HTC Desire is not a Nexus One

Pixel ir Nexus įrenginiai
Vartotojo avataras

dayer
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: HTC Desire is not a Nexus One

Standartinė dayer » 31 Spa 2010, 16:28

Tai aš ne tiesiai iš salono pirksiu, tik faktą konstatuoju, kad Desire tobuliausios būklės su normalia garantija gaunu už 1100 Lt, o Nexus One tokiom sąlygom išeitų jau 1600 Lt...

Dabar mano vardas forume yra Andrius
Turiu blog'ą, kuriu tinklapius.

PauliusBa

Standartinė PauliusBa » 16 Gru 2010, 00:26

O aš savo Desire nekeisčiau nei į Nexus One, nei į Nexus S. Na, į Nexus S keisčiau, bet tada jį parduočiau ir paimčiau vėl Desire arba Desire Z.
Mano nuomone, HTC Sense pataisė daug "pliko" Androido minusų ir šiaip daug ką pagerino. Gal "grynas Googlephone" ir skamba visai neblogai, bet vis dėlto Sense UI yra grynas privalumas naudojimo prasme. Minusas - nuvėlinti updeitai. Bet tai minusas yra labiau tiems, kuriems telefonas yra žaisliukas, nors tai bet kokiu atveju pataisyta fakto, kad tokie žmonės ROM kas savaitę perrašinėja, naudoja bereikalingus task killerius ir panašiai. Tas pats liečia root. Mano nuomone, normaliam naudojimui ROOT yra absoliučiai nereikalingas dalykas.

Desire už N1 geriau ne vien dėl SenseUI, bet ir dėl geresnio dizaino bei hardware mygtukų, kas yra žymiai patogiau, nei Nexusiniai. Minusas, jog nėra antro mikrofono, be to, man labai patiko Hero trackball, nors jau pripratau prie optinio ir gal taip yra patikimiau.

NForce
Įrenginys: Sony Xperia XZ Premium

Standartinė NForce » 16 Gru 2010, 01:04

Kas iš to SenseUI geriau? Aš atsikračiau ir patenkintas kaip dramblys

Devices: LG Nexus 5X + LG G Watch R

Vartotojo avataras

vortex

Standartinė vortex » 16 Gru 2010, 01:08

Matosi koks tu android naudotojas... Tame ir dziaugsmas nusirootinus isdarineti su smartfonu ka tik panorejes, o tau cia ziuriu atvirksciai. Plius tas tavo htc sense visiskai atsibodes imo.

PauliusBa rašė:O aš savo Desire nekeisčiau nei į Nexus One, nei į Nexus S. Na, į Nexus S keisčiau, bet tada jį parduočiau ir paimčiau vėl Desire arba Desire Z.
Mano nuomone, HTC Sense pataisė daug "pliko" Androido minusų ir šiaip daug ką pagerino. Gal "grynas Googlephone" ir skamba visai neblogai, bet vis dėlto Sense UI yra grynas privalumas naudojimo prasme. Minusas - nuvėlinti updeitai. Bet tai minusas yra labiau tiems, kuriems telefonas yra žaisliukas, nors tai bet kokiu atveju pataisyta fakto, kad tokie žmonės ROM kas savaitę perrašinėja, naudoja bereikalingus task killerius ir panašiai. Tas pats liečia root. Mano nuomone, normaliam naudojimui ROOT yra absoliučiai nereikalingas dalykas.

Desire už N1 geriau ne vien dėl SenseUI, bet ir dėl geresnio dizaino bei hardware mygtukų, kas yra žymiai patogiau, nei Nexusiniai. Minusas, jog nėra antro mikrofono, be to, man labai patiko Hero trackball, nors jau pripratau prie optinio ir gal taip yra patikimiau.

Sent from my bad-ass i9000

kaiser

Standartinė kaiser » 16 Gru 2010, 10:23

Dėl skonio nesiginčyjama. Man kažkaip "plikas" Android taip pat neprilipo. Sense iškart turi visas reikalingiausias smulkmenas apjungtas į darnią visumą ir suteikia išbaigtumo pojutį. Todėl esu custom rom'ų su Sense mėgėjas. Kiek žmonių tiek nuomonių. Peace ;)

Laikinai "nesumanus"

Smauglys

Standartinė Smauglys » 16 Gru 2010, 10:51

Man irgi plikas android per plikas. Skonio reikalas, ir nereikia čia taip drastiškai teigti, kad jei patinka android laužyti, tai tuo pačiu turi nekęsti ir Sense.

Current: Google Nexus 5
Ex: Google Nexus 4
Ex: Google Galaxy Nexus
Ex: HTC Desire
Ex: Rooted Dream UK

Vartotojo avataras

vortex

Standartinė vortex » 16 Gru 2010, 11:18

Butent, del skonio nesigincijama, ir nereikia teigti, kad sense geriausias, man pvz geriausiai limpa launcherpro... Peace

Sent from my bad-ass i9000

PauliusBa

Standartinė PauliusBa » 17 Gru 2010, 04:57

"Geri" vortex argumentai: 1 - slidi nuokalnė, neva toks tu ir Android vartotojas be root, kai tik su juo gali išdarinėt ką tik nori ir 2 - senseui nusibodęs. Taigi, kaip ir sakiau, čia taip tiems, kam telefonas yra žaisliukas.

Kad su telefonu galėčiau išdarinėti, ką noriu, reik SenseUI, ir nereik jokio ROOT. Be SenseUI neturiu gero dialerio, sugebančio ieškoti T9 būdu, naudingų widgetų (ypač FriendStream, 1x4 calendar), nėra normalios integracijos su FaceBook (man patinka matyt FB nuotraukas kontaktuose). Apskritai, labai daug išbaigtumo suteikia. Nesiginčyju, jog tai skonio/poreikių reikalas, bet "toks tu ir vartotojas" skamba labai jau arogantiškai.

Smalsu, kas kiek laiko persirašinėji ROM? Ir kokius dalykus darai su telefonu, ko negalėtum padaryt be ROOT? Suprasčiau, jeigu reikėtų ROOT tam, kad instaliuot apk. :)

Gintaris

Standartinė Gintaris » 17 Gru 2010, 06:52

PauliusBa rašė:"Geri" vortex argumentai: 1 - slidi nuokalnė, neva toks tu ir Android vartotojas be root, kai tik su juo gali išdarinėt ką tik nori ir 2 - senseui nusibodęs. Taigi, kaip ir sakiau, čia taip tiems, kam telefonas yra žaisliukas.

Kad su telefonu galėčiau išdarinėti, ką noriu, reik SenseUI, ir nereik jokio ROOT. Be SenseUI neturiu gero dialerio, sugebančio ieškoti T9 būdu, naudingų widgetų (ypač FriendStream, 1x4 calendar), nėra normalios integracijos su FaceBook (man patinka matyt FB nuotraukas kontaktuose). Apskritai, labai daug išbaigtumo suteikia. Nesiginčyju, jog tai skonio/poreikių reikalas, bet "toks tu ir vartotojas" skamba labai jau arogantiškai.

Smalsu, kas kiek laiko persirašinėji ROM? Ir kokius dalykus darai su telefonu, ko negalėtum padaryt be ROOT? Suprasčiau, jeigu reikėtų ROOT tam, kad instaliuot apk. :)
Kam tai zaidimas , gal kazkam tai darbas, bet visgi visi root'inimai, rom'u perrasinejimai ir informacijos rinkimas apie tai zmones vercia tobuleti, tigi vyksta ir progresas...

Samsung Galaxy S , ROM Darkys v8.0

PauliusBa

Standartinė PauliusBa » 17 Gru 2010, 08:04

Gintaris rašė:
PauliusBa rašė:"Geri" vortex argumentai: 1 - slidi nuokalnė, neva toks tu ir Android vartotojas be root, kai tik su juo gali išdarinėt ką tik nori ir 2 - senseui nusibodęs. Taigi, kaip ir sakiau, čia taip tiems, kam telefonas yra žaisliukas.

Kam tai zaidimas , gal kazkam tai darbas, bet visgi visi root'inimai, rom'u perrasinejimai ir informacijos rinkimas apie tai zmones vercia tobuleti, tigi vyksta ir progresas...
Na, kas kokiose srityse per tą patį laiką patobulėja. ;)

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių