Narių prisistatymas

Pasiūlymai dėl forumo ir tinklaraščio turinio, forumiečių bendravimas ir kitos temos, tiesiogiai nesusijusios su Android OS ar konkrečiais įrenginiais.
Atsakyti

armandas12
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Narių prisistatymas

Standartinė armandas12 » 16 Sau 2012, 21:54

Sveiki, As Armandas. Man yra 14 liktai metu :D
Na ir pirmas mano telefonas tikriausiai buvo NOKIA 2300 rodos taip parasiau ir klaseje buvo geriausias telefonas :D Veliau pirkau Nokia 3500c. Tiesa, jis tarnavo 3-4 metus.
Dabar su draugu apziurinejam telefonus (Android).
Na smartphone pirkau ta pacia diena kaip ir cia uzsiregistravau. Draugas kalbedavo apie rootinima flesinima, romai, recovery... Man tai buvo kosmosas, todel is didelio noro cia uzsukau, visgi gal suprasiu... Tai pirmas mano android ir po kolkas pirmas U8500.
Vis bandau kazka is jo nauja ispaust, o baisiausia dabar-kernelis. Nforce mane ibaugino su tais hotdogais :D (Neisizeisk Nforce ;D)
Zodziu po pamoku begu i boksa, o veliau krepsini su draugais.
Beto symbianity niekad nenorejau.... Nusipirkes HUAWEI liksiu prie jo ir po kolkas zekantis telefonas bus-HUAWEI Ascend P1 S...
Tai tiek.

Va tau kad nori.

Vartotojo avataras

sasasa

Standartinė sasasa » 16 Sau 2012, 23:03

O, dar tokia tema yra :D! Aš esu Erikas, prieš kelis mėnesius suėjo 13, telefonais domiuosi nuo 2009 pabaigos. Pirmas telefonas buvo Nokia 6020, tada Nokia 2730 ir dabar turiu Samsung Galaxy Mini. Po 2730 norėjau pirkti Symbian, bet žmogus patarė pirkti Android, o kadangi tuo metu domėjausi ne per daugiausiai, o naujovių kaip ir nebijojau tai pasirinkau Galaxy Mini. Pradžioj su rootu, ROM'ais ir overclockais turėjau daug problemų, bet dabar kaip ir "įsiprofinęs" - net už tam tikrą sumą tą patį darau ir kitiems - esu nurootinęs ir įrašęs ROM į ne vieną HTC, Samsung ar kitų gamintojų telefonus :). Kažkaip labai sužavėjo mane telefonai ir net norėčiau sieti savo gyvenimą su jais :).

Sent from my piece of shit using Tapatalk.

Samsung Galaxy Mini (S5570)
Rooted
Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.3.0 RC5

Vartotojo avataras

smsman

Standartinė smsman » 18 Sau 2012, 23:10

Taigi, esu toks zmogus nicku smsman ;D
Foruma atradau jei neklystu, tetos google pagalba ;D
Telefonu turejau daug, pirmas ismanusis buvo traskutis symbian nokia 6220c ;D mobili komentarus paskaitykit, minti suprasit ;D taigi kai abu tokie traskuciai turejo savu darbo baigimo priezasciu, ir naudojau visokius sudus, supratau jog reikia naujo ragelio ;D atsigrezes buvau link androidu puses, kadangi symbian nebetobulininama, cia skaityt foruma pradejau dar be androido, turejau du variantus u8500 ir sis ka turiu. nu bet daejo paiimti sita LGiuka ;DD buvau noobas ant android pradzioj, dabar taip nepasakyciau ;D tai tiek
Paskutinį kartą redagavo 1 smsman. Iš viso redaguota 20 kartus.

-- LG Optimus One (P500) --

Androidboy

Standartinė Androidboy » 22 Sau 2012, 23:21

Sveiki
As ir prisistatysiu man 27 metai is vilniaus su android draugauju keleta metu bet taip ir nepasidomejau daugiau bet reikes pradeti :) .
Pirmieji telefonai buvo sonyericsson, siemensai, ir t.t. Niekada neturejau nokia telefono manau esu vienintelis toks pasaulyje :D
Pirmas smartfonas buvo iPhone3G kai ji sudroziau visiskai iskeiciau i Google nexus One beveik nauja, tikrai labai paiko, kitas smartfonas buvo Samsung galaxy S, dar labiau patiko negu nexusas na gal nelabai patiko baterijos laikas ir kartais užluzdavo nu ir dar visokiu nesamoniu buvo su juo, pardavus SGS nusipirkau iPhone4 kuri ir dabar turiu, na ir poto nusipirktas SGS2.
Ateityje imsim Galaxy nexus, ir koki plančeta.

NForce
Įrenginys: Sony Xperia XZ Premium

Standartinė NForce » 23 Sau 2012, 00:51

fake?

Devices: LG Nexus 5X + LG G Watch R

Androidboy

Standartinė Androidboy » 23 Sau 2012, 08:15

NForce rašė:fake?
Nu samsungas pas mane ne fake is orange pirkau :?

NForce
Įrenginys: Sony Xperia XZ Premium

Standartinė NForce » 23 Sau 2012, 09:29

Samsungas čia ne prie ko :lol:

Devices: LG Nexus 5X + LG G Watch R

hanuka

Standartinė hanuka » 14 Gru 2012, 18:40

Senokai niekas neprisistatinėjo, ale šiandien pirmą kartą išlipau iš Perku-parduodu, tai galvoju reikia jau visur pasireikšt, o ir darbe nėra ką veikt. :)
Esu Mantas, 20 metuku, kilęs iš Žemaitijos, šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Vilniuje. Kadangi telefonais domiuosi nuo pat mažumės, tai ir darbas su jais susijęs - remontuoju telefonus. :) Telefonų esu turėjęs "be skaičiaus". Pirmasis smartfounas - Siemens SX1, senukas symbianas, ale vien šilti prisiminimai. Poto sekė 6600 "Kiaušinis", 6680, paskui nokia N serija. Pirmasis androidas buvo Galaxy 550, o paskui jie keitėsi žvėriškais tempais, kartais ir į dieną porą pakeisdavau. Ilgiau užsibuvo tik u8800pro, nes rankoje gerai gulėjo. :) Dabar esu sau tinkamo telefono paieškose, bet turbūt dar toks nesukurtas.
Kas susiję su android, nesu kažkoks specas, gal labiau advanced-user'is. Kadangi taisau telefonus, tai Vilniečiai gali drąsiai kreiptis į mane visokeriopos pagalbos : už alaus butelį padėsiu išspręsti su softu kilusias bėdas, už savikainą galiu pasiulyti įvairių dalių. Jau beveik komercinis prisistatymas gavosi, bet ištikro noriu būt draugiškas forumiečiams. :) Dažnai važinėju Vilnius-Kaunas-Klaipėda maršrutais, galiu pavežt/nuvežt/paimt. :) Tai tiek, tikiuosi plėsis šis forumiukas. :)

Zamzung Gelexi Nout 2

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių