[Android TV/BOX/Švilpukas] bendra tema

Jei nerandat savo įrenginio gamintojo, rašykite šiame forume. Reikalui esant, temą perkelsime ar sukursime naują forumą
Atsakyti

Rolisss
Įrenginys: H96 pro plus
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: [Android TV/BOX/Švilpukas] bendra tema

Standartinė Rolisss » 16 Spa 2019, 08:03

Bronxitas? vakar per kinotrend pasileidau filmuką 6.8 GB . besidalinančių apie 50 buvo. visą filmą su pristabdymais teko žiūrėti.
kame kampas ? internetas telia šviesolaidinis tai greičio kaip ir gana.

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 126
Gavo padėkų: 368
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 16 Spa 2019, 08:13

@Rolisss Pabandyk Torrserve cache dydį pasididint kokį dvigubai, juk dauguma skleidėjų UA, BLR, RUS, tai gali būt, kad nepatempia.
Ar su kokia programa torrent pasiimi? Reikia žaisti su prisijungimų skaičiumi ir cache dydžiu šiaip. Jei box silpnesnis, tai su prisijungimų skaičiumi labai persistengti nereikia, bet cache būtina pasididinti.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Rolisss

Standartinė Rolisss » 16 Spa 2019, 08:32

box toks - H96 Pro + (3 GB, 32 GB, 6 androidas)
einu goolinti kaip pasididinti tą Torrserve cache. nesu stiprus tuo klausimu.

ir dar. ką reiškia žaisti su prisijungimo skaičiumi?

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 16 Spa 2019, 08:49

Atsidaryk Torrserve nustatymus ir ten viskas kaip ant delno bus.
Prisijungimų skaičius torentui - maksimalus prisijungimų prie šaltinių skaičius. Šis reikalas apkrauna įrenginio CPU, nes iš jų visų po to reikia sujungti į vieną srautą, prie kuo daugiau šaltinių prisijungia, tuo labiau apkraunamas įrenginys.
Cache dydis - vieta įrenginyje atsiųstų duomenų apdorojimui.
Buferio dydis (kartais vadinama tiesiog Cache) - kokį kiekį sukramtytų/apjungtų media duomenų palaikyti įrenginyje prieš jį rodant. Svarbus reikalas, kai jungiamasi prie tolimų šaltinių ir ryšys iki jų nestabilus.

Neparašei kokią programą naudoji torentų pasiėmimui, bet iš patirties galiu rekomenduoti tik Torrserve jungiantis prie labai nutolusių šaltinių.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Rolisss

Standartinė Rolisss » 16 Spa 2019, 09:18

Ok. bandysiu vakare pasižaisti su box. ačiū.

Rolisss

Standartinė Rolisss » 17 Spa 2019, 07:36

Laba. nu Bronxitas viskas tvarkoj. ačiū už info. pasirodo žiūrėjau per Ace. vakar suinstalinau Torrserve tai 11 GB be problemų.
Gyveni ir mokaisi:)

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 17 Spa 2019, 08:13

49gb be problemų pas mane eina :)

EgidijusL
Įrenginys: Samsung Galaxy S6
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 4

Standartinė EgidijusL » 18 Spa 2019, 20:40

bronxitas rašė:
15 Spa 2019, 15:02
Pažiūrėjau koks mėnulis ir supratau kame "replės" :) Luktelsiu kol praeis ši banga :)
ačiū už tokią info, bet ji manęs nedomina, nes neketinu samdytis vertėjo
Siūlau prisiminti, kad čia yra laisvas forumas ir niekas, niekam, nieko neprivalo aiškinti. Viskas dalinamasi savo laisva valia. Jei čia nepatinka, visuomet galima rasti kitą vietą.

Mi Box S naudojamas sisteminis AFR dėl to reikia naudoti tinkamą dekoderį (youtube filmuke patogus žiūrėjimas net parodžiau kokį naudoti pačioje pabaigoje).
Dėl h264 striginėjančio vaizdo problemos sprendimas tik toks. Daugiau neturiu ką pakomentuoti nes nematau lietuviškų HD kanalų (kažkas lyg žadėjo duoti nuorodą patikrinimui į kanalo šaltinį. Tik ar ne tu kartais?) ir pats patikrinti kas ir kaip negaliu. Be to šiai dienai Mi Box S pas mane prijungtas prie 22" monitoriaus, tai jis nei afr nei striginėjimų man neparodys. O junginėti ir ieškoti sprendimo man visiškai nereikalingam reikalui neturiu noro. Siūlau tokius reikalus tikrintis tiems, kam tokia problema iškyla. Aš tik bandau kažką parekomenduoti pabandymui.
Tai kam man duoti mokamą playlist, jei tu nematysi tų strigimų?? (kas kreipėsi su tuo pačiu įrenginiu, tas išbandė) LRT HD yra viešas ir spėju taviškiame playlist'e yra, kiek žinau viename forume iš DVB-T tuos kanalus viešai dalina. O aš rašiau, kad Perfect Player AFR nejungia, o SIPTV taip. Rašiau, kad buvo bandytas su viskais Perfect Player nustatymuose esančiais dekoderiais (perkraunant aplikaciją tik pasirinkus dekoderį).
Kalbant apie forumą. Tai tik GPS'o ir šitame forume susidūriau su tokiu modo/admino "pasikėlimu". Žmogus kuris paklausia, iškart atšaunama skaityti!!! Skaičiau ką praleidęs buvau, bet iš visų tekstų aiškumos nebuvo. Normaliuose forumuose moderatoriai (moderuojantys savo temas) į pirmą temos pranešimą deda apžvalgas ar bent nuorodas į forumo pranešimus, kuriuose aiškiai aprašomas sprendimas ar minima problema. Tai ir xda, ir 4pda, kad ir gps forume.
danciux rašė:
16 Spa 2019, 07:35
Man kazko mi box s pradejo nebenaudot atr,arba kinderis kazka primynke arba neqisku kas cia pasidare,perfect plaeri ijungtas ,boxe kazkaip neradau kur . Gerdamas kava prqgooglinau tai kazkaip neradau kur tas rqndas,nors lyg esu mates tikrai
Jei vietoj ATR turėjo būti AFR, tai apie tai ir kalbu, kad su mi box nustojo veikti. Ar tai Perfect Player klaida po naujinimo kažkurio ar kas. Bet šiuo metu žaisti su Perfect versijomis nėra reikalo, nes google suspendavo full versiją (kažkas iš Europos tiekėjų pasiskundė, kad per grotuvą leidžiami jų kanalai).
Šie skaitytojai padėkojo autoriui EgidijusL už pranešimą:
bronxitas (18 Spa 2019, 20:45)
Reitingas: 10%

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 18 Spa 2019, 20:58

Persistengi su citavimu. Pabaik bereikalingą teršimą tokiomis citavimo paklodėmis.

Nuo 10:37 pažiūrėk.

Archos/Nova video player įjunk AFR ir irgi kokį filmą pabandyk paleisti su hw dekoderiu ir jo grotuvu (ant software dekoding nereikia dėti varnelės).

Jei ir tiek nepadės, galbūt sprendimas paprastas: Televizorius ar koks ten ekranas tiesiog nepalaiko AFR ir be reikalo stengiesi.

P.S. jaučiuosi lyg kažkam kažką būčiau skolingas, kad turiu čia purkštaujantiems aiškinti. Nepatinka? Durys ten ->

danciux
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 1
Kontaktai:

Standartinė danciux » 19 Spa 2019, 08:06

EgidijusL as pastebejau,kad perbperfect nevisi kanalai su afr , pvz bent man lrthd neveikia, lnk tv3 veikia. Ai bet jau dzin kiek ziuriu tv tai cia tik zaidimas su sita dezute . Iskart geriaubimt koki nvidia ir nesukt galvos su sitom nesamonem
Šie skaitytojai padėkojo autoriui danciux už pranešimą:
bronxitas (19 Spa 2019, 11:15)
Reitingas: 10%

No Turbo No Fun

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių