gps ir skype irasymas

Atsakyti

Temos autorius
edmasss
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

gps ir skype irasymas

Standartinė edmasss » 03 Sau 2012, 18:11

sveiki, neina arba nemoku irasyt skype i savo xperia arc, taip pat neina ir navigacijos irasyt.tai jei nesunku,numeskit linka is kur sias programas parsisiust,gal as netinkamas bandziau.o gal telefui reikalingas rootinimas norint jas irasyt ?

K1ll

Standartinė K1ll » 03 Sau 2012, 18:25

as parsisiuntes skype is marketo ir man viskas puikiai veikia :].

Temos autorius
edmasss

Standartinė edmasss » 03 Sau 2012, 23:14

K1ll rašė:as parsisiuntes skype is marketo ir man viskas puikiai veikia :].
o tavo tel toks pats ? mane jis jau biesina, atnaujint neina,nors rodo kad yra naujinimas, skype ir navigacija neisiraso.o siaip visos kitos programeles isiraso be problemu :)

Vartotojo avataras

kajjtan

Standartinė kajjtan » 03 Sau 2012, 23:25

edmasss rašė:
o tavo tel toks pats ? mane jis jau biesina, atnaujint neina,nors rodo kad yra naujinimas, skype ir navigacija neisiraso.o siaip visos kitos programeles isiraso be problemu :)

Top frazė, taigi tu net nepaminėjai telefono

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

Kovalskis

Standartinė Kovalskis » 04 Sau 2012, 00:16

kajjtan rašė:
edmasss rašė:

Top frazė, taigi tu net nepaminėjai telefono

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk
Tai kad paminejo xperia arc.

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

Kovalskis

Standartinė Kovalskis » 04 Sau 2012, 00:17

edmasss rašė:sveiki, neina arba nemoku irasyt skype i savo xperia arc, taip pat neina ir navigacijos irasyt.tai jei nesunku,numeskit linka is kur sias programas parsisiust,gal as netinkamas bandziau.o gal telefui reikalingas rootinimas norint jas irasyt ?
Na nezinau, as turiu Xperia Arc S, tai man viska is marketo iraso, o tai kas vyksta ka neiraso? Labai jau konfidencialiai nupasakojai cia. :)

Sent from my Xperia Arc S using Tapatalk

Vartotojo avataras

Kūjis

Standartinė Kūjis » 04 Sau 2012, 01:28

Kaip suprast neisiraso ? Kas nutinka bandant ? Varnele uzdeta del nezinomu saltiniu ? Marketas neleidzia updatint appsu tu kuriu tu nepirkai t.y parsisiuntei ale nulauztus. Tokiu atveju ieskai naujesnes versijos eidamas sunkeliais :) beje kuria konkreciai navi bandai isirsyt ?

Sent from my Android Phone using Tapatalk

Samsung Galaxy Note

Temos autorius
edmasss

Standartinė edmasss » 04 Sau 2012, 01:37

Kūjis rašė:Kaip suprast neisiraso ? Kas nutinka bandant ? Varnele uzdeta del nezinomu saltiniu ? Marketas neleidzia updatint appsu tu kuriu tu nepirkai t.y parsisiuntei ale nulauztus. Tokiu atveju ieskai naujesnes versijos eidamas sunkeliais :) beje kuria konkreciai navi bandai isirsyt ?

dabar va bandziau atsiusti sygic ir skype tai ismeta kad del 413klaidos nepavyko atsiusti. o kad man pacio tel neina updateinti ,del sito tai girdejau kad gal dar salonas is kurio pirkau dar neturi licenzijos naujiniui,kai nusipirkau tel tai pirma karta ejo ji atnaujinti,o daugiau ne. Varnele uzdeta del nezinomu saltiniu :)

Kovalskis

Standartinė Kovalskis » 04 Sau 2012, 12:31

edmasss rašė:
Kūjis rašė:Kaip suprast neisiraso ? Kas nutinka bandant ? Varnele uzdeta del nezinomu saltiniu ? Marketas neleidzia updatint appsu tu kuriu tu nepirkai t.y parsisiuntei ale nulauztus. Tokiu atveju ieskai naujesnes versijos eidamas sunkeliais :) beje kuria konkreciai navi bandai isirsyt ?

dabar va bandziau atsiusti sygic ir skype tai ismeta kad del 413klaidos nepavyko atsiusti. o kad man pacio tel neina updateinti ,del sito tai girdejau kad gal dar salonas is kurio pirkau dar neturi licenzijos naujiniui,kai nusipirkau tel tai pirma karta ejo ji atnaujinti,o daugiau ne. Varnele uzdeta del nezinomu saltiniu :)
Cia jauciu reikia restore daryt, nes kazkas cia su ROM gal netvarkoj. O tu ne is Marketo Skype siunties?

Sent from my Samsung Galaxy Gio using Tapatalk

Temos autorius
edmasss

Standartinė edmasss » 05 Sau 2012, 03:11

Kovalskis rašė:
edmasss rašė:

Cia jauciu reikia restore daryt, nes kazkas cia su ROM gal netvarkoj. O tu ne is Marketo Skype siunties?

Sent from my Samsung Galaxy Gio using Tapatalk
bandziau is marketo ir ne is marketo bandziau jau ir nieko. restore tai ta prasme atkurti visus parametrus gamyklinius ?

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių