Ūkis

Temos, nepatenkančios į aukščiau esančių forumų sritį.
Atsakyti
Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 353
Kontaktai:

Re: Ūkis

Standartinė bronxitas » 19 Kov 2018, 17:31

Kaip diena, taip naujiena...
Paveikslėlis

Sent from Mi Thor Max

Šie skaitytojai padėkojo autoriui bronxitas už pranešimą:
Mr.Sl (28 Kov 2018, 22:48)
Reitingas: 10%

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Svecias117
Įrenginys: Sony Xperia Z2 D6503
Suteikė padėkų: 36
Gavo padėkų: 47
Kontaktai:

Standartinė Svecias117 » 19 Kov 2018, 20:12

Čia Motorola ar Lenovo? :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 19 Kov 2018, 20:28

Taip

Sent from Mi Thor Max

Svecias117 (19 Kov 2018, 22:39)

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Svecias117
Kontaktai:

Standartinė Svecias117 » 19 Kov 2018, 22:39

Išsamus kaip ir visada ;-)

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 28 Kov 2018, 20:07

Xiaomi Mi Business BackPack kuprinė

Paėmus į rankas visai smagi kuprinė, kokybiškai sutverta. Kas man labai aktualu, užtrauktukai labai švelniai važinėja, net jokios minties apie menkiausią strigtelėjimą nėra, džyrgšt ir atsegei ar užsegei. Apačia iš tvirtesnės medžiagos, kad taip greitai nenusitrintų.
Paveikslėlis

Petnešos storos ir minkštos, užsidėjus ant pečių labai smagiai prglunda, gal dėl išlenkimo formos.
Paveikslėlis

Šone radau mažytį užtrauktuką, atitraukiu jį, o ten ištraukiama kišenėlė skėčiui, ar kokiam tonizuojančio gėrimo buteliukui.
Paveikslėlis

Priekinė kišenė labai erdvi, 7" Nexus planšetė be problemų įlindo ir jai ten vietos net per daug. Viduje radau šniūrelį su užsegtuku rakteliam ar šiaip kokiai smulkmei prisisegti, kad nepasimestų erdvioje kišenėje.
Paveikslėlis

Standartiškai uždėti Xiaomi ženkleliai "Yours by Design" ir "MI"
Paveikslėlis

Nugarinėje kuprinės dalyje (net nežinau kaip pavadinti), juosta skirta kuprinę užmauti ant kelioninio lagamino tempimo rankenos. Pasirūpino Xiaomis, kad kuprinė keliautų visur su šeimininku :)
Paveikslėlis

Priekinis skyrius gana erdvus, su dvejomis kišenėmis smulkmei bei mažyte - tušinukui (kaip tik laukiu atvykstant).
Paveikslėlis

Didysis skyrius standartinis, niekuo neišsiskiriantis iš kitų gamintojų skyrių. Tiesa, viduje medžiaga visur slidi, tai labai paprasta kažką įdėt ir išimti.
Paveikslėlis

Mano Chrombook'as, su dėkliuku, be problemų telpa į jam skirtą vietą.
Paveikslėlis

Padaryta maža kišenytė ant kompiuterio laikymo dirželio USB laikmenai.
Paveikslėlis

Be dėkliuko irgi telpa :)
Paveikslėlis

Pabandžiau į kompiuteriui skirtą skyrių įkišti 15,6" kompiuterį. Rezultatas matosi :)
Be to, čia yra papildoma stora rankovė, leidžianti įdėti iki 15.6 col. nešiojamą kompiuterį
Turbūt tas "iki" yra tik nekiškite 15,6", o kiškite mažesnius :) Dell Latitude E5540 nu niekaip netelpa.
Paveikslėlis

Tačiau dedant į bendrą skyrių, 15,6" kompiuteris tilpo be jokio vargo ir pastangų.
Paveikslėlis

14,1" kompiuteris tilpo kaip čia buvęs. Reikės paprašyti @@Mr.Sl, kad parodytų kaip jo kompiuteriai telpa. Net nežinau ar aš jį, ar jis mane įkalbėjo šį gėrį nusipirkti. Bet kokiu atveju jis pirmiau neiškentė :)
Paveikslėlis

Esant reikalui galima sutalpinti visus tris kompiuterius, jų įkroviklius (dabar turbūt aišku dėl ko ūkyje visi nešiojami kompiuteriai vieno gamintojo?), peles, kelis planšetinius kompiuterius, USB laikmeną, skėtį arba tonizuojančio gėrimo buteliuką bei dar daug ką ir pirmyn!
Paveikslėlis

Viso Xiaomi užgyvento turtelio į vieną vietą nepavyks surinkti, tačiau čia ištrauiau kas po ranka buvo ir kas dalyvavo fotosesijoje.
Paveikslėlis

Xiaomi Mi Business BackPack kuprinė
Xiaomi Mi City kuprinytė
Xiaomi Mi Portable Mouse pelė
Xiaomi Amazfit Pace laikrodis
Xiaomi Mi Bluetooth Headset laisvų rankų ausinė

Tam kartui tiek. Artimiausiu metu žadu dar ūkį pasipildyti įdomesniais daikčiukais ;)

Sent from Mi Thor Max
Mr.Sl (28 Kov 2018, 22:48)

Mr.Sl
Įrenginys: Xiaomi Mi 5s
Suteikė padėkų: 10
Gavo padėkų: 2

Standartinė Mr.Sl » 29 Kov 2018, 21:57

Gerbiamas kolega @bronxitas labai neblogai aprašė kuprinę Xiaomi Mi Business Backpack, tai man beliko tik pritart, kad ji tikrai verta dėmesio, atrodo ir jaučiasi brangiau, nei mokėti 19 eurų. Kuprinės įvardinti maža negalima, iš nuotraukų atrodė mažesnė. Kompiuteris kompiuteriui, aišku, nelygu, bet mano senukas Sony Vayo 15,6 telpa be problemų:
Paveikslėlis
MacBook Air 13 jaučiasi geriau:
Paveikslėlis
Su dėklu irgi telpa:
Paveikslėlis
Prikrauta, tiesa, ne perkrauta, vietos įvairiai reikalingai smulkmei dar tikrai sočiai:
Paveikslėlis
Turinys - tam tikra prasme, miesto EDC :shock:
Paveikslėlis
Gal pasigedau tik vieno dalyko, kuris galėtų būti miesto kuprinėje - atskiros kišenėlės su flisu, pvz., akiniams nuo saulės.
Šie skaitytojai padėkojo autoriui Mr.Sl už pranešimą:
bronxitas (29 Kov 2018, 22:00)

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 09 Bal 2018, 20:36

Ūkis gausėja.

Šį kartą prie ūkio prisijungė Xiaomi Mi Scale svarstyklės.

Dėžutė paprasta, bet viduj plonos svarstyklės labai saugiai įdėtos, tikimybė, kad suduš kelionės metu laaabai minimali. Korpusas labai tvirtas iš pažiūros. Medžiagos malonios liesti, ne metalas, tad užlipus nešalta kojom, plastikas tvirtas, suręstos teisingai ir kas keista sunkios :) galvojau bus koks lengvumėlis, bet kur tau. Yra ką pakelt :) Įdėjus baterijas iš karto užsikūrė. Įsijungia ant jų užlipus ir parodo preliminarų svorį, po to apačioje prabėga juostelė ir svoris užfiksuojamas kaip tikras. Man jis toks ir buvo kaip preliminarus.
Su Mi Fit programa susiporavo itin paprastai, tereikėjo pasileisti programą, profilio skiltyje pasirinkti "Pridėti įrenginį" -> Svarstyklės, ant jų užlipti ir vualia. Dar pridėjau likusius šeimos narius, programa pati juos atpažįsta ir įrašo svorį į jų profilį.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Šiaip tai aš nei koks sportininkas nei ką :) Antrajai pusei vis nepatiko senosios svarstyklės, sako jos neteisingai rodo, per daug! Na va netyčia užmačiau, ar gal gerbiamasai @Mr.Sl įkalbėjo, kad jam reikia tokio devaiso. Trumpai drūtai: šiandien pasirodė už tokią pat kaip Kinijoj kainą ir nei laukt reikia nei ką. Tai pats gaspadorius net trenkėsi per visą miestą, kad galėtų nustvert kol yra :)
Svarstyklės Xiaomi Mi Body

Tiesa, Mi Fit programoje užmačiau kelis vertimo netikslumus, tai manau su @Mr.Sl mikliai išgaudysim.

Ar ne @Mr.Sl ? Dabar tamsta papasakok įspūdžius :)

Aš toliau po biski bresiu Xiaomi Mi Kettle įsigyt ir Xiaomi Getaway, dūmų detektorių, temperatūros jutiklį ir kitokius velnius.

Papildymas/Atradimas!
Pasirodo sveriantis reikia taip atsistoti, kad su pėdų viršutine dalimi liestum viršutinius pilkus burbulus, o su kulnais liestum apatinius. Tuomet paskaičiuoja KMI, Kūno riebalai, Raumenys, Vanduo, Bazinis metabolizmas, Visceraliniai riebalai, Kaulų masė ir nustato kūno būseną įvertindamas taškais! Va taitau navaruotas, net nežinojau, kad taip būna :) reiks gal ant Amazfit Pace dar ir pulso matavimą pastovų įsijungt :) Gal ką įdomesnio parodys :)
Žodž patenkintas, man patinka kažkas naujo :)

Sent from Mi Thor Max
Mr.Sl (13 Bal 2018, 23:14)

Vartotojo avataras

auris
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 14

Standartinė auris » 09 Bal 2018, 21:14

Getaway ir aš žadu įsigyti :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Svecias117
Kontaktai:

Standartinė Svecias117 » 09 Bal 2018, 21:23

Aš tai vis apie šitą mąstau

Vartotojo avataras

Temos autorius
bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 09 Bal 2018, 21:31

@auris vien iš getavėjaus tolko nedaug, reikia dar apkarstyt "babakais".

@Svecias117 vien iš termometro tolko nedaug, reikia dar getawėjaus. O va tada jau prasidės...

Tai imam getawėjus ir babakus?
Aš tada iš karto: getavėjus + termometras + dūmų detektorius. jaučiu koks pedesokas bus. Gal kas užmatė kur LT už gerą kainą?

@Mr.Sl prisijungi? Ten ka=kaip yra urmu perkant pigiau. Man rodos auris moka padaryt. Ar gal ryt bandyt kur paklausinėt, a vdrug kas turi pardavime.

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių