Android antivirusų testo rezultatai !

Skiltis skirta Android programoms
Atsakyti

Temos autorius
VytautasK
Įrenginys: Sony Z3 Compact
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 1

Android antivirusų testo rezultatai !

Standartinė VytautasK » 08 Kov 2012, 08:43

Pratestuota 41 programa. Rezultatai tokie... nelabai :)
http://www.av-test.org/en/tests/android/" onclick="window.open(this.href);return false;
O Avast! pasirodo geriausias :)

Pvz:
"Android Antivirus showed no detections in our tests and crashed several times. The advertisements worked properly." :lol:

"Even if Google now checks all apps on its Android Market, you should consider installing a security app, because nowadays the malware authors are able to load their malicious code after a seemingly clean app has been installed. Regarding the detection rates, you can trustfully choose from at least 17 products to protect your Android device. What you should also have in mind when choosing your mobile security app are additional functions such as backup and anti-theft protection (e.g. find your lost device or wipe all data remotely)."

Nori 15+5GB nemokamai? Spausk čia: https://copy.com?r=RE1Xoz
Kvietinas į UBER su 10€ važiavimui: https://www.uber.com/invite/vytautask11ue
Samsung i9000 16GB rooted MackayROM
Samsung N7000 16GB rooted CM11
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2
Sony Xperia Z3 Compact
Asus Nexus 7 WiFi 2013 32GB
Google Chromecast

efix
Įrenginys: 1+3
Suteikė padėkų: 16
Gavo padėkų: 20

Standartinė efix » 12 Kov 2012, 16:56

https://www.google.com/search?q=google+guru+blasts" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras

Deficitas
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Standartinė Deficitas » 12 Kov 2012, 23:17

Kaip tik norėjau klaust,kiek ir kam buvo padėjusi antivirusinė smartphon'e?:smile:

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

"HTC DESIRE S"

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 353
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 13 Kov 2012, 00:15

Man. Kokius 4 kartus sutaupė pinigėlius. Dabar įdėmiau žiūriu ką įdieginęju į ragelį.

Sent from my ragelis

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Logex

Standartinė Logex » 13 Kov 2012, 08:52

Bronxitas teisingai pasakė - išvertus "nelįsk, jei nemoki p__st", įsidieginėkit iš patikimų šaltinių ir jokios antivirusinės net nereikės

giga_shadow

Standartinė giga_shadow » 17 Kov 2012, 00:06

Aš manau, kad antivirusinė taip pat reikalinga ne vien dėl visokio š skenavimo, bet ir, sakykim, kai pameti telefoną, nusiuntus tam tikra žinutę telefonas duotų savo koordinates, ar taip pat nusiuntus sms'kę pradėtų kaukt, ar šifruot duomenis. Turėjau tokią programą, bet su daug minusų. Gal kas žino kokių panašių programų? Tarp kitko, bandžiau Avast'ą, man ji labai nepatiko, nes kiek supratau, koordinates ir visi veiksmai vykdomi per jų tinklapį, kas bent jau man nepriimtina. Ir dar biškį stabdo telefoną. Any ideas?

policija112
Įrenginys: s

Standartinė policija112 » 17 Kov 2012, 07:42

Kaspersky.

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

Temos autorius
VytautasK
Įrenginys: Sony Z3 Compact
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 1

Standartinė VytautasK » 17 Kov 2012, 11:51

giga_shadow rašė:Aš manau, kad antivirusinė taip pat reikalinga ne vien dėl visokio š skenavimo, bet ir, sakykim, kai pameti telefoną, nusiuntus tam tikra žinutę telefonas duotų savo koordinates, ar taip pat nusiuntus sms'kę pradėtų kaukt, ar šifruot duomenis. Turėjau tokią programą, bet su daug minusų. Gal kas žino kokių panašių programų? Tarp kitko, bandžiau Avast'ą, man ji labai nepatiko, nes kiek supratau, koordinates ir visi veiksmai vykdomi per jų tinklapį, kas bent jau man nepriimtina. Ir dar biškį stabdo telefoną. Any ideas?
Per koki dar ju puslapi??? Ji gi tik SMS komandomis valdoma, prie ko cia puslapis???

Nori 15+5GB nemokamai? Spausk čia: https://copy.com?r=RE1Xoz
Kvietinas į UBER su 10€ važiavimui: https://www.uber.com/invite/vytautask11ue
Samsung i9000 16GB rooted MackayROM
Samsung N7000 16GB rooted CM11
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2
Sony Xperia Z3 Compact
Asus Nexus 7 WiFi 2013 32GB
Google Chromecast

giga_shadow

Standartinė giga_shadow » 17 Kov 2012, 22:27

VytautasK rašė:
giga_shadow rašė:Aš manau, kad antivirusinė taip pat reikalinga ne vien dėl visokio š skenavimo, bet ir, sakykim, kai pameti telefoną, nusiuntus tam tikra žinutę telefonas duotų savo koordinates, ar taip pat nusiuntus sms'kę pradėtų kaukt, ar šifruot duomenis. Turėjau tokią programą, bet su daug minusų. Gal kas žino kokių panašių programų? Tarp kitko, bandžiau Avast'ą, man ji labai nepatiko, nes kiek supratau, koordinates ir visi veiksmai vykdomi per jų tinklapį, kas bent jau man nepriimtina. Ir dar biškį stabdo telefoną. Any ideas?
Per koki dar ju puslapi??? Ji gi tik SMS komandomis valdoma, prie ko cia puslapis???

Buvo nustatymai, kuriuose visa tai buvo galima nusistatyti. Bet nebuvo galima nusistatyti tik sau žinomo slaptažodžio (arba aš neradau kaip, nors visą meniu išvaikščiojau skersai išilgai), kurį nusiuntus į telefoną, atgal atsiųstų koordinates ar pradėtų cypt. Visąlaik rašė apie website. Nebent tu ja naudojies ir joje esi daugiau pažengęs negu aš. Dėl to atsiprašau. Turėjau programą ''Where's My Droid''. Ji nepatiko, nes pusę nustatymų buvo galimi tik donate'riams.

policija112
Įrenginys: s

Standartinė policija112 » 18 Kov 2012, 13:01

Taigi vos įsirašai to kodo prašo, per kurį eina įsijungt tą anti-theft, avastą.

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių