[L9 II] problema su mob. duomenimis

Atsakyti

Temos autorius
Vygex
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

[L9 II] problema su mob. duomenimis

Standartinė Vygex » 27 Bal 2015, 18:40

Sveiki, naudojant wifi, mano telefonas nori taip pat naudoti ir mob. duomenis(bent jau as taip suprantu). Kai isijungiu wifi, daznai gaunu zinute kuri pranesa, kad saskaitoje nepakanka pinigu uzsakyti plano dienai(naudoju ezy kuris automatiskai uzsakineja plana dienai isijungus mob duomenis). Ziurejau isklotines ir pamaciau, kad man nezinant jau 2 kartus buvo uzsakytas tas planas kol saskaitoje dar buvo pinigu.
Any ideas kodel taip vyksta?

P. S. mob. duomenys tikrai neijungti.
Paveikslėlis Paveikslėlis

efix
Įrenginys: 1+3
Suteikė padėkų: 16
Gavo padėkų: 20

Standartinė efix » 27 Bal 2015, 20:28

todėl, kad omnitelis yra ubagautojas ir už kelis nekaltai sistemos siurbtelėtus kb melžia pinigus. Pas T2 nemokamai berods pora MB galima

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 121
Gavo padėkų: 349
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 27 Bal 2015, 21:10

Kokios dar idėjos? Klaust omnitelio arba sujaukt/pakeist apn.

Išbaksnota per Z Ultra su AM Baksniumi

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Vartotojo avataras

vietinis
Įrenginys: Asus Z007
Suteikė padėkų: 14
Gavo padėkų: 4

Standartinė vietinis » 27 Bal 2015, 21:21

Klausimas: čia, kaip įsivaizduoju, kažkuri programa ignoruoja išjungtą internetą ir įjungia? Koks nors paštas - gplay ar reklama kokia?
Puikus būdas - sujaukti apn, Bronxitas veltui nešneka. Į apn įdėk kokių ženklų, tipo internet.omnitel.lt padaryk inter@net.omni@tel.lt ir bus garantuota, ir atstatyt nesunku.
Atrodo, esu matęs tokį pokštą, kai ant išjungto interneto pyko „bacground data“, kažkodėl wifi netiko.

geriau žvirblis danguje, negu briedis ant kojos

Temos autorius
Vygex
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Standartinė Vygex » 27 Bal 2015, 23:00

vietinis rašė:Klausimas: čia, kaip įsivaizduoju, kažkuri programa ignoruoja išjungtą internetą ir įjungia? Koks nors paštas - gplay ar reklama kokia?
Puikus būdas - sujaukti apn, Bronxitas veltui nešneka. Į apn įdėk kokių ženklų, tipo internet.omnitel.lt padaryk inter@net.omni@tel.lt ir bus garantuota, ir atstatyt nesunku.
Atrodo, esu matęs tokį pokštą, kai ant išjungto interneto pyko „bacground data“, kažkodėl wifi netiko.
tai ivyksta kai ijungiu wifi(bent jau su isjungtu wifi neesu gaves sms, o tai vyksta jau keleta dienu). galbut ijungus interneta app'as ima kelis KB is mob. duomenu, o ne is wifi... keista...
meginsiu sujaukti apn, zesim kaip cia bus.

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių