AndroidManija IPTV - nemokama IP televizija (beta)

Lietuvių rašytos programos
Atsakyti
Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 126
Gavo padėkų: 368
Kontaktai:

Re: AndroidManija IPTV - nemokama IP televizija (beta)

Standartinė bronxitas » 21 Spa 2019, 06:15

Labas,

Manau iš neturėjimo ką veikti persistengi ir galbūt trūksta atidumo. Ace įsirašai ir paleidi, nereikia prisijunginėti niekur. Ar kažkur matei, parodyta ar parašyta, kad reikia prisijungti?
Kur pažiūrėti koks androidas teks aiškintis pačiam, bet ar to labai jau reikia? Nebent dėl sportinio įdomumo "kad žinotum".
Su grojaraščio susikūrimu kažką jau ne taip darai. Nieko, niekur kurti nereikia, tik į IPTV grotuvą įrašyti grojaraščio adresą. Atidžiau pażiūrėk įvesdamas, galbūt adrese padarai klaidą.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

vladuns
Įrenginys: S6
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Standartinė vladuns » 21 Spa 2019, 09:30

Ačiū už greitą atsakymą. Tyrinėju toliau.
Pasiėmiau xiomi redmi note. Skirtingai nuo mano tvboxo t95m, jis gali randa googleplay ir originalų acestream.

Instaliavau 51 ir acestream media ir acestream engine...
Kaip neprašo prisijungt? Paleidus stream engine iš karto rašo ,to continue please sign in' ir, su google nesilogina, o jei spaudi ant laukelio sign in - nulūžta, kaip ir tvboxe
(Tvboxe kamputyje logotipas rodomas pilkas, ar ne turėtų būti spalvotas kai ok?)

Dėl playlisto.
Lygiai tas pats... +playlist, įvedu andoidmania.lt/amtv.m3u ir
"Failed to load channels: java.net. UnknownHostException: Unable to resolve host "androidmania.lt.: No address associated with hostname"

Pas mane internetas mezon, dns google.

danciux
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 1
Kontaktai:

Standartinė danciux » 21 Spa 2019, 09:43

Dek 48 ace , tik vélgi žiūrėk ka dedi, kas tinka boxui gali netikt telefonui ir atvirkščiai.

No Turbo No Fun

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 21 Spa 2019, 09:56

@vladuns
Nu blyn, ATIDUMO! paraidžiui pažiūrėk kokį adresą vedi ir koks turi būti. Taigi klaidą darai adrese.

Nemaišyk prašo/reikalauja su siūlo. Pataisytos versijos ir neturi prisijungti, nes... tyngiu aiškinti, bet neprisijungsi, o to veikimui ir nereikia. Kokios spavos logotipas rodomas kamputyje jokio skirtumo, svarbu jis ten yra. Dėl spalvotumo tai čia jau kaip ROM kūrėjai sugalvojo ant ikonėlių uždėti filtrus, nekreipk dėmesio.
Jei įrenginio cpu Intel, dedi x86 versiją, jei bet koks kitas dedi arm versiją. Toliau viskas išaiškinta ten, kur postas su ace.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

vladuns

Standartinė vladuns » 21 Spa 2019, 10:35

Playlist adrese klaidą tik čia padariau. Pertikrinau atydžiai. Iptv automatu prideda http://, čia turbūt ok.

Bandžiau ir su 48 ace. Sameshit.

Mano tvboxe acestream iš viso nebepalaiko turbūt. Po senos versijos uninstalo nebeduoda googleplay

Pas rusus radau, kad ištiesų ne viskas gerai su mod ace.

Playlistą IPTV turėtų užkraut ir be ace? Tik nerodytų tv?
Bandžiau ir lazytv grotuvą, - neužkrauna.
Per tele2 internetą taip pat neveikia.

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 21 Spa 2019, 10:49

Jei neįkelia grojaraščio, vienintelė galima bėda: blogai nurodytas kelias iki grojaraščio. PASITIKRINK.

Su Ace MOD 48 problemų nėra.

Reziume: Kažką ne taip darai (na arba laaaabai maža tikimybė, kad su įrenginiu kažkas negerai).

Na gali papunkčiui išdėstyti ką ir po ko darai (tiksliai ir aiškiai su visomis smulkmenomis), tuomet gal pamatysiu kur grybini.

P.S. o video instrukcijas pažiūrėjai kur ir kaip įvedamas grojaraštis ir viskas veikia? Pabandyk, gal rasi kur "šuo pakastas".

Algirdas
Įrenginys: XiaomiNote4

Standartinė Algirdas » 21 Spa 2019, 12:15

Pas mane 5(penkiuose) Android grotuvuose buvo bandyta ASE 48 mod., IPTV Androidmanijos - visuose veikia be jokių problemų. Grotuvai su A912, A905X2 procesoriukais, Androidas 7; 8; 9 .....net Minix X7 su 4.2.2 Androidu ir senesniu A9 Cortex veikia......
Paskutinį kartą redagavo 2 Algirdas. Iš viso redaguota 21 kartus.

Algirdas

Standartinė Algirdas » 21 Spa 2019, 12:26

vladuns rašė:
21 Spa 2019, 10:35
Playlist adrese klaidą tik čia padariau. Pertikrinau atydžiai. Iptv automatu prideda http://, čia turbūt ok.

Bandžiau ir su 48 ace. Sameshit.

Mano tvboxe acestream iš viso nebepalaiko turbūt. Po senos versijos uninstalo nebeduoda googleplay

Pas rusus radau, kad ištiesų ne viskas gerai su mod ace.

Playlistą IPTV turėtų užkraut ir be ace? Tik nerodytų tv?
Bandžiau ir lazytv grotuvą, - neužkrauna.
Per tele2 internetą taip pat neveikia.
Instaliavus 48 mod., paspaudi ant ASE ikonėlės, vyksta procesas ir atsiranda langeliai "Prisijungti" ir "Google". Viskas. Daugiau su ASE nieko nereikia daryti. Toliau pagal instrukciją įdėti IPTV grotuve playlistą. Nu ant tiek paprasta. Androidiniai boksai visi turi palaikyti ASE. Nebėra Google play - galima instaliuoti iš Flešiuko.

vladuns

Standartinė vladuns » 21 Spa 2019, 12:41

Ačiū visiems Jums už kantrybę!

Mano klaida. Ne ...mania, o maniJa :)
Playlist atsidaro.

Nors mano tvbox ir nebesuranda ASE oficialaus per playstore, o per paiešką suradus, vistiek neduoda instaliuot (rodo sąraše visus mano įrenginius išskyrus t95m tvboxą), iš čia esančių ASE nuorodų instaliavau .48 versiją. Pirmą kart jį paleidus išmeta daug teksto su "agree" ir "buy", paspaudžiau buy 1metus, nes kažką paspaust reiktų. Ir daugiau jokių login ar google login nespaudžiu. Ir taip rašo, kad ASE running.

Taigi rodo!
Trūkinėja, bet čia jau lėtas mano mezon. Dabar liko EPG pasidaryt ir šviesolaidį įsivest

Ačiū! Jūs super!

Algirdas

Standartinė Algirdas » 21 Spa 2019, 12:47

"Taigi rodo!
Trūkinėja, bet čia jau lėtas mano mezon. Dabar liko EPG pasidaryt ir šviesolaidį įsivest"

Koks konkrečiai greitis.....Pas mane dabar kaime Telia WIFI iki 75 Mbps prie routerio......bet kitame namo gale jau silpnas signalas iki 15-20 Mbps, bet veikia be trukčiojimo, net 4k filmai eina. Pastačiau tp-link extenderį - tai pagerėjo, bet pjauna greitį per pusę tokie įrenginiai - bet 30-35Mbps - per akis.

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių