[Ūkis] Nekasdieniai sprendimai kasdieniniame gyvenime

Viskas, kas „neįsipaišo“ į kitas kategorijas
Atsakyti
Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 127
Gavo padėkų: 369
Kontaktai:

[Ūkis] Nekasdieniai sprendimai kasdieniniame gyvenime

Standartinė bronxitas » 17 Spa 2015, 08:05

Paveikslėlis

Sveiki,

Nu nesame mes paprasti Android ragelių naudotojai :) gi tiek įvairių įrenginių prigaminta, kad vajei vajei... :)

Šioje temoje norėčiau pasidalinti savo turimais sprendimais, bei mėgčiau, kad kiti parašytų ką turi pasijungę ir kaip veikia :)

Tai pradedu:

Šį filmuką įrašiau gūdžiais 2013 metais, "kai dar nebuvo atrasta ugnis" :)
https://www.youtube.com/watch?v=orb60E5EcDc

Kas ten? Ogi MK808 švilpukas pajungtas prie TV, Samsung S2 ragelis su įtvaru (papildomas originalus dėkliukas/akumuliatorius) ir į jį įrašyta (mano kiek modifikuota) RK3066 valdymo programėlė + Logitech M525 pelė (vis dar puikiai veikia).

Foto:
[spoiler]Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis[/spoiler]

Iš karto pastebėjau, kad kažko trūksta: valdyti negausiai patogu nei su rageliu, nei su pele, dėl to, neilgai trukus, ūkyje atsirado Mele F10:
[spoiler]Paveikslėlis[/spoiler]
Oi kaip dūšia apsidžiaugė po šio pirkinio, nebereikia nei pelės nei programėlės ragelyje, tikrai super daiktas :)

Rodos metus buvau nutrenkęs šalin Švilpuką, bet šiemet vėl sugalvojau jį atgaivinti. Viskas veikia, viskas OK, bet, kažkas ne taip... Garsas paduodamas tik per HDMI, o mano 1KW namų kinas, neturi HDMI įėjimo... Vėl google į pagalbą ir atradau USB garso pl. kuri turi veikt su švilpuku Lemonoje:
[spoiler]Paveikslėlis[/spoiler]
Pajungiau - viskas veikia ir garso per akis.

Aga, pritrūkau USB skylių švilpuke, tai nusipirkau USB šakotuvą su maitinimo pajungimo galimybe (tfu tfu tfu, dar neprireikė maitinimo). Viskas veikia, bet... standartinė RK3066 problema... prastai gaudo wifi, youtube neina žiūrėt net atnešus šalia ruteriuką.
Vėl paieškos... ir vualia, varle.lt turi!
Vėl vargas, gi reikia atsityst kabelį prie tv. Atsitysiau, pajungiau ir vau, viskas kaip daina - Youtube HD 1080P be problemų. Aš patenkytas, kideris dar labiau :)
Ir netyčia gavau IPTV grojaraštį (kuriame yra ir lietuviški kanalai ir užsenietiški, viso ~350, bet kaip visad, žiūrimi 2-3), jis dabar puikiai veikia su IPTV Programėle iš kurios iškastruota reklama (beja, vertimas vėlgi mano) ir su MX Playrer (kaži ar verta viešint čia Pro versiją, jei jau mokam kastruot reklamą?).

Nuotraukų peržiūrai iš ragelio televizoriuje naudoju AllCast Premium (aga, uŽ pinigus, kurgi ne).

Išėjus naujiems Chromecast kaip ir sudrebėjo ranka juos nusipirkt, bet... funkcionalumo atžvilgiu mano Švilpukas geresnis sprendimas, nes jis veikia "Stand alone" ir nereikia maigyt ragelio norint kinderiui paleisti kitą filmukų kanalą. Chromekastas moka "stand alone" rodyti IPTV? O Youtube? O valgyti media turinį iš NAS? Valdymas tik per Android įrenginį, ar galima naudoti ir mano Mele F10? Kiek programų/žaidimų palaiko Chromecast? Gal jį tiesiog naudoti kaip žaidimų konsolę, kinderis gi auga :) ? Vat tiek klausimų be atsakymų...

Nagi, o ką turite jūs ir kaip naudojate ūkyje? Kartais pasidalinimas patirtimi priveda prie gerų įdėjų!

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 17 Spa 2015, 08:49

svilpukas pas mane tarnauja filmu perziurai miegamajam, kur stovi durnaTVis, is kompo, kuris su 2Tb filmu, stovi darbo kambary. Realiai paleidziu viena karta i men., bet jis reikalingas. Tv ismest nesinori, tai svilpulas ji padaro smarTV, viskas ko reikia.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

pas mane per wifi nieks nestringa, ziuriu filmus be problemu. Gal kazkiek sunkiau su full hd, bet ripai eina, tik neina remuxai

Paskutinį kartą redagavo 1 auris. Iš viso redaguota 17 kartus.

efix
Įrenginys: 1+3
Suteikė padėkų: 16
Gavo padėkų: 20

Standartinė efix » 17 Spa 2015, 09:40

Naudoju Chromecast. Jo pavadinime jau rašoma, kad kažką perduoti (cast). Visų paskirčių tikrai neišnaudoju ir nesigilinu. Pagrinde leidžiu YouTube iš tel ar pc (Chrome). Galima paleisti visą tel ekraną ar chrome tabą iš pc ir pvz parodyti kam kelionės nuotraukas iš Dropbox. Esu pažaidęs porą žaidimų, kurie žinoma turi cast palaikymą, pvz iksiukai-nuliukai. Dar leidžiu filmus iš pc per chrome, naudodamas videostream. O telefone su tuo appsu galiu pvz sustabdyt ar prasukt filmą. Tik leidžiant turinį iš pc, fullhd neretai striginėja, reiktų gero routerio ir chromecast laikyt arčiau jo, nes dabar turinys eina į routerį ir iš jo į chromecast, o pvz paleidžiant YouTube, turinys eina tiesiogiai, o telefonas lieka tik valdymo pulteliu, tad lago nebūna.
Šie skaitytojai padėkojo autoriui efix už pranešimą:
bronxitas (17 Spa 2015, 09:41)
Reitingas: 10%

Barcors
Suteikė padėkų: 2
Gavo padėkų: 0

Standartinė Barcors » 18 Spa 2015, 10:01

auris rašė:svilpukas pas mane tarnauja filmu perziurai miegamajam, kur stovi durnaTVis, is kompo, kuris su 2Tb filmu, stovi darbo kambary. Realiai paleidziu viena karta i men., bet jis reikalingas. Tv ismest nesinori, tai svilpulas ji padaro smarTV, viskas ko reikia.
PS. turiu nauja dar viena, gal kam uz 30eu?

pas mane per wifi nieks nestringa, ziuriu filmus be problemu. Gal kazkiek sunkiau su full hd, bet ripai eina, tik neina remuxai

Auri kaip tavi pasiekti del to MK808

Visada būna pirmas kartas!

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 18 Spa 2015, 14:03

ale dabar is svilpuku nieko gero pigiai neprigamino draugai kinieciai. Tiesa kazkiek atpigo MK809 50-55Eu.

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 22 Sau 2017, 12:21

Yr jau tuntas

Sent from my BIG

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 13 Gru 2017, 19:55

Testas

Išsiųsta naudojantis Chromebook 11 Model 3189 Tapatalk 4 Lt

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių