Puslapis 14

Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 18 Lie 2012, 20:47
antitechno
Sveiki,

P.s. Kaip sio forumo adminas perspejo, as temos nesukuriau ten, kur reikia... taigi, tikiuosi, kad sioj beveik merdincioj skilty gausiu atsakyma greiciau nei nusipirksiu nauja telefona :)

Pries kokias 2 savaites pradejo telefonas nesveikai strigineti. Naudoju LG 2x (P990, dual core cia), bet pastaruoju metu nebesuprantu kas darosi. Rasau sms, vos juda tekstas, tuo paciu klausau muzika, kuri strigineja. Anksciau taip nebuvo. Is pradziu turejau senaja andriod versija, poto isirasiau ginger'i, bet viskas veike puikiai. Bandziau task killer'ius naudoti ir panasias programas, visiskai jokio efekto, gal tik tai akimirkai. Norejau jusu pasiteirauti ar esate su panasiom bedom susidure ? Ir kitas svarbesnis klausimas, kaip galima butu tai isspresti ? Kokiu budu galeciau isvalyti telefona ? Formatuoti/atstatyti gamyklos parametru nerekomenduoti. Kyla mintys tik rankiniu budu naikinti viska, bet ar tai bus veiksminga ? Programas galiu is telefono istrinti, bet kiek suprantu kazkokia tu failu dalis vistiek lieka atmintyje.

As svarstau, negi tai per didelio slamsto kiekis telefone ji taip stabdo ? Kyla dvejoniu. O gal dual core'as susipiso ? :D Juokinga mintis, bet vistiek, neturetu taip buti.

Dar rakiniu budu stabdydavau ivairias veikiancias programas, bet irgi nieko, dalis isijungdavo ir poto vel veikdavo.

Laukiu patarimu.

Dekui.

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 18 Lie 2012, 21:21
policija112
Kodėl nenori factory reset?

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 18 Lie 2012, 21:39
bronxitas
Kodėl tai galvoju, kad pas tamsta cache užsipidė. Bet siūlyčiau keist ragelį į graužtukofoną, jis skirtas tiems kuriems... nu tau :) o ragelį turi tikrai gerą, pavydžiu nuoširdžiai.

Sent from my ragelis

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 18 Lie 2012, 23:19
Žydrūnas142
Gal virusiuku pasigavai?

Sent from my u8500 using Tapatalk 2

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 18 Lie 2012, 23:36
bronxitas
Virusiukas kiek kitaip veikia, man panašu į prisiteršusį ragelį. Galimai viena pirmųjų ROM versijų, kuri turėjo va tokių bėdų. Bet kai naudotojas nesidomi tuo ką turi...

Sent from my ragelis

Re: Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 18 Lie 2012, 23:45
policija112
bronxitas rašė:Virusiukas kiek kitaip veikia, man panašu į prisiteršusį ragelį. Galimai viena pirmųjų ROM versijų, kuri turėjo va tokių bėdų. Bet kai naudotojas nesidomi tuo ką turi...

Sent from my ragelis
Telefonas išmanesnis už naudotoją...

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 18 Lie 2012, 23:47
bronxitas
Tai čia jau dažnas reiškinys :)

Sent from my ragelis

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 19 Lie 2012, 17:38
antitechno
Tamsta bronxitai,

Kaip sio forumo administratorius, neturetum elgtis deramai ir rodyti pavyzdi kitiems lankytojams ? Tavo paskutiniai komentarai visiskai beprasmiai ir niekuo nesirisa su mano uzduotais klausimais. Nenoretum saves nubausti uz spam'a ? :)

Nemanyk, kad as toks kvailas, isbandziau viska, kas liecia cache ar kitokius paprastus, daug laiko nereikalaujancius budus mazinant telefono atminties apkrovima :)
Factory reset nenoriu, nes gaila visko, ka turiu telefone.

Maniau, kad gal kas yra susidures su panasia problema ir su jo komentaru/pagalba bus galima daug greiciau ispresti sia problema, nes pats paprasciausiai neturiu tiek laiko, o jei jau apsiimti telefono valymu, tai jau normaliai ir iki galo. Mano aktualiausias klausimas butu lieciantis pacio androido sistemos failus ar konkrecius foldzerius, kuriuose gali kauptis slamstas po programu istrynimo, tik nezinau ar taip gali buti. Manau suprantat ka turiu galvoje :) Cia kaip su windows, jei istrini programa, vistiek jos nuotrupu liks.

Bet kiek supratau, veiksmingo atsakymo nesulauksiu :)
P.s. Nera sis telefonas jau toks geras, kaip tu manai, bronxitai. Panaudojus S3, sio triperio net liesti nesinori :)
P.s. Man dar idomu, kiek ta funkcija "back up my data" issaugos informacijos.

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 19 Lie 2012, 17:51
policija112
Prisisiuntei nesamonių, užsikimšo viskas ir dėl to lagina. Widgetų kiek pridėjęs? Kiek vidinėj laisvos vietos? iš marketo logcat atsisiūsk, paleisk jį, paleisk task killerį ir numesk logą čia. Gal ką nors jis parodys.

Re: Lagas P990 (lg 2x)

Parašytas: 19 Lie 2012, 17:56
bronxitas
jei nori rankikėmis:
data/app/ guli aplikacijos
data/data guli jų duomenys

po viso šito papildomai dar gali wipe dalvik cache.

tokio ragelio naudotojų čia itin mažai, taip, kad... pats supranti ;)

gal čia rasi atsakymą?
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=999" onclick="window.open(this.href);return false;

ir dėl backup: labai šauniai veikia Titanium backup, geriau ne viską aklai atstatinėk, o tik tai, ko rankikėmis atstatyti nepavyks.