[Android TV/BOX/Švilpukas] bendra tema

Jei nerandat savo įrenginio gamintojo, rašykite šiame forume. Reikalui esant, temą perkelsime ar sukursime naują forumą
Atsakyti

egiuxxx
Įrenginys: android
Suteikė padėkų: 6
Gavo padėkų: 0

Re: [Android TV/BOX/Švilpukas] bendra tema

Standartinė egiuxxx » 16 Rgp 2019, 16:27

Teorijos gavau tiek , kad supratau, kad Xiaomi Mi BOX S , gerai nerodys lietuvisku HD kanalu. Kaip ir aisku. Tai reiskias, kad savo TV BOX'a parduosiu. Tuomet ka reiktu nusipirkti, kad nenutiktu taip pat ? PVZ su MAG425a nebus tokiu bedu su lietuviskais HD kanalais ? Arba , gal ka parekomeduosit, kas tikrai gerai rodo ir nebus "mikrolago" / del puskadriu apjungimo nemokejimo ? Ziuresiu IPTV, reikalingas Youtube. Galiu jungti per LAN , galiu per 5 Ghz. LINUX TV BOX vs ANDROID TV BOX ?? Beje vistiek idomu, kodel tik LT HD rodo su mikrolagu, kitus gerai. Lietuviai kitaip transliuoja, negu visi kiti ?

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 359
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 16 Rgp 2019, 16:32

Pilna vėjų prirašei. Panašu, kad taip nieko ir neišsiaiškinęs rašinėji.

Aš pass tokiu atveju.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

egiuxxx

Standartinė egiuxxx » 16 Rgp 2019, 16:40

Galbut ir prirasiau veju. Nelabai man pavyks surasti tech. parametrus lietuvisku HD kanalu. O jei ir ka nors rasiu, tai man tie tech parametrai tikrai nieko nesakys. Tiek stipriai pazenges sitoje srityje neesu . Sorry.
Tuomet trumpiau. Kokius TV BOX galetumet rekomenduoti, kurie moka gerai rodyti ir nebus to "mikrolago " ant lietuvisku HD kanalu ?

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 16 Rgp 2019, 16:45

Nu tai pirma gi išsiaiškink kaip transliuojami lietuviški kanalai ir tada daryk išvadas.
Galbūt pilnu kadru, tuomet sliekų ieškok kitoje vietoje, o ne puskadrių apjungime.

Sent from Mi Thor Max

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

vilsonas
Suteikė padėkų: 1

Standartinė vilsonas » 16 Rgp 2019, 17:13

Esme ,kad pas mane ant xiaomi mi box irgi taip pat stringa lietuviski HD kanalai , kame reples? Lygiai taspats tiekejas su kitu tv box yoka kb2 pro rodo sklandziai , be mikrolago

egiuxxx

Standartinė egiuxxx » 16 Rgp 2019, 17:15

Gal ne ten kazkur ieskau, bet nieko panasaus i ta puse nerandu, kaip transliuojami lietuviski HD kanalai. Tai nezinau daugiau, kaip man issiaiskinti. Jei pvz butu reikeje padaryti "ROOT" ir ka nors suinstaliuoti, kad normaliai rodytu - tai senai tai buciau jau padares. Siuo atveju matyt paprasiau butu isigyti kita irengini, kad normaliai rodytu LT HD, tik nezinau koki.

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 16 Rgp 2019, 17:38

Kas tau patars koks įrenginys normaliai rodo, kad neašku ką žiūri :)))
Bet tai netikėjau, kad šitaip būna :)))
Vienas iš variantų, per vlc atsidarai ir media info pažiūri. Vualia, visa srauto info kaip ant delno.

Sent from Mi Thor Max

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 16 Rgp 2019, 17:42

O! Mintis šovė! Eini pas savo televizijos tiekėja su savo neaiškia problema. Pabandai jiems išaiškinti ko nori ir jie gal ką patars, nes žino kas per srautas ir gal atspės kas tas tavo vadinamas "mikrolagas". Nes net ir man iki šiol neaišku kas tas yra. Spėliot galiu bandyt, bet kam spėlioti, kai viską tam reikalui turi, tik pats tingi gilintis į savo problemą ;)
Šie skaitytojai padėkojo autoriui bronxitas už pranešimą:
egiuxxx (16 Rgp 2019, 17:50)
Reitingas: 10%

egiuxxx

Standartinė egiuxxx » 16 Rgp 2019, 17:56

Tai, kad ne man vienam Xiaomi mi BOX S blogai rodo lietuviskus HD. Tai ar yra prasme man gilintis i LT HD srauto techninius parametrus ? Juk neprades nuo to gerai rodyti be trukciojimu. Jei nemoka irenginys LT HD gerai rodyti , tai nemoka. Pirksiu kita. Tik butu gerai, kad kas patartu koki. Viskas juk paprasta man rodos. P.S. Pasiziuresiu per VLC media info, tik neaisku, ar ka suprasiu ten.

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 16 Rgp 2019, 18:07

Pas mano bmw, pradejo lietuvos keliais vaziuojant, toks mikro lagas darytis, begius blogai meto. Isvaziuojant uzsienin, viskas gerai sllandziai. Gal reikia kreiptis i lietuvos kelininkus? Jei ne tai pirksiu kita bmw

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Šie skaitytojai padėkojo autoriui auris už pranešimą:
bronxitas (16 Rgp 2019, 18:09)
Reitingas: 10%

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių