[Nexus 4] bendra tema

Pixel ir Nexus įrenginiai
Atsakyti

Svecias117
Įrenginys: Sony Xperia Z2 D6503
Suteikė padėkų: 36
Gavo padėkų: 49
Kontaktai:

Re: [Nexus 4] bendra tema

Standartinė Svecias117 » 15 Rgs 2014, 08:45

Pagalvok ar apsimoka + nepamiršk mokesčių.

Telefonas

efix
Įrenginys: 1+3
Suteikė padėkų: 16
Gavo padėkų: 20

Standartinė efix » 15 Spa 2014, 22:30

Android 5.0 Lollipop, which comes on Nexus 6, Nexus 9 and Nexus Player, will also be available on Nexus 4, 5, 7, 10 and Google Play edition devices in the coming weeks.

ievuž
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Standartinė ievuž » 26 Lap 2014, 14:24

Mano Nexus 4 nelaimei vakar atkeliavo į jį android 5 ir dabar beveik visos programėlės neveik :evil:
ką patartumėt daryt?
bandžiau kelias pašalinti ir iš naujo atsiųsti per google play, bet play sako, kad jau įdiegta ir vsio :!:

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 125
Gavo padėkų: 364
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 26 Lap 2014, 18:52

nu tai sveikinu. sakyčiau visai normalu, turint nexus, kasmet susidurt su tomis pačiomis problemomis ;)

mano akimis, šiai dienai, turėt nexus įrenginį nebe privalumas, o veikiau minusas. su kiekvienu atnaujinimu tos pačios bėdos kartojasi. kol kiti gamintojai pasiveja naujausią android versiją, programėlių kūrėjai jau būna atnaujinę savo kūrinius ir nebemato tokių bėdų. tai dienai jau būna išleista nebe pirmoji android versija x.0, o jau kokia x.2 ;)

alia vis gi, gali pasigirt: Valio! pas mane jau naujausia android versija!

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

efix

Standartinė efix » 26 Lap 2014, 21:44

ievuž rašė:Mano Nexus 4 nelaimei vakar atkeliavo į jį android 5 ir dabar beveik visos programėlės neveik :evil:
ką patartumėt daryt?
bandžiau kelias pašalinti ir iš naujo atsiųsti per google play, bet play sako, kad jau įdiegta ir vsio :!:
Prašau pavardinti tas neveikiančias. pvz man neveikė 3 programėlės, nes nepalaikė ART. Viena jau gavo palaikymą. Siūlyčiau atstatyti gamykliškai (resetinti), Nexus4 puikiai veikia su 5.0

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 125
Gavo padėkų: 364
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 26 Lap 2014, 21:53

Xposed? Ace stream engine?

Sent from my small

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

efix

Standartinė efix » 26 Lap 2014, 22:14

Ir wakelockdetector. Man įdomus tas ilgiausias "beveik visų" neveikiančių pas ją sąrašas

ievuž

Standartinė ievuž » 26 Lap 2014, 22:37

efix rašė:
ievuž rašė:Mano Nexus 4 nelaimei vakar atkeliavo į jį android 5 ir dabar beveik visos programėlės neveik :evil:
ką patartumėt daryt?
Prašau pavardinti tas neveikiančias. pvz man neveikė 3 programėlės, nes nepalaikė ART. Viena jau gavo palaikymą. Siūlyčiau atstatyti gamykliškai (resetinti), Nexus4 puikiai veikia su 5.0
Facebook, soundcloud, youtube, pati google play, rašė, kad baigėsi prisijungimo laikas, chrome irgi nieko neužkrauna.
Išvalius talpyklą, pabandžiau atsiųsti iš naujo facebook, atsiuntė, bet prisiloginint neleidžia, kraunasi...kraunasi ir vėl išmeta - login.
Gal čia kažkas su interneto nustatymais ne taip? :roll: nors viber ir fb mesendžeris veikia puikiai.
Na, čia mano tos programėlės gi paprastos, neturiu aš nieko mandro, kaip jūs super vyrai :D

ievuž

Standartinė ievuž » 26 Lap 2014, 22:40

bronxitas rašė:nu tai sveikinu. sakyčiau visai normalu, turint nexus, kasmet susidurt su tomis pačiomis problemomis ;)

mano akimis, šiai dienai, turėt nexus įrenginį nebe privalumas, o veikiau minusas. su kiekvienu atnaujinimu tos pačios bėdos kartojasi. kol kiti gamintojai pasiveja naujausią android versiją, programėlių kūrėjai jau būna atnaujinę savo kūrinius ir nebemato tokių bėdų. tai dienai jau būna išleista nebe pirmoji android versija x.0, o jau kokia x.2 ;)

alia vis gi, gali pasigirt: Valio! pas mane jau naujausia android versija!
po ankstesnių atnaujinimų nekildavo jokių problemų :)
todėl ir nesukau galvos imdama tą faking čiulpinuką :shock:

efix

Standartinė efix » 27 Lap 2014, 11:00

ievuž rašė:Facebook, soundcloud, youtube, pati google play, rašė, kad baigėsi prisijungimo laikas, chrome irgi nieko neužkrauna.
Išvalius talpyklą, pabandžiau atsiųsti iš naujo facebook, atsiuntė, bet prisiloginint neleidžia, kraunasi...kraunasi ir vėl išmeta - login.
Gal čia kažkas su interneto nustatymais ne taip? :roll: nors viber ir fb mesendžeris veikia puikiai.
panašu į tik iš interneto išgirstas wifi problemas. Bandyk užmiršti wifi prisijungimą ir jungtis naujai, antraip Factory reset greičiausiai išspręs problemą. Mano rato pažįstami neturi problemų (2 x Nexus5, 3 x Nexus4), kurie naujino OTA metodu (kaip tu)

P.S. gali būti ir nesusikalbėjimas su konkrečiais routeriais.
https://productforums.google.com/forum/ ... QRmyEqEIZ4" onclick="window.open(this.href);return false;
wifi nustatymuose auto keičia į 2.4GHz:
http://goo.gl/OYahXH" onclick="window.open(this.href);return false;

Kodas: Pasirinkti visus

Then I have changed Advanced settings/Wifi Frequency from AUTO to 2.4Ghz as described above, and the rebooted the phone. And tadaam, the wifi works now (and I can update apps and synchronise photos after a week)!! Thanks leegreg81 and Simon for the tips.
Paskutinį kartą redagavo 1 efix. Iš viso redaguota 27 kartus.

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių