AndroidManija IPTV - nemokama IP televizija (beta) Android įrenginiams

Lietuvių rašytos programos
Atsakyti
Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Huawei MediaPad M6 8.4
Suteikė padėkų: 152
Gavo padėkų: 387
Kontaktai:

Re: AndroidManija IPTV - nemokama IP televizija (beta)

Standartinė bronxitas » 23 Geg 2019, 20:39

@ModestWisdom labas, yra daug priežasčių, dėl ko gali strigti. Apie jas jau esu rašęs. Nesikartosiu. Paieška temoje veikia.

galima pasinaudoti tamstos parašytu raktažodžiu "stringa" ir bus atsakymas kaip ant delno.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Huawei MediaPad M6 8.4 LTE + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

ModestWisdom
Įrenginys: FA95X
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Standartinė ModestWisdom » 23 Geg 2019, 21:04

Dekui tau labai vel uz pagalba. Mano anglu kalba geresne nei lietuviu - Lietuvoi jau negyvenu gal 15 metu! :)

Jei butu sita visa tema angliskai buciau jau turbut senai susirades atsakyma - bet kai niekada beveik nesneku lietuviskai netaip viskas galvojasi ir gerai sakai - reikejo tiesiog parasyti "stringa" ir buciau atsakyma gaves. As isivaizduoju kad pilna durnu klausimu gauni daznai - atsiprasau kad as vienas is tu zmoniu.

Radau atsakyma kokio reikejo (manau):
viewtopic.php?p=83786#p83786

Nezinojau kaip tas Acestream player veikia - bet akivaizdu kad kazkas streamina pastoviai (Seeders) - yra kazkaip ymanoma tau/jiems padet jei gyvenu UK? Mano upload greitis yra mazas (12Mbit) bet galeciau padet jei imanoma. Man paciam stringa turbut del tu seeder nes mano internetas galingas, ir androix box tik dabar nusipirkau pries kelias dienas ir nera pergeriausia bet nera bloga.

Dabar kol kas veikia vel normaliai bet kartais buna taip kad beveik neimanoma ziureti.

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 23 Geg 2019, 21:21

nieko nesupratau iš to ką parašei, bet lyg supratai kas per problema. su tuo ir sveikinu. Aš kanalų transliavime niekaip nedalyvauju. Teisingą atsakymą radai, jei sugalvosi kaip atrasti problemą ir ją išspręsi, būsi šaunuolis, bet 99% tikimybė, kad tau to padaryti nepavyks. Kadangi rašai, kad kalbi angliškai, vadinasi esi nutolęs nuo pagrindinio šaltinio bei didžiosios dalies žiūrėtojų, tad turimas interneto greitis niekaip negroja. Kaip ir minėjau, kuo daugiau žiūrėtojų, tuo geriau/stabiliau rodo. Pagrindiniai kanalų transliuotojai yra Ukrainoje ir Rusijoje, įsivaizduok kiek turi būti tarpinių žiūrėtojų, kad tave pasiektų stabilus kanalo srautas :) Reziume, jei rodo žiūrėk, nerodo - susitaikyk su tuo.

P.S. tv boksas totalus brudas, gali ir dėl jo kaltės blogai rodyti, bet ši tema ne apie aparatinę įrangą.

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Huawei MediaPad M6 8.4 LTE + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

egisklpd
Įrenginys: Mi box s, Tanix tx6

Standartinė egisklpd » 23 Geg 2019, 22:07

Sveiki,

Esu naujokas IPTV reikaluose, tad ir klausimai.
"2. Įsirašome IPTV arba IPTV Pro" ar veiks su OTTPLAYER, tiesiog jusu playlista ysideti i OTTPLAYER web puslapi?

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 23 Geg 2019, 22:20

Labas,

Iki galo nepaaiškini kaip tiksliai naudoti nori ir užduodi klausimą. Negerai. Ott grotuvas kiek pamenu nepalaiko torrent stream tipo transliacijos, bet hls kanalus turi rodyti. Bandyk. O dar tiksliau, aiškinkis ir kai išsiaiškinsi gali pasigirti čia kas gavosi ar nesigavo.

egisklpd

Standartinė egisklpd » 23 Geg 2019, 22:52

Aciu uz atsakyma. Grotuvas pas mane Tanix TX6, naudoju Eden playlistus, taciau norisi ir lietuvisku - pagrinde TVPLAY..Edem playlistas su EPG normaliau veikia tik su OTT ir VLC. Tai vat ir klausimas, ar jusu listas eis su OTT? Aplamai tai man niekaip neina apsiprasti su valdymu OTT player, kanalu neina perjungineti tik su UP/DOWN mygtukais, turi iseiti BACK ir vel pasirinkti is meniu kanala-kas man didziausias nepatogumas..

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 24 Geg 2019, 03:43

Prie ko čia Edem ir AMTV? Padariau 2 filmukus, kuriuose parodžiau kaip paleisti AMTV ant android TV Box. Taip pat paaiškinau kas tai yra AMTV ir kokiu principu veikia.
Kitus klausimus atsakiau, kam klausti antrą kartą?

egisklpd

Standartinė egisklpd » 24 Geg 2019, 08:29

Gal ir nei prie ko..
Pabandziau grojarasti isideti i OTT grotuva, veikia kanalai, taciau kanalai nera sugrupuoti..

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 24 Geg 2019, 08:50

@egisklpd ačių, kad daliniesi informacija ir bandai išrasti dar kartą dviratį :)

egisklpd

Standartinė egisklpd » 24 Geg 2019, 08:54

Nera problemu ;) Dar ka pastebejau, kad ziurint per IPTV dauguma kanalu rodo, kaip ir ok, taciau nerodo pvz TVPLAY. O per OTT playeri rodo TVPLAY.

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių