Programos, kurių nerandame Market'e

Pasiūlymai dėl forumo ir tinklaraščio turinio, forumiečių bendravimas ir kitos temos, tiesiogiai nesusijusios su Android OS ar konkrečiais įrenginiais.
Atsakyti

Temos autorius
Aleksej
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0
Kontaktai:

Programos, kurių nerandame Market'e

Standartinė Aleksej » 09 Vas 2009, 23:28

Sveiki,

Markete jau senokai yra programų, kurių mes, gyvenantys Lietuvoje, nematome. Jeigu kas nors, iš kur nors gali ištraukti naujausią Skype versiją, arba oficialų LastFM klientą, prašau, pahostinkite čia, forume.

Manau, kad reikėtų sukurti kokią nors temą, arba "failų saugyklą", kur būtų saugomi tik failai, be komentarų ar pan, nes per juos būtų sunku rasti pačius failus.

P.S. Gal aš čia per garsiai šuktelėjau atidaręs naują topicą :)

I own this place :D

Karolis

Standartinė Karolis » 11 Vas 2009, 02:27

Pataisykit mane jei klystu, bet kad perkelt programą į kitą G1, pakanka jos APK failą papostint. Tada aš galėčiau visas, kurios pasiekiamos UK (įskaitant LastFM ir Skype) sumest.

Beje, atrodo, kad Market apribojimai dedami pagal IP, nes būdamas Lietuvoje nebematau Skype, bet galiu ją parsisiųst jei einu per My Downloads.

EDIT: parsisiunčiau Skype. Išbandyk. Jei veikia, galėsiu ir kitų programų sumest. Jei tik aišku niekas nemano, kad geriau to nedaryt (dėl legalių priežasčių).

http://www7.zippyshare.com/v/69886953/file.html (nuoroda galios septynias dienas po paskutinio parsisiuntimo)

Smauglys

Standartinė Smauglys » 11 Vas 2009, 10:20

Pakanka APK, tada galima per USB laidą, arba yra programėlių kurios iš sd kortos suranda APK. Vakar kažkur internete susiradau skype apk, įkėliau į SD ir susiinstaliavau. Taigi veikia taip kaip turėtų.

Current: Google Nexus 5
Ex: Google Nexus 4
Ex: Google Galaxy Nexus
Ex: HTC Desire
Ex: Rooted Dream UK

Karolis

Standartinė Karolis » 11 Vas 2009, 11:22

Tai jei Vaidas neprieštarauja, kad padarysim čia warez :) galiu aš sumest kokias tik reikia programas, jei tik pats jas per UK Market gausiu.

Šiaip galim tai aptart susitikę, bet aš manau, kad nemokamų programų APK čia kelti yra visiškai legalu, lygiai kaip XDA Developers chebra deda TomTom, Opera ir pan iš skirtingų HTC prietaisų, bet neleidžia jokių warez (nulaužtų mokamų programų).

Vaidas

Standartinė Vaidas » 11 Vas 2009, 21:43

Karolis rašė:Tai jei Vaidas neprieštarauja, kad padarysim čia warez :) galiu aš sumest kokias tik reikia programas, jei tik pats jas per UK Market gausiu.

Šiaip galim tai aptart susitikę, bet aš manau, kad nemokamų programų APK čia kelti yra visiškai legalu, lygiai kaip XDA Developers chebra deda TomTom, Opera ir pan iš skirtingų HTC prietaisų, bet neleidžia jokių warez (nulaužtų mokamų programų).
Viskas kas naudinga ir legalu yra labai skatintina, reik padaryt kokią saugyklėlę ir idėti linką pradiniame puslapyje. Warez'ų gal geriau venkim, ir taip visur to brudo pilna. :)

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių