Asus Zenfone 2 ZE551ML

Jei nerandat savo įrenginio gamintojo, rašykite šiame forume. Reikalui esant, temą perkelsime ar sukursime naują forumą

Temos autorius
pasas
Suteikė padėkų: 14
Gavo padėkų: 11

Asus Zenfone 2 ZE551ML

Standartinė pasas » 06 Gru 2016, 14:44

Rūta rašė:Sveiki. Taigi naudoju asus zenfone 2 ZE551ML. Nežinau kaip jums ten viskas super veikia :( stringa lagina junginejasi trūkčioja vaizdas ne gana to būna kad zinutes tekstą veda :D
↓Manau, tai daug ką pasako, ankstesniame poste palikta žinia:↓
pasas rašė:Hm, dėl esančioje firmware ZenBug's, tai kiekvienam ASUS telefone, tai gali nutikti įvairiai, todėl kažką aprašyti yra sudėtinga, bet paminėsiu keleta, man svarbių ir mano telefone pasikartojančių ZenBug's: ...
Jūs metėte akmenį į ASUS Android OS ZenUI daržą, bet nepaminėjote, ką bandėte padaryti, kad galima būtų ištaisyti šias klaidas :?
↓Ar bandėte?↓
pasas rašė:Pats, nuo savęs, pridursiu: jei po oficialių atnaujinimų, kažkas aparate jums stringa ir šiaip visoks biesas daros. Sprendimas yra, realiai pats Asus net kaskart atnaujinus rekomenduoja, daryti full wipe, kitaip vadinamą, hard reset ir po to dar į gamyklinius nustatymus siūlo atstatyti :roll: :mrgreen:
Šie skaitytojai padėkojo autoriui pasas už pranešimą:
bronxitas (06 Gru 2016, 15:22)
Reitingas: 10%

Temos autorius
pasas

Standartinė pasas » 06 Gru 2016, 15:39

auris rašė:Man kažkaip nesirisa logika, kam pirkt kinietiska telefoną už gerokai brangiau su inteliu (gerokai silpnesnis) + didesnis+storesnis + batarke silpnesnė , nei xiaomi kuris net ir Kinijoj labiau gerbiamas nei asus
O man nesiriša, kam XIAOMI, jei yra dar geresnis ir galingesnis LeECO :? :ugeek:
http://gadgets.ndtv.com/xiaomi-mi-max-3 ... -mi-5-3344
Beja, ASUS telefonus perka ne dėl to, kad yra "Kinietis", o dėl to, kad yra visiškai nepanašus, tiek išore{korpusas), tiek ir vidumi{Android OS) į "Kinietį" :geek:

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 126
Gavo padėkų: 369
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 06 Gru 2016, 15:44

ir varganas supportas ir dar dovanų intelis pas asus :) aišku "pas geriausias" pasirinkimas :)

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Temos autorius
pasas

Standartinė pasas » 06 Gru 2016, 16:15

Jei ka ZF2 kainos dabar nesikandžioja :)

ZF3 be Intel'io, bet su brangesniu ar gal labiau tinka su prabangesniu Snapdargon'u. Sako, gan neblogas variantas už-apie 400€ ZF3 Ze552KL/5.5 colių ekranas/2SIM/4GB RAM/64 vidinės atminties/metalo ir stiklo korpusas su dvipuse apsauga ir baterija tarnauja dvigubai ilgiau nei ZF2.
https://www.asusshop.lt/asus-zenfone-3-ze552kl/

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 06 Gru 2016, 16:44

esi tikrai asus fanas :) kaip ir aš kadaise Sony fanas buvau.

Palygink savo siūloma su konkurentu, kuris beveik dvigubai (ar jau ne beveik?) pigesnis. Trax tibidax į vienus vartus
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=8106

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Temos autorius
pasas

Standartinė pasas » 06 Gru 2016, 19:18

Prajuokinai... ASUS fanas... :lol: Anaiptol. TIesiog su 2, 3GB RAM tokia atgyvena. Kodėl dar metus su ZF2 ZE551ML pasvarstęs pasilikau, nes nėra kol kas konkurento mažiausiai su 4GB RAM ir dar 2K arba 4K ekranu. Keisti šį telefoną į ką? Inteli's, kuom jis blogai? Viskas man pasileidžia puikiai kas reikalinga išskyrus bandyta Ingress. Tuo metu ar turėjo visame pasaulyje bent vienas telefonų gamintojas 4GB RAM? Ne. Žinoma dabar priviso įvairių konkurentų, kurie siūlo tą ir aną telefoną, bet aš šį ZF3 ZE552KL paminėjau vien dėl to, jei reik ASUS su 4GB RAM, tai pats tas. Taip man irgi vienas kanadietis siūlė būtent šį ZE552KL, bet aš jam paminėjau kitą variantą, kuris labiau atitiktų mano norus, nei ZF3(Deluxe atmetus), kad pasirinkčiau apie 50€ pridėjus geriau OnePlus3 su 6GB RAM :idea: :arrow:
OnePlus3 440€:
https://elkortas.lt/OnePlus-3

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 06 Gru 2016, 19:21

Kur tiek ram išnaudoji, kad reikia net 4gb?
O kad intelis nišinis produktas manau nesiginčysim ;)

Sent from my BIG

Temos autorius
pasas

Standartinė pasas » 06 Gru 2016, 20:34

4GB RAM nėr dar kur jų pilnai panaudoti, nes vidurkis 2,6 iki 3,1 max, bet manau dar ateitis parodys :roll:
Kaip sakant pilnai galiu "užmiršti" apie paliktus atidarytus apps, naršyklės skirtukus :idea: Anais metais su S4LTE, vargau su 2GB RAM, o su ZF2 ZE551ML, kaip ojojoi, nėr net ką ir lyginti :) , na taip Intel.., jaučiasi , rūpūžė :), CM14.1 ARM Gapps "Stock" 7.1 vistiek kol kas veikia ženkliai geriau mano turimame sename S4LTE{tiesiog viskas veikia [spoiler][/spoiler], nei ZE551ML{ekrano įrašymas neveikia, pokalbio metu po kokios minutės, telefonas užgesdavo(juoda ekranas) ir iki kito karto padėdavo tik telefono išjungimas-įjungimas, būdavo SIM kortelės atsijungdavo, kamera neveikė normaliai ir dar visokių smulkmenų, kurios privertė grįžti prie ASUS Android M :(

Dabar ZF2 ZE551ML turi ir kitų "Android" N. 7.1 ROM.
Resurrection Remix-M 5.8.0:
http://forum.xda-developers.com/zenfone ... 0-t3507247
AICP - 12.1 - N 7.1_r7 Z00A/8 Official Nightlys:
http://forum.xda-developers.com/zenfone ... l-t3498862
[AOKP] [N 7.1.0r7] [unofficial]:
http://forum.xda-developers.com/zenfone ... 2-t3507299
[-UNOFFICIAL-] [7.1.x Nougat] BeanStalk:
http://forum.xda-developers.com/zenfone ... 8-t3508280

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 06 Gru 2016, 22:59

Kažkur matyta ;)
Android naudotojo evoliucija
Aš jau ties pabaiga :D

Sent from my BIG

Temos autorius
pasas

Standartinė pasas » 08 Gru 2016, 05:23

Palyginus kelis, paskutiniu metu naudotus, turimus telefonus: S4LTE(CM14.1, baterija laiko dvigubai geriau ir tikrai nustebau, kad visi esami Gaaps Stock 7.1 su Pixel Launcher'iu ir reikalingi apps'ai veikia puikiai ir sistema niekur nelagina ir bugų kol kas nepastebėta). A5FU pirktas dukrai. Android M be root ir be jokių modifikacijų nuo Android L laikų veikė puikiai, net pats nustebau, vienintelis išmanusis telefonas, kuriam net nebuvo minties daryti root). J5FN pirktas žmonai, tai neduok dieve, jau pirma diena pradėjo strigti(į nustatymus neįmanoma buvo patekti, užsidarydavo patys nustatymai bandant į juos patekti. ZF2 ZE551ML, Android L iki WW_2.20.40.184 versijos kentėjau be root ir Android M WW_4.21.131 Beta irgi kaip reta nenorėjau, bet vistiek išprovokavo gauti root, nes kas antrame atnaujinime SIM1{masinis ZenBug) lygioj vietoj atsijungynėjimai ir bet kurioje Android L versijoje StatusBar{mažai kam pasitaikė šis ZenBug ir tiesiai šviesiai man buvo paminėta iš ASUS pusės, kad nieks šio esamo bugo nuo 2015 metų nesiruošia sutvarkyti) : "-Atsiprašome už nesklandumus ir please go to Android M, nes ten nėra šių ZenBugs, ir toliau bus tik Android M vystoma"... tai aš ir go to Android M :) . Android M WW_4.21.40.134/144/184 versijose, nauji čiuda juda, SIM2{masinis ZenBug) lygioj vietoj atsijungynėjimai ir baterijos eikvojimas 1% didesnis nei Android L budėjimo režime ir tiek rankinį, tiek auto, ekrano šviesumą paliko per didelį, akina vakarais. Taip kad su ASUS Android M{nes, kaip žinia Intel'is mus, paliko likimo valiai&nbsp ir galima drąsiai sakyt, kad ASUS Android M kūrějai padarė stebuklą, nors ir ne super duper, bet turiu Android M :idea: ) ir su BORETS24 kernel ядро , baterija laiko budėjimo režime, kaip ir Android L ir net ilgiau, +auto ekrano šviesumas, vakarais žymiai tamsesnis, yra Multi-Windows aktyvavimo galimybė{kūrėjų skyrelyje) ir man nereik, bet yra galimybė formatavus microSD kortelę sujungti(ir jei reikia po to atjungti) su telefono vidine atmintimi. Gal jo kernelyje yra kažko ir daugiau, bet man užtenka ir šitų+ , kuriuos, kažkaip stebuklingai, ASUS Android M kūrėjai pavadinsiu "pamiršo" :)

Žvilgtelėjus į praktiką, nors kaip esami telefonai mes ir senstam, bet tai tos "Android naudotojo evoliucija"-"stadijos" negalioja, kai turima keleta skirtingų telefonų, ir kai kuriems tiems telefonams labiau-geriau tinka šiokios tokios modifikacijos ir kaip sakoma nežinia ant ko užsirausi, tiesiog laimės dalykas įsigyti puikiai veikiantantį nuo pradžių iki pabaigos, kaip pvz. su A5FU, kuris gal toks pasitaikė, bet pasitaikė, tai manau, A5FU tikrai pasitaikė "auksinis", tik nežinau ar jis toks masiškai "auksinis" :? :)

P.S. ZE551ML> Android M versijoje su SIM atsijungynėjimu kovojimo būdas ankstesniame poste aprašytas. Dar tokia pastabėlė. ASUS Android M versijoje nenaudokite budėjimo režime Super Power Saver mode, nes tai yra Super Power Drainer po 7 valandų telefonas off, na buvo atveju, jog kai kuriem dagyveno iki 10 valandų, bet man 7 su trupučiu ir tai su viena SIM, su tamsia tema, uždarius ir išjungus visus appsus tiesiog su krūva gautų iš ASUS rekomendacijų, vistiek po 7... off{masinis ZenBug) ir kiti režimai reliai nieko nereiškia, visi rekomenduoja naudoti Performance mode :mrgreen: :)

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių