App Camp 2012, lapkričio 9-11 dienomis

Temos, nepatenkančios į aukščiau esančių forumų sritį.
Atsakyti

Temos autorius
Tadasj
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 30 Spa 2012, 13:38
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

App Camp 2012, lapkričio 9-11 dienomis

#1

Standartinė Tadasj » 31 Spa 2012, 22:53

Sveiki,

Norėčiau pakviesti visus mobilių aplikacijų mylėtojus į renginį App Camp, kuris vyks lapkričio 9-11 dienomis Pirklių Klube, Gedimino pr. 35, Vilniuje. Tai jau tradicija tapęs renginys, kuris vyksta kiekvienais metais. App Camp išlieka didžiausia mobiliųjų programėlių dirbtuve Baltijos ir Skandinavijos regione. Tai bus 3 dienų renginys, kurio metu dalyviai kurs programėles išmaniesiems telefonams su populiariausiomis operacinėmis sistemomis: iOS, Android, Windos Phone ir kitomis.

Registracija jau prasidėjo, vietų skaičius ribotas!

Kviečiu registruotis. Galite registruoti savo komandą ar save patį priskyrę programuotojo, vadybininko ar dizainerio rolę. Interneto svetainėje http://event.appcamp.lt jau galima jungtis į susibūrusias komandas, ieškančias komandos narių - http://event.appcamp.lt/en#teams.

Kaip visada žadame puikius prizus, bei specialius įmonių iššūkius. Vieni iš jų, tai amerikietiško "ING Direct" banko speciali užduotis, kurios prizas yra 4.000 eurų, taip pat "Laisvosios Bangos" prizas ir kiti. Tad registruokitės, burkitės į komandas ir kurkit puikius mobilius sprendimus!

Daugiau informacijos - http://event.appcamp.lt

Prisegta skrajutė su aktualia informacija.Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių