[Įrenginiai Xiaomi/YI] Kai reikia greitos pagalbos

Atsakyti

Airiduks
Įrenginys: Redmi Note4
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: [Įrenginiai Xiaomi/YI] Kai reikia greitos pagalbos

Standartinė Airiduks » 14 Rgp 2017, 16:41

Jis mano bet yra pikabintas prie anglisko nr be jokiu emailu,o slaptazodi man ten kazkoki sugeneravo bet nepasikeiciau i savo norima taip ir prisirakino jis,nera galimybes gauti to nr ant kurio buvo registruota prie mi acount.Suprantu kad turint ta nr ar kad butu emailas pass atsiuntimui butu dzin...Ir kaip man irodyt kad jis mano rasiau i xiomi suporta nusiunciau foto nuo dezes su imei bet raso tipo laukit pranesim kada atnaujinsim pass bet jau savaite praejo...

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 360
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 14 Rgp 2017, 16:46

Įmanoma ir labai paprastai iš vogto ir pririšto prie Mi paskyros ragelio, padaryti pilnai veikiantį su laisva paskyra. Nu bet suprask, neremiam vagių.
Tokių instrukcijų ieškok interneto platybėse, bet ne čia.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Airiduks

Standartinė Airiduks » 14 Rgp 2017, 16:50

As tau dar karta aiskinu,kad jis ne vogtas pirkau ji per aliexpresa galiu i pm numest foto jei netiki.Xiomi turiu pirma karta ir db kaip pagalvoju be reikalo registravaus tam mi acount...Butu vogtas nunesciau i kokia taisykla ir tegul ten padaro,bet nenoriu savo tel duot kazkam,dar ypac kaip maciau youtubei kad galimybes tekt ardyt kad edl mode ijungt...

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 14 Rgp 2017, 16:55

man tikrai neįdomu kaip jis pas tave atsirado :)
Šio forumo mintį išsakiau - neremiam vagių.

O tavo parašymai labai dviprasmiški:
Sveiki parveze is anglijos xiomi redmi note 4
o slaptazodi man ten kazkoki sugeneravo bet nepasikeiciau i savo norima
Labai smarkiai nesigilinant į niuansus. Šiame forume nebus informacijos kuri galėtų padėti vagims.
O asmeninių duomenų saugumas ir savo duomenų naudojimas yra tik to asmens reikalas. Jei jis nesirūpina savo duomenimis, tame tarpe ir slaptažodžiais, prisijungimo vardais ir .t.t. tai tik jo reikalas.

Būkim biedni, bet teisingi :) ieškok laimės kitur.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Airiduks

Standartinė Airiduks » 14 Rgp 2017, 17:03

Ai matau kad nedaeina pamenu kad atsiunte i tel nr kazkoki pass ten buvo raides ir skaiciai o po to as niekur nebelindau ir emailo neaktyvavau.Nu bet tiek to jei jau sunku paiskint lb nusimanyciau kaip kas tai cia neklausciau,tam ir yra forumas bet matau pagalbos nesulauksi cia...

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 14 Rgp 2017, 17:05

Dėl ko tokios informacijos čia nebus paaiškinau, gana myžčiot.

Plius visiškai negerbi šio forumo lankytojų ir rašai bile rašyt, net nepaskaitęs pirmo temos pranešimo.

Sent from my Thor Max

Airiduks

Standartinė Airiduks » 17 Rgp 2017, 20:16

Nu ir va bronxitas paciam xiomio suportui irodziau kad cia mano tel,patys nueme ta koda perkroviau tel prisijungiau prie wifi ir viskas nebemete kad reikia pass ;) O tu cia ziuriu tik apvagint tesugebi...

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 17 Rgp 2017, 21:31

Aš sakau, kad tokius reikalus reikia oficialiai daryt (ką ir pasidarei, sveikinu), o ne brutualiu būdu (kas baisiai nesudėtingai pasidaro), bet kadangi tai padės ir vagims, dėl to šios informacijos šiame forume nebus.
Kapiš?

Sent from my Thor Max

Vartotojo avataras

Dratas
Suteikė padėkų: 2
Gavo padėkų: 1
Kontaktai:

Standartinė Dratas » 09 Lap 2017, 21:27

Nemuškit,kad prikeliu temą,bet legaliais būdais atsirado pas mane red me note 3 pro global buvęs šeiminkas padarė hard reset,įjungus telefoną praėjus tuos nustatymus pasitinka langas maždaug šis telefonas yra pajungtas prie xiaomi debesio ir būk malonus duok slaptažodį,jo buvęs šeimininkas nežino,tačiau pavyko pakeisti į naują,bet ir naujas netinka,išbandyti keletas būdų kaip tą mi debesyną apeiti,tačiau nesėkmingai,o,jeigu pabandžius sužeminti rom versiją,gal kas pavyktų?dabar miui 8.5.2,tik kaip nepasimauti ir rasti global su lietuvių kalba?

Paveikslėlis
--->>>Rašau lietuviškai,o tu?Nerandi lietuviškų raidžių klaviatūroje? Kopijuok iš čia: ĄČĘĖĮŠŲŪŽąčęėįšųūž
Gyvenu čia

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 09 Lap 2017, 21:30

Instrukcijų pilnas tuntas, vienas iš variantų kaip tik ir eina per įdiegimą pirmų ROM versijų. Lietuvių kalba yra visuose ROM leidimuose išskyrus skirtose kinijos rinkai.

Sent from Mi Thor Max

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių