Narių prisistatymas

Pasiūlymai dėl forumo ir tinklaraščio turinio, forumiečių bendravimas ir kitos temos, tiesiogiai nesusijusios su Android OS ar konkrečiais įrenginiais.

Karolis
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: Narių prisistatymas

Standartinė Karolis » 04 Bal 2011, 05:00

Ir štai kur buvęs, kur nebuvęs aš atsibudau... :)

Kaip ir Aleksej, savo Android „karjerą“ pradėjau nuo G1. O tai buvo laikai... Anuomet dar spėdavau du kartus per dieną peržiūrėt visas naujai įkeltas programas Android Market'e!

Po G1 sekė HTC Desire, kurį labai greit iškeičiau į Nexus One, nes Desire man pasirodė per mažai hakinamas. Tada dar net nebuvo normalaus root metodo.

Na, o šiai dienai laukiu savo darbinio Samsung Galaxy S ir toliau aktyviai domiuosi Android platforma ir jos paplitimu. Kartais rastą įdomesnę naujieną papostinu į twitter.com/Androidmanija, bet stengiuos apsireiškt forume, ko nedariau ilgą laiką dėl užimtumo, bet stengsiuos pasitaisyt...

Seall

Standartinė Seall » 09 Bal 2011, 22:51

Sveiki visi,esu Lukas,kitaip Seall.Man yra 15 metų.Protingais telefonais susižavėjau prieš 4 metus.Tada mano pirmasis buvo N73.Pamenu bandydavau užgrūsti jį visokiausiu šlamštu,na išspausti kiek galima. Na dabar,prieš porą mėnėsių nusipirkau HTC G1.Kadangi pirkau savomis lėšomis tai brangaus žaliojo roboto nepavyko įsigyti,o manasis dar su fizine qwerty .Mmm. Taigi užsukau čia paspartintas draugo,kadangi jis turi Htc Desire parekomendavo šį puslapį. Čia sutikau tikrai daug ir malonių narių kurie mielai pasidalino informacija,mintimis,patarimais. Nors ir nesu didelis g33k'as ar koks rom'ų flashintojas, ar programišius mane jau įtraukė android ir tas visas šitų protinguolių pasaulis.Na tai tiek :)

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 22 Bal 2011, 21:00

Sveiki, as Auris, smartphonais pradejau naudotis nuo labai senu laiku, turbut vienas is pirmuju smartphonu buvo Nokia 6600 ir as juo naudotis pradejau pusmeciui praejus nuo pristatymo parodoje (is pradziu pramines buvau bulve, nes forma labai primine ja :lol: ) :) Androidu aisku pradejau naudotis kaip ir dauguma senu android pasekeju nuo G1 :) siuo metu turiu 3 naudojamus androidus :) Kitos operacines tikrai nesiruosiu keist, taigi sitam forume taip lengvai manimi neatsikratysit :mrgreen:

sandrius

Standartinė sandrius » 23 Bal 2011, 10:47

sveiki, as Andrius 24m. pirmas androidas htc desire, pries tai buvo htc tytn2 ir keletas symbiantu. tiesiog patinka praktiski daigtai ir siaip kazkaip reikia darbe interneto po ranka . desire labai praktiskas daigtas, todel norint ji padaryti dar praktiskesniu atradau si puslapi.

HtcDesire CayoagenMod 7.1 AMOLED Android 2.3.7 viskas kas imanoma nulauztas, islauztas ir kitaip isprievartautas desire. uztat veikai kaip zveriukas :)
ASUS transformer 101G 3.2.1 internal 16 GB external 16 GB 8 class + dock station (root, CWM, AWD pro, dual core 1.6 Ghz)
New HTC EVO 3D Root, Leedroid sens rom 2.3.3 cpu 1.94Ghz

exonn

Standartinė exonn » 23 Bal 2011, 21:41

Saulius, 26 m. Negalėčiau pasakyt kodėl pasiėmiau SE x8. Tiesiog reikėjo telefono nes senukas jau buvo pavarge, taigi pasinaudojau operatoriaus pasiūlimu ir pasiėmiau "Išmanųjį" telefoną, apie jokius rootinimus net girdėt nebuvau girdėjęs, bet kai tik pradėjau domėtis kas prie ko atsivėrė akys. Saviški nusirootinau jau antrą dieną, o cutom romą susistūmiau trečią :) Ačių šio puslapio nariams už pagalbą.

SE X8

Vartotojo avataras

respawner
Kontaktai:

Standartinė respawner » 11 Geg 2011, 19:32

Sveiki,
Mano vardas Edgaras, po kol kas turiu 20 metukų. Išmaniuoju telefonu pradėjau naudotis prieš 3 metus, tada pirmasis mano aparačiukas buvo HTC Elf (su WM). Nuo tada kai atradau XDA forumus, nebesinorėjo paleisti jo iš rankų ir kaskart išbandinėdavau vis kitus romus, kol vieną dieną sudaužiau ekraną. Nuo to laiko norėjau panašaus įrenginio, su kuriuo būtų taip pat faina žaisti. Taigi įsigijau Android telefoniuką GT540 ir aš jau čia :P

Kas liečia asmeninį gyvenimą, tai dabar praktikuojuosi kompiuterio techniko kėdėje Panevėžio Kolegijoje. Baigęs praktiką bandysiu toliau kur nors mokytis..

Taip pat mėgstu ir naudojuosi Linux operacine sistema Ubuntu. Laisvalaikiu mėgstu pažaisti krepšinį ar futbolą su draugais, o iš labai neturėjimo ką veikti rašau savo blogą http://blog.apsega.lt

Na tikiuosi per daug neprirašiau čia :)

[HTC Elf WM 6.5] -> [LG GT540 2.3.4 Gingerbread CyanogenMod 7.0.3 - SwiftDroid ROM] -> [Nokia Lumia 800 WP 7.1] -> [Samsung Galaxy S2 GT-I9100 4.0.4 ICS CyanogenMod 9]

[Samsung Galaxy Tab 10.1 4.0.4 ICS CyanogenMod 9]

apsega.lt
Google+ Profilis

Smauglys

Standartinė Smauglys » 11 Geg 2011, 20:10

respawner rašė:Sveiki,
Mano vardas Edgaras, po kol kas turiu 20 metukų. Išmaniuoju telefonu pradėjau naudotis prieš 3 metus, tada pirmasis mano aparačiukas buvo HTC Elf (su WM). Nuo tada kai atradau XDA forumus, nebesinorėjo paleisti jo iš rankų ir kaskart išbandinėdavau vis kitus romus, kol vieną dieną sudaužiau ekraną. Nuo to laiko norėjau panašaus įrenginio, su kuriuo būtų taip pat faina žaisti. Taigi įsigijau Android telefoniuką GT540 ir aš jau čia :P

Kas liečia asmeninį gyvenimą, tai dabar praktikuojuosi kompiuterio techniko kėdėje Panevėžio Kolegijoje. Baigęs praktiką bandysiu toliau kur nors mokytis..

Taip pat mėgstu ir naudojuosi Linux operacine sistema Ubuntu. Laisvalaikiu mėgstu pažaisti krepšinį ar futbolą su draugais, o iš labai neturėjimo ką veikti rašau savo blogą http://blog.apsega.lt

Na tikiuosi per daug neprirašiau čia :)
8-) sveikas atvykęs.
Tuo pačiu apie save trumpai, esu iš Kauno, baiginėju informatikos magistrą, dirbu .NET programeriu. Pirmasis mano smarthphone buvo prieš gal 5 metus Siemens SX1, su symbian (kur įdomi klaviatūra), vieną karta supykau ant jo ir pardaviau, nes nebereikia man, tai iškentėjau savaitę ir vėl nusipirkau SX1 :D. Pirmasis android buvo G1, pirkau prieš porą metų, po pasirodymo (vieną ryta po gero vakaro užplaukė važiuot pirkt į Vilnių). Tuomet ir prisijungiau prie šio forumo (vienas iš pirmųjų, nes daugiau LT nieko panašaus nebuvo), taip pat esu gavęs moderatoriaus teises. Šiuo metu naudoju Desire. Iš idėjos nemėgstu Apple (čia argumentas kad brangu, neįperki todėl ir nepatinka, netiks), ir labai mėgstu Google :D.

Current: Google Nexus 5
Ex: Google Nexus 4
Ex: Google Galaxy Nexus
Ex: HTC Desire
Ex: Rooted Dream UK

refas

Standartinė refas » 18 Bir 2011, 23:41

Sveiki,as esu Povilas,kelių mėnesių bėgyje man sukaks 22 ;) Kitais metais turėčiau įgyti informatikos bakalaurą ;D Niekad telefonais per daug nesidomėjau,turėjau sony erricson walkman w890i, kol šiemet pirmąjį kartą išvydau samsung galaxy s i 9000 ;D Kadangi mokausi gan neblogai, per vieną semestrą susikaupė pakankamai stipendijų isigyti šį gražuolį.Nesu linkęs pirkti katę maiše,atidžiai perskaičiau visą forumą, ir čia pat suradau parduodamą telefoną,dabar jį jau turiu 3 mėnesius~ :) Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie šios puikios kompanijos, tikiuosi puikiai sutarsime :)

Device: SGS GTI-9000
ROM: Darky final v10.1 (Android 2.3.3)
Kernel: Dark Core 2.6

Vartotojo avataras

Limpuls

Standartinė Limpuls » 16 Rgp 2011, 23:44

Sveiki visi! Mano vardas Laimis ir man tika suejo 15 metu. Apie smartus pradejau dometis pries kokius 2-3 metus. Pirmas ismanusis Nokia 5530 xm kuri naudoju dar dbr kokius 1.5 metus jau. Kai pirkau tai buvo dar geras tlf ir symbian gyvavo :D bet jau greit keisiu rageli ir pirksiu pirma android tlf ;) Apie technologijas begalo domiosi apie pc lb daug nusimanau bei symbian :D na o apie si foruma suzinojau is draugo kurio nick cia yra Koncex. Apie android db daug sjaitau viska domiosi kad perprasciau, aisku apie root, romus ten jau zinau bet dar kai nesu turejes android tai rootint ir kita nesu bandes :D

Vartotojo avataras

Limpuls

Standartinė Limpuls » 16 Rgp 2011, 23:55

Be to butu smagu vel meeta padaryti kada :D

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių