Android programėlių pradžia, Jūsų istorijos

Android programavimas, SDK klausimai ir pan.
Atsakyti

Temos autorius
bronius69
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Android programėlių pradžia, Jūsų istorijos

Standartinė bronius69 » 26 Gru 2012, 19:45

Labas vakaras,

norėčiau išmokti kurti android programėles, nuo ko Jūs pradėjote? HTML, CSS, PHP esu jau pramokęs. Kiek žinau, čia reikėtų Javą neblogai mokėti. Ką Jūs pasiūlytumėte? Pasimokyti Java pagrindų, suprasti patį kodą?

P.s. kuriu naują temą ne šiaip, norėčiau išgirsti nuo ko Jūs visa tai pradėjote. :)

Vartotojo avataras

Kūjis

Standartinė Kūjis » 26 Gru 2012, 20:06

bronius69 rašė:Labas vakaras,

norėčiau išmokti kurti android programėles, nuo ko Jūs pradėjote? HTML, CSS, PHP esu jau pramokęs. Kiek žinau, čia reikėtų Javą neblogai mokėti. Ką Jūs pasiūlytumėte? Pasimokyti Java pagrindų, suprasti patį kodą?

P.s. kuriu naują temą ne šiaip, norėčiau išgirsti nuo ko Jūs visa tai pradėjote. :)

Norint kurti appsus pirma reik turet ideja. Tai manau nuo to ir pradek. O slamsto irbe taves daug kas priraso

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Samsung Galaxy Note

Temos autorius
bronius69

Standartinė bronius69 » 26 Gru 2012, 20:27

Kūjis rašė:

Norint kurti appsus pirma reik turet ideja. Tai manau nuo to ir pradek. O slamsto irbe taves daug kas priraso

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
Gerbiamas, Kūji, idėją turiu ir ji yra paprasta. Sukurti WEB tinklalapiui atitikmenį - Android apps'ą. Paprašyk patarimo, gausi špygą taukuotą su druskos prieskoniais. Ačiū. Su Kalėdomis. :)

Neodan

Standartinė Neodan » 27 Gru 2012, 10:48

Na jei jau esi šiek tiek pramokęs programavimo su PHP, tai manau jau turėtum žinoti kaip mokytis programavimo. šiaip tai kaip ir su viskuo, pradžiai reikia išmokti pagrindus programavimo kalbos, o paskui mokytis frameworką. Java tai ne PHP, su ja teks ilgiau pasikankinti. Todėl rekomenduočiau pasiimti kokia knyga apie Java.

Bet šiaip kadangi žadi daryti web page atitikmenį, tai gal tau visai nereikia native app, o tiktu web app arba hibrid app. Tokiu atveju tau Jav'os gal visai nereiktu arba reiktu minimaliai. Nes praktiškai visas kodinimas butu JS/HTML/CSS. Žinoma viskas priklauso nuo to ką nori padaryti ir kokio funkcionalumo tau reikia.

Temos autorius
bronius69

Standartinė bronius69 » 04 Sau 2013, 16:45

Neodan rašė:

Na jei jau esi šiek tiek pramokęs programavimo su PHP, tai manau jau turėtum žinoti kaip mokytis programavimo. šiaip tai kaip ir su viskuo, pradžiai reikia išmokti pagrindus programavimo kalbos, o paskui mokytis frameworką. Java tai ne PHP, su ja teks ilgiau pasikankinti. Todėl rekomenduočiau pasiimti kokia knyga apie Java.

Bet šiaip kadangi žadi daryti web page atitikmenį, tai gal tau visai nereikia native app, o tiktu web app arba hibrid app. Tokiu atveju tau Jav'os gal visai nereiktu arba reiktu minimaliai. Nes praktiškai visas kodinimas butu JS/HTML/CSS. Žinoma viskas priklauso nuo to ką nori padaryti ir kokio funkcionalumo tau reikia.
Sveikas, Neodan, man reikėtų kažką panašaus į šią programėlę „Anekdotai“ sukurti. Šiuo metu jau šiek tiek pradėjau mokintis, išbandžiau pritaikyti Java, nėra taip ir sunku. Tik vat iškilo toks klausimas: norint dekoruoti apps'ą, yra naudojamas tik XML ir įv. paveiksliukai? Iš esmės, jeigu taip, tai tada mažas funkcionalumas palyginus su CSS3. Aš praktiškai norėčiau išmokti visas subtilybes, nes nežinai ko gyvenime prireiks. O Android sparčiai veržiasi šiuolaikiniame pasaulyje. :)

lizdeika

Standartinė lizdeika » 04 Sau 2013, 17:17

tai imk phonegap'ą - turėsi css

Temos autorius
bronius69

Standartinė bronius69 » 04 Sau 2013, 18:49

lizdeika rašė:tai imk phonegap'ą - turėsi css
Pats asmeniškai jį naudoji? Man patinka tavo kurti apps'ai. Kolkas porą jų temačiau. :)

Neodan

Standartinė Neodan » 05 Sau 2013, 21:30

bronius69 rašė:Sveikas, Neodan, man reikėtų kažką panašaus į šią programėlę „Anekdotai“ sukurti. Šiuo metu jau šiek tiek pradėjau mokintis, išbandžiau pritaikyti Java, nėra taip ir sunku. Tik vat iškilo toks klausimas: norint dekoruoti apps'ą, yra naudojamas tik XML ir įv. paveiksliukai? Iš esmės, jeigu taip, tai tada mažas funkcionalumas palyginus su CSS3. Aš praktiškai norėčiau išmokti visas subtilybes, nes nežinai ko gyvenime prireiks. O Android sparčiai veržiasi šiuolaikiniame pasaulyje. :)
Tokiam app'sui sociai wep/hibrid app galimybiu.

Kas liecia interfeiso dizaina (dekoravima), tai ten tu galimybiu sociai, visa dizaina gali graziai sustailinti nepanaudojes nei vieno paveiksliuko (na nebent tau reikia ikoneliu (-; ).

O siaip tai mokintis reiktu pradeti kaip ir bet kur kitur, nuo knygos zaliems. :)

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių