[LG P500] Bendros problemos - D.U.K.

Tema užrakinta
Vartotojo avataras

Temos autorius
smsman
Pranešimai: 527
Užsiregistravo: 17 Gru 2011, 16:08
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

[LG P500] Bendros problemos - D.U.K.

#1

Standartinė smsman » 17 Sau 2012, 15:56

LG Optimus One (P500) D.U.K.

ROOT
Gidas, kaip nurootinti telefoną
CyanogenMod
Ryšio problema
DEVELOPER'IŲ "KŪRINIAI"
ROM'ai ir KERNEL'iai
KAS TAS CWM?
Tai pagerinta android recovery versija, per kurią galima flashint'i romus, kernelius, daryti bei atkurti atsargines kopijas ir t.t. Trumpinys kilęs nuo ClockWorkMod Recovery
KAIP GAUTI CWM?
Lengviausias būdas jį įrašyti per programą "ROM Manager" programa (tik rootintiems telefonams). Ją įdiegiame į telefoną, ir atidarome. Spaudžiame pirmą mygtuką, parenkame tel. modelį "LG Optimus One" ir laukiame, kol parsiųs CWM bei įdiegs. Jo paleidimas per tą programą spaudžiant antrą mygtuką, arba išjungtam telefone spausti paeiliui ir laikyti Home-Vol Up-Power kol pasileis CWM. Vaikščiojimas po meniu garso mygtukais, pasirinkimas meniu mygtuku.
KAIP KĄ NORS ĮFLASHINTI
Paleidžiame CWM, jeigu flashinsime ROMą, rekomenduojama padaryti wipe all data/wipe dalvik cache/wipe battery stats (paskutiniai du wipe advanced skiltyje). Bet kuriuo atveju flashinamas failas turi būti suarchyvuotas zip ir įkeltas į kortelę. Pasirenkame install zip from sdcard ir pirma opcija, kurioje pasirenkame flashinimą zip failą.
Atsarginių kopijų darymas
Įeiname į CWM, pasirenkame backup and restore ir backup. Sekmės
SOFT BRICK ATVEJU
Jeigu užteko proto pasidaryti backup prieš kažką darant ir gauname soft brick, paleidžiame CWM, renkamės backup and restore ir restorr, pagal datą pasirenkame backupą ir restorinam ;)
Paskutinį kartą redagavo 1 smsman. Iš viso redaguota 17 kartus.


-- LG Optimus One (P500) --

Tema užrakinta

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių