HTC Desire is not a Nexus One

Pixel ir Nexus įrenginiai
Atsakyti
Vartotojo avataras

vortex
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Re: HTC Desire is not a Nexus One

Standartinė vortex » 17 Gru 2010, 10:33

PauliusBa rašė:"Geri" vortex argumentai: 1 - slidi nuokalnė, neva toks tu ir Android vartotojas be root, kai tik su juo gali išdarinėt ką tik nori ir 2 - senseui nusibodęs. Taigi, kaip ir sakiau, čia taip tiems, kam telefonas yra žaisliukas.

Kad su telefonu galėčiau išdarinėti, ką noriu, reik SenseUI, ir nereik jokio ROOT. Be SenseUI neturiu gero dialerio, sugebančio ieškoti T9 būdu, naudingų widgetų (ypač FriendStream, 1x4 calendar), nėra normalios integracijos su FaceBook (man patinka matyt FB nuotraukas kontaktuose). Apskritai, labai daug išbaigtumo suteikia. Nesiginčyju, jog tai skonio/poreikių reikalas, bet "toks tu ir vartotojas" skamba labai jau arogantiškai.

Smalsu, kas kiek laiko persirašinėji ROM? Ir kokius dalykus darai su telefonu, ko negalėtum padaryt be ROOT? Suprasčiau, jeigu reikėtų ROOT tam, kad instaliuot apk. :)
Perrasineju vos ne kas savaite, nesakau, kad kiekvienas rom buna geras ir panasiai, tam ir reikalingas root kad galetum 30 min begyje tureti visas naudojamas programas ( pas mane ju ~120)
Tavo isvardinti sense pliusai yra imanomi kiekviename android root pagalba, dabar pas mane sgs plius launcher pro yra visi isvardinti tavo pliusai.
Dabar kaip pavyzdys, nepatinka man pavyzdiui ivairus bloatware's kuris ateina su stock firmware, isirasau deodexinta rom ir ismetu nereikalingus failus. Nepatinka stock klaviatura ir netenkina esamos markete, vel gi reikalingas root. Telefonas stabdo, norisi kad jis skraidytu, velgi reikalingas root custom kernelio isirasymui, netenkina gps, persirasau gps draiveri. Noriu atristi tel nuo operatoriaus, velgi root. Isirasiu nauja rom kuris pjauna gryba, su cwm recovery turiu savo senaji rom per 15 min, velgi root pagalba. Ir cia galeciau prirasyti dar daug, kam man reikalingas root. Taip kad kiekvienam savo...

Sent from my bad-ass i9000

PauliusBa

Standartinė PauliusBa » 17 Gru 2010, 11:43

vortex rašė:Perrasineju vos ne kas savaite, nesakau, kad kiekvienas rom buna geras ir panasiai, tam ir reikalingas root kad galetum 30 min begyje tureti visas naudojamas programas ( pas mane ju ~120)
Tavo isvardinti sense pliusai yra imanomi kiekviename android root pagalba, dabar pas mane sgs plius launcher pro yra visi isvardinti tavo pliusai.
Dabar kaip pavyzdys, nepatinka man pavyzdiui ivairus bloatware's kuris ateina su stock firmware, isirasau deodexinta rom ir ismetu nereikalingus failus. Nepatinka stock klaviatura ir netenkina esamos markete, vel gi reikalingas root. Telefonas stabdo, norisi kad jis skraidytu, velgi reikalingas root custom kernelio isirasymui, netenkina gps, persirasau gps draiveri. Noriu atristi tel nuo operatoriaus, velgi root. Isirasiu nauja rom kuris pjauna gryba, su cwm recovery turiu savo senaji rom per 15 min, velgi root pagalba. Ir cia galeciau prirasyti dar daug, kam man reikalingas root. Taip kad kiekvienam savo...

Na va, perrašinėji kas savaitę = žaidi. Aš neperrašinėju niekada, man telefonas atlieka visas norimas funkcijas ir taip, tad man ir nereik tų nandroidų.
Kitas launcheris SenseUI įsišaknijimo daugely dalykų nepakeičia, o ir Widgetai ne tie (pvz, nėra radijo ir daug kitų widgetų). Klaviatūra stock tenkina (esu įsirašęs truputį palaužytą HTC klaviatūra dėl LT kalbos, kuriai jokio root nereik), telefono greičiu nesiskundžiu (ypač po Hero, kurį rootint būtent dėl greičio ir reikėjo (OC)), GPS veikia puikiai, prie opeatoriaus nepririšta. Tu nepasakei nei vieno vartotojiško dalyko, apart pasižaidimų. Nes kai telefonas veikia gerai, Androir yra per atviras ir per mažai suvaržytas dalykas, kad reikėtų ROOT normaliems dalykams - čia ne iPhone. Kai buvo 2.1, galvojau rootint dėl wi-fi tetheringo, bet kai su 2.2 jis jau savaime yra, tikrai dingo pointas. Tiesa, jeigu HTC neatnaujins ROM į 2.3, root gausiu kartu su kokiu nors portintu iš Desire HD rom.

kaiser

Standartinė kaiser » 17 Gru 2010, 11:52

Tik tarp kitko... Kažkaip keista, kai žmogus naudojantis SGS aiškina koks blogis yra Sense ;)

Laikinai "nesumanus"

Vartotojo avataras

vortex

Standartinė vortex » 17 Gru 2010, 18:14

PauliusBa rašė:
vortex rašė:Perrasineju vos ne kas savaite, nesakau, kad kiekvienas rom buna geras ir panasiai, tam ir reikalingas root kad galetum 30 min begyje tureti visas naudojamas programas ( pas mane ju ~120)

Na va, perrašinėji kas savaitę = žaidi. Aš neperrašinėju niekada, man telefonas atlieka visas norimas funkcijas ir taip, tad man ir nereik tų nandroidų.
Kitas launcheris SenseUI įsišaknijimo daugely dalykų nepakeičia, o ir Widgetai ne tie (pvz, nėra radijo ir daug kitų widgetų). Klaviatūra stock tenkina (esu įsirašęs truputį palaužytą HTC klaviatūra dėl LT kalbos, kuriai jokio root nereik), telefono greičiu nesiskundžiu (ypač po Hero, kurį rootint būtent dėl greičio ir reikėjo (OC)), GPS veikia puikiai, prie opeatoriaus nepririšta. Tu nepasakei nei vieno vartotojiško dalyko, apart pasižaidimų. Nes kai telefonas veikia gerai, Androir yra per atviras ir per mažai suvaržytas dalykas, kad reikėtų ROOT normaliems dalykams - čia ne iPhone. Kai buvo 2.1, galvojau rootint dėl wi-fi tetheringo, bet kai su 2.2 jis jau savaime yra, tikrai dingo pointas. Tiesa, jeigu HTC neatnaujins ROM į 2.3, root gausiu kartu su kokiu nors portintu iš Desire HD rom.
nu normaliai tu cia, pasizaidimas, tai niekas nekalba apie tavo varianta, kad jis ten atristas, kad tau klaviatura tinka, ne visi megsta stock (beje as ir touchwiz nemegstu) ir jei tarkim susisikes samsungas nesugeba normaliai gps draiveriu suderinti, o xda vyriokai tai pataiso, tai kaip tipo nevartojiskas dalykas? Sorry Pauliau, tu tiesiog gyveni savam pasauleli, as kitam, peace ;)
kaiser rašė:Tik tarp kitko... Kažkaip keista, kai žmogus naudojantis SGS aiškina koks blogis yra Sense ;)
turejau ir desire ir hero, ir DHD, nieko neturiu pries sense, tiesiog man yra ir geresniu variantu, ir nepersu cia visiems koks yra sense afigienas dalykas...

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių