Įdomus gedimas

Viskas, kas „neįsipaišo“ į kitas kategorijas
Atsakyti

Temos autorius
Rimukas0
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Įdomus gedimas

Standartinė Rimukas0 » 08 Lap 2013, 23:27

Gal man pagelbės koks nors čia esantis profesionalas android planšečių srityje.Labai keistas gedimas o gal koks brokas išjungus ir ilgiau palaikius neįsijungia matyt atvėsta ir atsiranda ši problema, vakar turėjau fenu pašildyti kad įsijungtų net juokinga bet nervuoja.Nesusigaudau nei aš nei mano draugai kurie šiek tiek apie tai išmano nes kai ijungiu veikia be priekaištų.Ką daryt? Reik :idea:

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Huawei MediaPad M6 8.4
Suteikė padėkų: 163
Gavo padėkų: 396
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 08 Lap 2013, 23:53

planšetės modelis?
kurią vietą kaitinai?

šiaip briedą parašei. kas pasiūlė kaitint? pirmą kart tokį reikalą matau :) dėl kaitinamų planšečių reikalų teko girdėt, bet tam, kad įsijungtų tikrai ne :)

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Huawei MediaPad M6 8.4 LTE + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Temos autorius
Rimukas0

Standartinė Rimukas0 » 10 Lap 2013, 17:11

Planšetė Pipo M9 Pro su3g. švelniai pašildau galinę puse konkrečios vienos vietos nešildžiau. Pašildžius įsijungia normaliai ir veikia normaliai,ant juok aš čia nerašau man reik patarimo, kad butų aiškiau dar pasakysiu kad kai padirba junginejasi gerai jeigu įjungiu praėjus nedaug laiko nuo išjungimo .kuo ilgiau palaikau išjungta tuo sunkiau isijungia arba kaip jau sakiau reikia truputį pašildyti. Atrodo gan kvailai bet taip yra ir labai nepatogu kada reik spaudinėt arba šildyt.Nunešiau pas meistrelį tai perlitavo procesorių nes galvojo kad gal atšokes bet rezultato nebuvo net pinigų neėmė o tik pakraipė galva ir pasakė nežinau ką daryt.

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 10 Lap 2013, 20:32

4pfa.ru neuzmaciau tokio gedimo, ir pipo per mano rankas praejo jau 5vnt. Pas pazistamus 2vnt. Tai niekas dar nesiskunde

Sent from my HTC One X

Temos autorius
Rimukas0

Standartinė Rimukas0 » 10 Lap 2013, 21:24

Supratau, nu dėkui ka padarysi gal koks nors micro itrukimas pašilus sukontaktuoja ,teks su sia bėda susigyvent.
:(

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių