Narių prisistatymas

Pasiūlymai dėl forumo ir tinklaraščio turinio, forumiečių bendravimas ir kitos temos, tiesiogiai nesusijusios su Android OS ar konkrečiais įrenginiais.
Atsakyti

Temos autorius
Aleksej
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0
Kontaktai:

Narių prisistatymas

Standartinė Aleksej » 04 Kov 2011, 15:05

Sveiki,

Vienas naujų forumo narių atkreipė mūsų dėmesį į tai, kad neturime forumo dvasios, communičio.. :)
Norėdami forumą padaryti draugišku ir svetingu visiems, kuriame tokią temą.

Norėtume, kad kažkiek parašytumet apie save, savo įspūdžius apie forumą, ir be abėjo - Android :)

I own this place :D

Temos autorius
Aleksej
Kontaktai:

Standartinė Aleksej » 04 Kov 2011, 15:08

Prisistatysiu pirmas. Esu Aleksejus, telefonu su Android OS naudojuos praktiškai nuo pat pirmojo telefono su Android atsiradimo. Turėjau G1. Tada mano tuometinis kolega rado šį forumą, kuriame tuo metu buvo gal 7 forumiečiai. Taip pradėjome dalintis patirtimi, forumas - augti. Tačiau forumo savininkas Vaidas galėjo vis mažiau ir mažiau skirti jam laiko. Kadangi jis mus jau pažinojo, ir mes su juo jau matėmes (buvo pirmas forumo mytas), aš ir Karolis buvome paskirti kaip moderatoria, vėliau kaip administatoriai. Forumas gyvuoja jau trečius (atrodo) metus, nuo 7 vartotojų šiandien jis jau išaugo iki 700... ech :)
Nesu Android ekspertas, žinau tik tiek, kiek patirties įgyjau berootingamas ir hackindamas telefonus.
Dirbu sistemų administatoriumi.

Zwyras

Standartinė Zwyras » 04 Kov 2011, 16:00

Sveikas Aleksej ir kiti Androidmanija.lt lankytojai ;) Prisistatysiu ir as: mano vardas Povilas, domiuosi ismaniaisiais telefonais nuo pat ju atsiradimo. Deja iki siol visi mano 'protingi' telefonai turejo Symbian OS, todel norisi isbandyt kazka naujo, rimtesnio. Apsisprendziau savo Samsung i8910 keisti i Galaxy S, keletos dienu begyje tureciau ji gauti. Si foruma radau ieskodamas tokios lietuviu Android bendruomenes, kokia turi Symbian OS (symbianity.lt). Pora dienu paskaites foruma, susidariau apie ji siokia tokia nuomone, kuria issakiau sitam topice: viewtopic.php?f=4&t=1070" onclick="window.open(this.href);return false; , ko pasekoje atsirado ir sis prisistatymo topicas. Nesu kazkoks uzkietejes tech-geekas, tiesiog megstu is telefono isspausti siek tiek daugiau negu eilinis jo vartotojas ir optimizuoti ji savo reikmems. Android platforma atrodo idealiai atitinka mano reikalavimus. Nors iki siol nesu ja naudojesis, manau netruksiu visko perprasti ;) Zinoma butu saunu, jei galeciau patirties pasisemti is labiau patyrusiu Android vartotoju ir karts nuo karto paklaust ko nesuprasiu. Jei kas jauciasi galintis padeti - parasykit i pm savo kontaktus. Aciu ;)

ZirzaBurbt

Standartinė ZirzaBurbt » 09 Kov 2011, 01:12

Sveiki, prisistatau - Zirza. susižavėjau Android OS įsigijus HTC Desire, jau kuris laikas stengiuos suprasti įvairias vingrybes (neturiu Dievo dovanos ant programavimų ar nekurių Jums iki skausmo žinomų sutrumpinimų supratimų, tad prašau tolerancijos ir kantrybės ;) )
forume, kol kas, tik skaitydavau, stipriai tai nesikeis ir toliau :)
o tuom kart turiu klausimą ne vietoj (tokių, pažadu, ateity vengti). KUR pasikeisti vartotojo slaptažodį?? (gerai paslėpėt.. neradau..) :)

NForce
Įrenginys: Sony Xperia XZ Premium

Standartinė NForce » 09 Kov 2011, 01:18

Vartotojo valdymo pultas -> Aprašymas -> Keisti vartotojo nustatymus ;)

Devices: LG Nexus 5X + LG G Watch R

Vartotojo avataras

dayer

Standartinė dayer » 09 Kov 2011, 19:17

Nick'as Dayer, bet reiks persiregistruot vardu kaip nors. Atradau šį forumą rinkdamasis Android'ą, nusipirkęs nepalikau. Dabar man 16, pirmą smartfon'ą nusipirkau (savo lėšom) gal 12 metų (Nokia E51, vienas geresnių suomiškų aparatų). Kasdien įsijungdavau Symbianity.com, buvau net vienam meet'e. Dabar kasdien (ne gal ne 100%) pažiūriu, kas ką naujo parašė čia. Savo blog'e, kurį retkarčiais papildau, parašiau straipsnelį apie Desire.

Vienas prašymas administratoriams, tokį gal kiek keistoką. Yra vartotojas su nick'u andrius (arba Andrius), bet per metus nuo užsiregistravimo nė vieno post'o. Tai jei jis miręs, gal galėtumėt mano nick'ą pakeist duomenų bazėj į "Andrius" (iš didžiosios, tikrinis daiktavardi vis gi :D) ar kaip kitaip man šitą gėrį perleist? Džiaugčiausi galėdamas dalyvaut tikru vardu, o ne skaičiukais kokiais nors :roll:

Dabar mano vardas forume yra Andrius
Turiu blog'ą, kuriu tinklapius.

krL

Standartinė krL » 10 Kov 2011, 00:53

Sveiki. Nesu labai patyręs smartphonuose ir nesigilinu į visokius custom rom, man tiesiog patinka Android funkcionalumas, todėl pasiskaitau šiame forume apie programas.
Paskutinį kartą redagavo 3 krL. Iš viso redaguota 27 kartus.

LG P500 Optimus One, 600MHz, Official Android 2.3.3 Gingerbread

lizdeika

Standartinė lizdeika » 10 Kov 2011, 09:25

tai kad normalus esi, be reikalo parinies ;)

Vartotojo avataras

Džiugas
Gavo padėkų: 1
Kontaktai:

Standartinė Džiugas » 10 Kov 2011, 18:41

Esu Džiugas. Man po maždaug 2 mėnesių (gegužės 29) sukaks 12. Rašau tinklaraštį jotvingis.blogr.lt.
Pirmas išmanusis telefonas buvo Nokia N70, kurį tėtis nupirko prieš du metus.
Sausio 26 už savo lėšas nusipirkau Samsung Galaxy 550 ir ieškodamas jam lietuviškų programų, patekau čia.
Šiaip laukiau Nokios su Android, bet kai ji sutarė su viena nemėgstamiausių mano firmų, tokių Nokių nepirksiu.

Temos autorius
Aleksej
Kontaktai:

Standartinė Aleksej » 25 Kov 2011, 10:22

Sveiki prisijungę :) Džiaugiamės, kad padedate plėsti Android bendruomenę Lietuvoje ir mūsų forume :) Ačiū jums, ir dar kartą sveiki prisijungę :)

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių