LG p500 pridirbau :)

Atsakyti

Temos autorius
mama power
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

LG p500 pridirbau :)

Standartinė mama power » 04 Gru 2011, 16:42

Sveiki,
Siandien sugalvojau, kad noriu atsinaujinti telefona ir bandziau kazka daryti. As ji kaip ir nurootinau, bet paskui kai chekinau rode $ ne #, o kiek man pavyko suzinoti tai reiskia, kad nenorootinau.. zodziu..

as i tai nekreipiau demesio ir norejau isisrasyti kita roma, bet nespejus net prieiti prie to kad kazka irasinet, mano telefonas uzkibo, kai laikiau home+vol down + power migtukus ir jis vietoj hard reseto pradejo man junginet lg logotipa ir i nieka nereguoja. Eina nebent emergency ijungti.

Nebezinau ka daryti :( bandziau ieskotis informacijos, bet nelabai as kertu tuose telefonuose. Dekui uz visa imanoma informacija ;)

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 353
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 04 Gru 2011, 18:50

įsijungi "recovery mode" wipe data/factory reset. turėtų padėti.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Temos autorius
mama power

Standartinė mama power » 04 Gru 2011, 23:51

kaip man tai isijungti? as per kdz sumeciau standartini softa, jis man buvo ismetes, kur gali rebootint, tada hardreset, bet nejo paspaust nieko, pagal viska turetu option migtukas buti kaip select, bet nebuvo.. o dabar jis jau uzsikrauna iki android ir tas android ir mirksi kiek belaikysi..

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 353
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 05 Gru 2011, 00:00

jau google išjungė?
http://bit.ly/spnuVn" onclick="window.open(this.href);return false;

o ten netgi labai įdomią temą radau su instrukcija step by step, va šitas reikalas:
Bricked lg optimus one help!!!!!!!!!!!!!!!‎ - 5 lapkričio 2011

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Temos autorius
mama power

Standartinė mama power » 05 Gru 2011, 00:26

google tu google, kaip zmogus klausiu, ziurejau tam google tiek, kad jau atsibodo ir tu recoveriu ivairiausiu yra. Jei kam dar tokia beda bus tai http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=883314" onclick="window.open(this.href);return false; labai geras gidas, viskas jau veikia

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių