Noriu pasikeisti S4

Ši tema skirta Android įrenginių pasirinkimo palengvinimui. Joje užduodame su tuo susijusius klausimus,
Atsakyti

Temos autorius
Montis111
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Noriu pasikeisti S4

Standartinė Montis111 » 21 Gru 2017, 21:24

Sveiki.
Turiu S4 ir noriu atsinaujinti į kitą. Žinau, kad reiktų kažką konkrečiau parašyti, ko norėčiau iš telefono, tai bandau :) Labiau akys linksta į Sony, dėl tų sugebėjimų būti atspariu dulkėm ir drėgmei. Kadangi biudžetas kuklokas, tai mąstau imti kažką iš dėvėtų, nes iš salono tai neįkibsiu į kažką padoraus. Aišku, į kosmosą nežiūriu, bet pirkti tokį, kuris jau ir dabar kiek pražilęs - irgi nesinori :) Jei galvojant apie kokius 200 eurų, verta keisti man tą savąjį S4 ar vis gi geriau likti prie jo, nes už tokią sumą nieko geresnio neįkąsiu?

Svecias117
Įrenginys: Sony Xperia Z2 D6503
Suteikė padėkų: 36
Gavo padėkų: 49
Kontaktai:

Standartinė Svecias117 » 21 Gru 2017, 21:57

Na Sony nelabai patogiai rankoje guli :-)
P.s. apie kokį sony galvoji? Ar reikia mums ieškoti koks išeina už 200 € ?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 21 Gru 2017, 22:43

Už 200 padorus xiaomi išeina ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Temos autorius
Montis111

Standartinė Montis111 » 21 Gru 2017, 23:03

Hm, kažkaip prisibijau tokių Noname telefonų :) Gal kažką iš žinomesnių? :roll: O šiaip suma, na, bėdos atveju gali artėti ir iki trijų šimtų, bandysiu visokius pusiau veikiančius, kuriuos turiu, išpardavinėti ir žiūrėsiu kiek surinksiu :) O ką už 200-300 būtų galima žiūrėti? Ir ar verta man tą S4 parduoti, jei tik tiek telefonui galėsiu skirti? Ar išeis kas geriau nei jis? Ar geriau nesižaisti ir pasilikti jį?

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 126
Gavo padėkų: 369
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 21 Gru 2017, 23:14

Kaip ir poreikiai išvardinti, tai koki dar klausimai gali būt? Juk gi pats panašu, kad nusprendei kokį imsi. Kokio atsakymo lauki?

P.S. nuo kada Xiaomi = Noname leiskite paklausti? Taip, gamina lygiai tokius pat šlamštatelefonius kaip ir samsungas, sony ir t.t., bet jų tarpe yra ir vykusių modelių.

Sent from my bronxibook

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Temos autorius
Montis111

Standartinė Montis111 » 22 Gru 2017, 00:02

Kodėl jūs taip rūsčiai? Nesu aš apsisprendęs, kokį imti, dėl to ir prašau patarimų. Tiesiog, kai turėjau (ir turiu) tą S4, visi šnekėjo, kad geriau jau būčiau pirkęs Z3, dėl to ir sakau, apie Sony. Bet, žinoma, galiu klysti. Jei kas įsižeidėt dėl Xiaomi, tai atsiprašau, čia mano neišmanymas turbūt, nes tikrai nesu girdėjęs tokio, dabar kaip tik skaičiau atsiliepimus apie juos. Tik kažkaip nedrąsu dėl tokios egzotikos, kai turi galvoje, jog gali ir ekraniukas skilti ar dar koks velnias, manau, su remontu būtų problemų.

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 22 Gru 2017, 07:31

Taigi išvardink poreikius, o dar geriau bent kelis nužiūrėtus ir juos aptarsim (nepamiršk įvardinti kodėl vienas at kitas patiko, tai bent bus kažkas panašaus į poreikių įvardinimą, nes per kelis postus vis dar nesugebėjai to padaryti). Dabar rašai, kad nori mašinos ir visiškai neparašai kokios, tai ir siūlau žalią, nes ji ne geltona.

Esu 99% įsitikinęs, kad prieš kurdamas temą neperskaitei šios, nes kitu atveju tau ne androidinio ragelio reikia ;)

Sent from Mi Thor Max

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 22 Gru 2017, 07:55

Laba diena, tas no name lenkia tavo dievinama Sony pardavimais. 4 pasaulyje pagal pardavimus jei ka

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 22 Gru 2017, 07:58

Pardavimų kiekis nereiškia, kad daiktas geras, o va tamsuoliškumas tai jau blogai...
Galima dar apeliuoti į įsitikinimus, bet jie dar nebuvo įvardinti :)
Jaučiu užtruksim

Sent from Mi Thor Max

Temos autorius
Montis111

Standartinė Montis111 » 22 Gru 2017, 12:30

Na, bandau pasitaisyti :)
Internetas - taip, bus naudojamas, bet didelių reikalavimų spartai nekeliu, nes bus naudojamas ne darbui, o labiau pramogai, tad ypatingai didelės spartos palaikymas nėra būtinas.
Dydis ir ekranas - ekrano dydis ir atvaizdavimo sugebėjimas man svarbiau, nei "gulimas rankoje". Nesu ilgapirštis, tad viena ranka naudotis man bet kokiu atveju nėra patogu, tad geriau jau ekranas tegul būna raiškesnis ir didesnis, negu, kad maloniai guls rankoje ir bus galima valdyti vienu nykščiu. Šiaip telefoną labai saugau nuo subraižymų, nešioju dėkliuke (knygutėje), bet norėtųsi, jog ekrano apsauga būtų padori, nes, kai taip saugai, jei ir vienas įbrėžimas "papuošia ekraną", jau man nervai kyla ir nesinori žiūrėti į jį, vis kimba už akių :)
Svoris, taip pat, kaip ir dydis, nėra aktualu, na, manau, nebus toks sunkus, kad kelnes žemyn temps, įsikišus jį į kišenę. Bet korpuso atsparumas įbrėžimams taip pat aktualus, kaip ir ekranui.
SIM kortelės dvi tikrai nereikalingos. Mano nuomone, jei jau reikės dviejų sim kortelių, tai geriau jau antrą telefoną įsigysiu, nei turėsiu vieną su dviem kortelėm, bet kai išsikraus vienas tel, abi kortelės bus išjungtos.
Foto kamera - toks įdomus dalykas. Suprantu, kad meninių nuotraukų su telefonu nepadarysi, o ir nesu fotografas :) Todėl fotoaparato neturiu, noriu, kad užtektų telefono, kad reikalui esant galėčiau kažką nufotografuoti ir nuotraukos būtų pakankamai padorios. Pvz. S4 nuotraukos savo laiku buvo geros, dabar kaip ir norėtųsi kažko padoresnio :)
CPU, RAM, GPU - žaisti su juo bus žaidžiama, bet ypatingų reikalavimų tam nekeliu, nors nesinorėtų, kad eitų tik vienas kitas žaidimas. Aišku, lago irgi nelabai norisi, kai pasileidi kokį žaidimą, o kažkas parašo į messengerį, kad atsiųstum kieno nors numerį, tada numinimaizini žaidimą, įsijungi FB, perskaitai žinutę ir numinimaizinęs FB nori nusiųsti SMS, o tel jau lagina, ypač, jei dar tarp langų vartymo koks efektas mandresnis uždėtas.
Baterija - vienintelis noras, kad išlaikytų nuo ryto iki vakaro su vidutiniu naudojimu, nes pvz dabar (gal jau ir baterija sena) bet, daugiau naudojant, kraunu du ar net tris kartus per dieną.
GPS - būtinas.
Na, o dabar nemaloni dalis: sunku man išsirinkti iš GSMARENA, nes net nežinau ko ten ieškoti, ta prasme, nesu nusižiūrėjęs ar įsimylėjęs kažkokią būtent vieną firmą. Tik nelabai noriu LITE ar MINI iškastruotų telefonų, manau, jog geriau pasitaupyti kelias kapeikas daugiau ir nusipirkti pilnos komplektacijos telefoną.
Tikiuosi aiškiau išdėsčiau norus. Supraskit, esu naujokas, tad atleiskit ir pataisykit, jei kas ne taip :roll:

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių