[U8800Pro] Gamyklinis ICS + CWM ZIP

Atsakyti

NForce
Įrenginys: Sony Xperia XZ Premium
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Ats: Re: [U8800Pro] Gamyklinis ICS + CWM ZIP

Standartinė NForce » 23 Bal 2013, 19:46

Huawei stock rom geras? Klounai :lol: Pasiklausinėkit ragelių su oficialiu CM palaikymu turėtojų kas geriau ir stabiliau veikia, stock ar custom :lol: O ragelis šitas tikrai seniena, nesitikėkit kad nauji žaidimai veiks.
DNABUG rašė:Kadangi nezinai, tai ir sakai kad seniena, nes mama turbut nupirko nauja tau zaisliuka, kuri gauni pazaist vakarais po namu darbu :)
Jei pats už 800lt dirbi ir nesugebi normalaus ragelio nusipirkt (jei tau jo nereiktų - nieko nesakyčiau), tai dar nereiškia kad kitiem mamos perka :lol:
wtfck rašė:Ir matomai padaro,jeigu pagrindinį developerį Geno pats Huawei pasikvietė dirbti į savo komandą.
Tą šūdarankį? :lol: Dabar tai tikrai niekad huawei nepirksiu :lol:

Devices: LG Nexus 5X + LG G Watch R

armandas12

Standartinė armandas12 » 23 Bal 2013, 21:31

Nforce neįsijausk :D

Va tau kad nori.

wtfck

Standartinė wtfck » 23 Bal 2013, 22:36

Na lyk ir ėjo tokios kalbos :D tarpkitko ,laukiau tavo komentaro,žinojau kad nesusilaikysi neįsiterpes šia tema :D

Išsiųsta naudojantis Galaxy Nexus Tapatalk 2

NForce

Standartinė NForce » 23 Bal 2013, 23:04

Kaip čia fleimas be manęs :lol:

Vartotojo avataras

DNABUG

Standartinė DNABUG » 24 Bal 2013, 11:48

Nu ka as galiu pasakyt. Geda... Forumas cia ir ideja butu puiki ir t.t.. Tik cia esantys zmones kvaili. Jei mano alga bus 3k, tai man rageli reik pirkt uz 2k ? Gyvenime turi ka veikt uzuot pirkti ragelius, m? Jei suprastum kam ragelis reikalingas, naudotumeis Nokia 6310i ir nekalbetum panasiu nesamoniu zmonems kurie ateina i foruma pasiskaityneti kazko idomaus.

Dabar man pasakykit, kuom blogai veikia stock ICS paprastam zmogui besinaudojanciam Telefonu, wifi, gps, email, foto ir t.t.. ? Matyt akims truksta 60fps nes 30 fps mazai, ragenos istobulintos matyt...

Skaitineju as cia tuos jusu postus ir xda... Kuria jie ten tuos custom, narsto tuos telefonus. Pribugina daugiau nei pritaiso. Neveikia poto 2g ir t.t.. Zodziu, vaiku darzelis bemeginantis kazka neva pavaizduoti internetineje erdveje.

wtfck, apgailetina jog budamas neva biciukas (tikiuosi biciukas) klausai pliotku ;) Zinojai kad bilas nesukure windows ? Windows patys susikure.

P.s uzekeliau tel 1,4 ar 1,5 Ghz. Tel veikia keliomis mili sekundemis greiciau. Bet baterija laiko kur kas trumpiau. Tai cia neva privalumas ?... heh...

eX Huawei U8800 Pro (B928 update)
Samsung Galaxy S II ( Stock 4.1.2 1211311 )

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Huawei MediaPad M6 8.4
Suteikė padėkų: 163
Gavo padėkų: 396
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 24 Bal 2013, 11:59

Paveikslėlis

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Huawei MediaPad M6 8.4 LTE + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

efix
Įrenginys: 1+3
Suteikė padėkų: 16
Gavo padėkų: 20

Standartinė efix » 24 Bal 2013, 12:09

nebenoriu komentuoti jo sapalionių, tepalinkėsiu jam sprukt iš čia ir nebeatsiminti šio forumo adreso

wtfck

Standartinė wtfck » 24 Bal 2013, 12:09

DNABUG rašė:Nu ka as galiu pasakyt. Geda... Forumas cia ir ideja butu puiki ir t.t.. Tik cia esantys zmones kvaili. Jei mano alga bus 3k, tai man rageli reik pirkt uz 2k ? Gyvenime turi ka veikt uzuot pirkti ragelius, m? Jei suprastum kam ragelis reikalingas, naudotumeis Nokia 6310i ir nekalbetum panasiu nesamoniu zmonems kurie ateina i foruma pasiskaityneti kazko idomaus.

Dabar man pasakykit, kuom blogai veikia stock ICS paprastam zmogui besinaudojanciam Telefonu, wifi, gps, email, foto ir t.t.. ? Matyt akims truksta 60fps nes 30 fps mazai, ragenos istobulintos matyt...

Skaitineju as cia tuos jusu postus ir xda... Kuria jie ten tuos custom, narsto tuos telefonus. Pribugina daugiau nei pritaiso. Neveikia poto 2g ir t.t.. Zodziu, vaiku darzelis bemeginantis kazka neva pavaizduoti internetineje erdveje.

wtfck, apgailetina jog budamas neva biciukas (tikiuosi biciukas) klausai pliotku ;) Zinojai kad bilas nesukure windows ? Windows patys susikure.

P.s uzekeliau tel 1,4 ar 1,5 Ghz. Tel veikia keliomis mili sekundemis greiciau. Bet baterija laiko kur kas trumpiau. Tai cia neva privalumas ?... heh...
Užsikėlei,tai užsikėlei.Ale sakei paprastam naudojimui stock per akis,bet kiek pamenu ,tai stock kaip ir neturi tokios funkcijos.. :)) O dėl atlyginimų ir ragelių pirkimų,už tokią ar tokią sumą,vėl į lankas varai..Vieni perka bmw,kitiem užtenka golf II,vieniem šuns užtenka kiemsargio,kitiems veislinio su dokumentais už 1k lt.Nors kaip ir abudu loja ;)

Išsiųsta naudojantis Galaxy Nexus Tapatalk 2
Paskutinį kartą redagavo 1 wtfck. Iš viso redaguota 24 kartus.

Vartotojo avataras

DNABUG

Standartinė DNABUG » 24 Bal 2013, 12:14

efix rašė:nebenoriu komentuoti jo sapalionių, tepalinkėsiu jam sprukt iš čia ir nebeatsiminti šio forumo adreso
Na jei nebutum kavenskas nenaudotum tokiu zodeliu kaip spruk ir cia :D avele....

eX Huawei U8800 Pro (B928 update)
Samsung Galaxy S II ( Stock 4.1.2 1211311 )

NForce

Standartinė NForce » 24 Bal 2013, 12:48

DNABUG rašė:Jei mano alga bus 3k, tai man rageli reik pirkt uz 2k ? Gyvenime turi ka veikt uzuot pirkti ragelius, m? Jei suprastum kam ragelis reikalingas, naudotumeis Nokia 6310i ir nekalbetum panasiu nesamoniu zmonems kurie ateina i foruma pasiskaityneti kazko idomaus.
Nu jei tau tiek ragelis tereikalingas, tai ko čia bėdavojies kad žaidimų neveža? Nokia 6310i irgi kažin ar kažką naglesnio paveš. Kam man ragelis reikalingas čia jau mano asmeninės priežastys, bet jis reikalingas ir taškas. Tai va, turi algą 3k, nusimeti per mėnesį po varganus 500, ir po 4 mėnesių gali pirkt kokį nori ragelį, slabo? ;)
DNABUG rašė:Dabar man pasakykit, kuom blogai veikia stock ICS paprastam zmogui besinaudojanciam Telefonu, wifi, gps, email, foto ir t.t.. ? Matyt akims truksta 60fps nes 30 fps mazai, ragenos istobulintos matyt...
reboot nesiskaito kad blogai veikia? Išsitrauki telefoną, susivedi pin, sueina pranešimai apie praleistus skambučius :lol: jei paprastam žmogui čia nieko, tai dauguma čia turbūt nepaprasti, o tu vienas paprastas :lol:

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių