Androidmanija.lt forumas

Google Android OS diskusijų forumas

Rodyti turinį

Dabar yra 02 Rgs 2014, 02:22 

Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Ankstesnė tema | Kita tema 

Spausdinti

Autorius Žinutė
 Atsijungęs  
 Pranešimo tema: htc hero problemos
StandartinėParašytas: 07 Kov 2011, 13:22 
Sveiki pagaliau isigyjau isvajota htc hero, pirkau naudota, tai vat norejau paklausti kaip atstatyti gamyklinius parametrus? nes ce visko prirasyta kruvos ir man jis bisky stringa:)

kiek suprantu yrasytas 2.3 romas, noreciau paklausti kaip ji perasyti i senesny ar pasilikti sita? ka rekomenduotumiet?:)

aciu uz atsakyma ash visaj zalias:)

dar norejau pasiklausti kaip pakeisti ta qwerty klavetura y phone na kaip ant yprastu telefonu nes niekaip nesigauna:(

ash nesuprantu nera galimybes pasidaryti paprastos ne qwerty klaveturos ant sio romo? tai man reikia persirasyti kita?:(

dar klausimas kaip padaryti kad neikvotu ekranas tek baterijos? eikvoja 78 procentus, auto apsvietima ishjiungiau ir uzmazinau , vistiek tiekpat eikvoja:|

isikrove per 5 val, galit kas padeti???

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
 Pranešimo tema: Re: htc hero problemos
StandartinėParašytas: 08 Kov 2011, 22:48 
sharoo rašė:
Sveiki pagaliau isigyjau isvajota htc hero, pirkau naudota, tai vat norejau paklausti kaip atstatyti gamyklinius parametrus? nes ce visko prirasyta kruvos ir man jis bisky stringa:)

kiek suprantu yrasytas 2.3 romas, noreciau paklausti kaip ji perasyti i senesny ar pasilikti sita? ka rekomenduotumiet?:)

dar norejau pasiklausti kaip pakeisti ta qwerty klavetura y phone na kaip ant yprastu telefonu nes niekaip nesigauna:(

ash nesuprantu nera galimybes pasidaryti paprastos ne qwerty klaveturos ant sio romo? tai man reikia persirasyti kita?:(

dar klausimas kaip padaryti kad neikvotu ekranas tek baterijos? eikvoja 78 procentus, auto apsvietima ishjiungiau ir uzmazinau , vistiek tiekpat eikvoja:|

Gamyklinius parametrus gali atstatyti Settings->Privacy->Factory data reset
Dėl ROMo, tai pati esu išbandžiusi kelis, dabar kurį laiką buvau apsistojusi ties Froyo 2.2, bet šiaip šįvakar jaučiu reikės jį pasikeisti :) Iš esmės tai tie 2.3 ROMai yra kiek bugovi, bet laikui bėgant viskas stos į svas vėžes manau :) Klaviatūrą pasikeisk, kai ją atsidarai, spausk ant ?123 ir laikyk, po to pasirink Android Keyboard Settings.Bateriją tikriausiai eikvoja programas, kurių, kaip pats sakei, pas tave yra daug. parsisiųsk Advanced Task Manager ir pamatysi, kas eikvoja tavo bateriją. Bet manau po Factory data reset'o baterija turėtų laikyti ilgiau. :)
Tikiuosi padėjau, sėkmės ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 01:39 
Rugile rašė:
sharoo rašė:

Gamyklinius parametrus gali atstatyti Settings->Privacy->Factory data reset
Dėl ROMo, tai pati esu išbandžiusi kelis, dabar kurį laiką buvau apsistojusi ties Froyo 2.2, bet šiaip šįvakar jaučiu reikės jį pasikeisti :) Iš esmės tai tie 2.3 ROMai yra kiek bugovi, bet laikui bėgant viskas stos į svas vėžes manau :) Klaviatūrą pasikeisk, kai ją atsidarai, spausk ant ?123 ir laikyk, po to pasirink Android Keyboard Settings.Bateriją tikriausiai eikvoja programas, kurių, kaip pats sakei, pas tave yra daug. parsisiųsk Advanced Task Manager ir pamatysi, kas eikvoja tavo bateriją. Bet manau po Factory data reset'o baterija turėtų laikyti ilgiau. :)
Tikiuosi padėjau, sėkmės ;)

aciu bandysiu:) del klaveturos ishprendziau beda su anysoftkeyboard:)
bandziau 2.2 foyo roma taciau pasinaudojius po kurio laiko be niekur nieko vis pradedavo dingti ta visa juostute tarsi su meniu, na ten meniu mygtukas yra narsykles ir t.t sendien ysirasiau kazkoky RCMix22b_WWE likau visaj patenkintas dirba greit ir stabilej tikiuosi taip ir liks:)

dar norejau paklausti prie to pacio kokiu budu man perkelti y kortele programas zaidimus?
nes dabar ydeta 8gb korta ir jy yra beverte:D
buvau parsisiusntes kazkoke programele ir ji tiesiog perkopyjavo i sd kortele zaidima bet ir orginala paliko telefone kiek supratau:) noreciau y kazkoky foldery kad man saugotu korteleje ar tai ymanoma?:)

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 08:11 
Jeigu pas tave yra 2.2 ROMas, tada APP2SD turėtų būti pas tave įdiegta. Eik settings->Applications->Manage Applications->atsidaryk bet kuria parsisiusta programa->spausk move to SD :)

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
StandartinėParašytas: 09 Kov 2011, 16:00 
Rugile rašė:
Jeigu pas tave yra 2.2 ROMas, tada APP2SD turėtų būti pas tave įdiegta. Eik settings->Applications->Manage Applications->atsidaryk bet kuria parsisiusta programa->spausk move to SD :)

pas mane 2.2wwe romas kiek supratau 2.2 romas su 2.1 sence ar kazkas tokio , ten nuejus kaip minejai nera tokios galimybes:(

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
 Pranešimo tema: Re: Re: htc hero problemos
StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 10:36 
sharoo rašė:
Rugile rašė:

pas mane 2.2wwe romas kiek supratau 2.2 romas su 2.1 sence ar kazkas tokio , ten nuejus kaip minejai nera tokios galimybes:(

Tada arba ROMas yra be APP2SD support, arba aš kažko nežinau. Dabar neturiu priėjimo prie kompo, bet kai grįšiu bus galima pagooglint. :)

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 18:23 
Rugile rašė:
sharoo rašė:
Rugile rašė:

Tada arba ROMas yra be APP2SD support, arba aš kažko nežinau. Dabar neturiu priėjimo prie kompo, bet kai grįšiu bus galima pagooglint. :)

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

malonu lauksiu ziniu;D dar klausimas kai sujungiu usb laidu pc ir telefona ankciau mesdavo prie notifications kur galedavau pasirinkti ir yjungti ta storage, kazka numaigiau nieko nebeishmeta, o kompe rodo diska bet negaliu yeiti i ji
:| jau karta atrasej dabar neatstosiu su simtu milijonu klausimu:) juokaujiu, seip aciu uz pagalba:)

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 22:31 
Hmm, o gal galėtum linką numest, kuris tavo ROM yra tiksliai? Kažkaip įtariu, kad tame ROMe nėra APP2SD support :)

Dėl USB, tai pažiūrėk Settings->Storage , tavo SD card gal yra Unmount'intas (ar yra ten toks pasirinkimas Mount SD card)? tokiu atveju paspausk Mount SD Card ir viskas turėtų veikti :)

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 23:03 
Rugile rašė:
Hmm, o gal galėtum linką numest, kuris tavo ROM yra tiksliai? Kažkaip įtariu, kad tame ROMe nėra APP2SD support :)

Dėl USB, tai pažiūrėk Settings->Storage , tavo SD card gal yra Unmount'intas (ar yra ten toks pasirinkimas Mount SD card)? tokiu atveju paspausk Mount SD Card ir viskas turėtų veikti :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=702398 sita roma naudojiu :)

tai kad ten kur storage pasirinkimas yra nebent unmaunt ten rodo kiek uzimta kortelej ir kiek laisva:)
anksciau budavo ykisu usb laida tada ten ta notifikacinos virsuj atsidarau tada ten paspaudziu ir tada vidury ekrano paspaudziu toky mygtuka ir ysijungdavo, bet sy kart yjungiau ir man ten kazka ishmete kazka paspaudziau ir dabar kai prijungiu laidu notifikacions visaj nieko neatsiranda ir negaliu pasirinkti kad ysijungtu ta storage:(

perkroviau telefona ir pasitaise ta mas storage:))))) viskas okej:)

Į viršų
 Aprašymas  

Atsijungęs  
StandartinėParašytas: 10 Kov 2011, 23:13 
dar vienas klausimas kur jus laikot savo numerius telefone ar sim? ash laikau sim kai perkopijuojiu juos y people
tai tada kai pamygu phone buva susidvejine kontaktai:( bandziau people su meniu mygtuku ten pareguliuoti kad rodytu tik telefono kontaktus taciau vistiek man rodo phone kai paspaudziu susidvejinusius kontaktus, kiek suprantu ten rodo viena kontakta sim kita tel atminties ? turit kas idejiu?:) rugile?:DDDD

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:

Dabar prisijungę

Iš viso šiuo metu prisijungę 3 vartotojai :: 0 registruotų, 0 slaptų ir 3 svečių(iai) (pagal pastarųjų 5 minučių diskusijų aktyvumą)
Daugiausia vartotojų (271) buvo 12 Lap 2012, 21:09

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių