiek omų viskas gerai su tuo telefonu, tik va kišamų ausinių iki 20€ rasti nepavyko, radau tik brand'us nuo 30€ :D
Dėl tavo išsakytos nuomonės pilnai sutinku :) Pats nesu tas žmogus, kuriam reikia idealaus atkūrimo, man tik norisi jog fone triukšmo nebūtų. Su senesniais laptop'opais bėdų nebūdavo, bet šiais laikais su eko klasės tai graudu... Tarkim turėjau irgi Philips už 30lt, buvo kaip ir geros, kol nepaseno labai, nusipirkau tą patį modelį, tik kad po 5 metų laiko, tai garso kokybė graudi...
Dabar pažiūrėk, kaip telefonų gamintojai gaili geros įrangos pridėti prie telefono, seniau nokia 5800xl 900lt kainavo ir gavau šūsnį kokybiškų priedų, o dabar prie 900€ vertės telefono duoda ausines, kurias geriau išmesti... (apple gal viską tikrai kokybiško duoda, dėl jų nežinau, neteko bandyti)
O šiaip į brangias ausines aš skeptiškai žiūriu, kažkaip jų kainas man kokybės neduotų :D

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 360
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Bal 2019, 17:36

Tai va va. Jei jau mokėti nemažus pinigus už ausines, tai norisi jas turėti ne dėl logo, ar "viena bobutė sakė, kad geros", o tam, kad jos maksimaliai (arba arti to) darytų tai, kam ir skirtos.
Tokia mintis eina, kad ar per bluetooth ausines eina įprastomis sąlygomis išgauti kokybišką garsą? Nepamirškime, kad yra ir garso atsilikimas, tad tokios ausinės tik muzikai ir pokalbiams. Jokių filmų ar žaidimų su jomis...aptX kartais padeda tuo klausimu, bet aš jau žinosiu, kad tokia asinchronizacija yra ir ji man klius, tad netinka.

Sent from Mi Thor Max

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

danciux
Gavo padėkų: 0
Kontaktai:

Standartinė danciux » 28 Bal 2019, 18:10

Bronxitai, garso aparatūroi ne vienam elementų visa esmė, vienas prastos kokybės diodar ar varža ir gera valdiklį turintis įrenginys pavirsta š krūvą. Argumentų rašyt nesugebėsiu tikrai manęs to nemokė KTU ar darbe anksčiau. Bet turi suprast tokius, dalykus su garsu ir kokybė. kad kolonėlei ar ausinei netokia membrana ar laido storis turi įtaką. Ausines vėl rinkis pagal patogumą, su tokiu funkcionalumu kurių nori kaip bt nesu naudojas aš išvis nes dar kai studinau aiškino, kad orų garso kokybiškai neperduoti, aišku tai buvo 2000 :D man ši tema primena iš serijos chebra man reikia televizoriai, kokio nezinau. Turi rinkdamasis toji daugta klausytis pats, nes, pvz vienos man skambesiu gali patikt, o tau visai kitaip.

No Turbo No Fun

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Bal 2019, 18:30

Tai aš ir neklausiu kokios ausinės geros. Aš klausiu kaip gaut bent padorią garso kokybę, nes "man viena boba sakė, kad šitos" netinka. Reikia aiškių faktų, skaičių paaiškinančių kodėl yra vienaip ar kitaip.
Auris va prisiskaitęs, kad Beats by Dre atleisti inžinieriai dabar dirba pas Bluedio, užsisakė Bluedio ausines. Bet mano atveju šis reikalas nenusako, kad Bluedio ausinės groja gerai. Reikia skaičių.
Sakykim Audio Technica ATH-M50x:
15Hz-28kHz frequency response
45mm drivers with rare earth neodymium magnets and copper-clad aluminium wire voice coils

Ar pajungęs prie ragelio pajusiu tuos 15-28,000 su 45mm ir impedance 38omai? Ar nebus jokio skirtumo lyginant su 20-20,000 40mm, 35omai, nes ragelio DAC nesugeba išspaust net to 20-20,000? O gal kokių Pioneer už ~50eur bus per akis? Arba net Panasonic kokios nors?
Man ši vieta nauja ir nežinoma. Aš žingeidus :) Jei mano klausimai nervina, galima neatsakyti. Jei žinių neužtenka, bet norisi atsakyti: geriau susiturėti. Jei žinių yra ir norisi atsakyti: prašau parašyti.

Sent from Mi Thor Max

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

danciux
Kontaktai:

Standartinė danciux » 28 Bal 2019, 18:52

Viskas OK, bet pasikartosiu kaip skambės vienos ausines ar kitos per vieną ar kitą įrenginį nepajunges nesužinosi. Ar tavo įrenginys sugebės atskleisti vienu ar kitu ausinių skambesį ir nežinau reikia jungt ir klausyt. Gali but taip, kad tos, ausines, su, vienu įrenginių gros tikrai super su kitu gali but nekas. P. S daugumos liaupsina aš, ipod mano alfoi skamba visai berysio lyginant su mano xperia xz premium ar žmonos p20, namuose per dukros multimedia viskas atvirkščiai.

No Turbo No Fun

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Bal 2019, 18:58

Ir visą tai turi būti paaiškinama techniškai.
Nu ryt mūčinsiu Pioneer atstovą pabaltijo šalims :) Ryt pas mane į svečius atvažiuoja.

Sent from Mi Thor Max

danciux
Kontaktai:

Standartinė danciux » 28 Bal 2019, 19:05

Pasakysiu techniškai paprastai ant gerų ausinių uzdek prasta laida ir gėrio ner. Užsuk į kokią topav parduotuvė, jie net leidžia paklausyt. (bent jau leido kai kolonėles pirkausi)

No Turbo No Fun

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Bal 2019, 19:08

Tai pas save paklausysiu. Man dabar teorijos reikia. Tysiu ryt kreatyvą, lyginsiu ragelio, integruotą konpo ir kreatyvo garso šaltinius su skirtingomis ausinėmis (jei laiko bus).

Sent from Mi Thor Max

danciux
Kontaktai:

Standartinė danciux » 28 Bal 2019, 19:15

is esmes jai klausysi muzika per telefona tai nemanau,kad ten dideli skituma pajusi, pradziai apsisprest reiktu kokiu ausiniu nori pvz ikisamu uzdedamu, toliau jau ziuri jai uzdedamu atviro tipo ar uzdaro, dazniu juosta svarbu , bet ar irenginys atkurs ta ka sugeba ausines taip pat klausimas, varza gal kaip kur svarbu, betas i ja maziau demesio kreipiu nes teoriskai kuo mazesne varza tuo garsiau gros, sekantis dalykas jautrumas , kuo dugiau db tuo geriau ir faktas patogumas.

No Turbo No Fun

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Bal 2019, 19:34

Nežinau kas tos uždaros ar atviros, bet noriu didelių, over ear tipo ausinių. Pageidautina su mandru žodžiu "Monitor", tipo "geresnės". Lengvų ir, kad laidas kišamas 3,5mm būtų, o ne integruotas. Taip universaliau ir iš bėdos bliutūfines pasidarysiu, nes jau turiu xiaomi bluetooth audio receiver. Esant reikalui, jau apžiūrėjau Fiio ~30eur Ali kainuoja. Tik ar reikalingas mano atveju toks reikalas dar nežinau. Ryt gali būt sunkesnė diena, bet gausiu išbandyt Pioneer ausines ir mačiau yra Audio Technica ATH-M30X. Taip pat ant dienų atvažiuoja Marshall Major II baltos laidinės. Bonusui mačiau yra kažkokios Sennheizer su metaliniu lankeliu na ir kolegės Sony WH-1000XM3.

Sent from Mi Thor Max

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių