[U8800 Pro] Gamyklinis 2.3 (Gingerbread) ROM

Atsakyti

papaajus
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: [U8800 Pro] Gamyklinis 2.3 (Gingerbread) ROM

Standartinė papaajus » 28 Gru 2013, 21:53

iš čia siunčiausi: http://consumer.huawei.com/en/support/d ... m?id=13625" onclick="window.open(this.href);return false;
1. aš tą būdą jau bandžiau, buvau apie jį skaitęs, ir su batareika ir be jos prijungus laidą man nieko nesigavo.
Supratau, tada, kad reikia atstayti į GB 2.3 ir per naujo diegti, pataisyk jei klystu.

papaajus

Standartinė papaajus » 28 Gru 2013, 22:01

norėjau į stock 2.3 grįžti dėl to ir paklausiau. viską atlikau pagal tą instrukciją kur atsisiunčiau kartu su failais, bet nesigauna

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 359
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Gru 2013, 22:15

nu padabojau kas ten guli, tai lyg ir ok, tik neaišku ar taip darei kaip ten parašyta (yra net keli būdai aprašyti, dar ir aš pirštu bedžiau, bet what ever, tebūnie ne tavo kreivos rankos kaltos :D )
(3) Copy the “step 1\ dload\UPDATE.APP” to SD Card “dload\UPDATE.APP”.
ir t.t. kaip parašyta instrukcijoje. šitaip darei? (gali neatsakyt)

ok, jei šitaip tada galvojam kodėl gi pirmas būdas galėjo nesigaut? gal, kad cm neturi tokio punkto kaip update? hm... jei ir stock nesideda tais oficialiais būdais, tai gal yra kitokių būdų jį sudėt? opa mintis, gal yra kažkas padaręs modifikuotą stock gb dedamą per cwm ir tada atsiras tas punktas? kul mintis ne? mano darbų šiame forume gali neieškot, ištryniau per tokius (ir dar gudresnius) kaip tu viską kčiortavai materi. bet manau (žinau), kad interneto platybėse (net ir tame forume kur numetei linką į norimo įsidėti cm rom temą) yra tokių rom ir tikrai daugiau nei vienas. tai gal verta pabandyt? nu kaip minčių eiga? stebūklas! kas gi galėjo iki tokio susimąstyt?! čia reikia tris aukštuosius baigt (arba tiesiog paklaust gimtojoje norimo įsidėt rom temoje)!

P.S. tinka pabandymui ir efix parašytas variantas (lengviausias, greičiausias ir labai tikėtina, kad suveiks), kurį irgi pračiukčinai, o aš tiesiog toliau tyčiojaus, tikėjaus, kad nepamatysi ir akurat :)

o dabar pažaiskime: kurioj vietoj efix rašė, kaip reikia daryt? šitas būdas? ar šitas? o gal šitas! nesąmonė, jis nieko nerąšė!!! nemačiau!!!

gero ir romaus šeštadienio vakaro :)

neapsikraukime čiukčių bėdomis, o čiukčioms linkiu išmokt skaityti smegenais, o ne akimis. akys smegenų neturi ;)

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Gru 2013, 22:24

o teisingiausias sprendimas būtų, mest tą nesąmonę/nesusipratimą per langą (nors man jis puikiai tarnavo kaip jutube filmukų peržiūros prietaisėlis, kol kinderis kažkur namie nenukišo. tą reikalą jis atlieka tikrai puikiai :D ). kiek bekrapščiau, kiek besistengiau kažką iš jo išspaust vis tiek gavosi didelis pššššš... rezultate geriausias ir stabiliausias rom yra 2.2 stock/custom. 2.3 jau pradėjo kažkiek grybint ir kuo aukštesnė android versija tuo daugiau marazmų ir gliukų. tai kam kankintis? dabar ir pats nervuoji ir kitus džiugini. tau to reikia? :)

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

papaajus

Standartinė papaajus » 28 Gru 2013, 22:31

Čia ne mano telefonas, savo samsungą susitvarkiau lengvai. Dėkui už kritiką ir pasiūlimus.

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Gru 2013, 22:37

papaajus rašė:Čia ne mano telefonas, savo samsungą susitvarkiau lengvai. Dėkui už kritiką ir pasiūlimus.
tai ko iš vis lendi jį krapštyt? man vieną žmogeliuką priminei :)))))

papaajus

Standartinė papaajus » 28 Gru 2013, 22:40

Kas kitas jį sutvarkys, jei ne aš :mrgreen: telefonas draugės

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Gru 2013, 23:03

Padovanok jai kitą. Šitas tikrai auka, o dar norėjai kreivą rom kišt. Dėk miui gb ir bus ok, turi keliais gliukais daugiau nei cm7, bet gyvent galima ir vaizdzialis moteros akiai bus mielesnis nei cm.

Nebekankink to gaišenos.

Sent from my ragelis

orp0088_iewuaH

Standartinė orp0088_iewuaH » 25 Sau 2016, 22:01

Sveiki forumiečiai.

Gal kas netyčia žino kaip teisingai nurootinti gamyklinį 2.3 (Gingerbread B572) romą? Bandžiau su superoneclick, bet jis ties step#7 pakimba. Buvau suinstaliavęs B512, rootinti išėjo, tačiau labai suerzino man neprisiskambinimo "funkcija".

efix
Įrenginys: 1+3
Suteikė padėkų: 16
Gavo padėkų: 20

Standartinė efix » 25 Sau 2016, 23:00

Berods su bet kuriuo gamykliniu kankinsiesi. CyanogenMod geriausiai veikė, mano motina iko šiol naudoja :arrow:

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių