TAISYKLĖS

Ieškote Android telefono? O gal norite parduoti savąjį?
Tema užrakinta

Temos autorius
Karolis
Pranešimai: 779
Užsiregistravo: 13 Lap 2008, 21:44
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

TAISYKLĖS

#1

Standartinė Karolis » 31 Gru 2010, 18:07

Keletas elementarių taisyklių, kurių laikymasis užtikrins, kad jūsų temos ar žinutės nebus pašalintos:

* Prieš kurdami naują temą, pasinaudokite paieška -- tikėtina, kad jūsų klausimas jau buvo atsakytas;

* Kur tai aktualu (ypač forume „Įrenginiai“), temos pavadinimą pradėkite laužtiniuose skliaustuose nurodydami įrenginio modelį. Pvz.: [Nexus One], [Desire], [Galaxy S] ir t.t.

* Temos pavadinime turi būti aiškiai suformuluotas klausimas ar problema. Temos, kurių pavadinimai bus panašūs į „Reikia skubiai pagalbos“ ar „Pora klausimų“ bus pervadintos, užrakintos, arba ištrintos;

* Prašome rašyti aiškia lietuvių kalba, pageidautina naudojant lietuviškus diakritinius ženklus (ą, č, ę ir t.t.), bet mažų mažiausiai be jokių „taj sakiaw“;

* Androidmanijos forumas -- ne vieta dalintis piratinėmis programų versijomis. Prašome tai daryti už Androidmanija.lt ribų, o dar geriau -- to nedaryti visai.

* Parašai neturėtų būti ilgesni nei 200 simbolių, juose naudojami paveiksliukai ne aukštesni nei 3 teksto eilutės, visas parašas neturi sudaryti daugiau nei 6 eilutes. Bandymai apeiti taisykles bus traktuojami kaip jų pažeidimas.

* Forume Perku/Parduodu komentuoti TIK tuomet, jei komentaras yra tiesiogiai susijęs su jūsų galimu noru pirkti nurodytą įrenginį. Potencialus pirkėjas pats turi prisiimti atsakomybę sutikdamas pirkti už pardavėjo nurodytą kainą, bei už tai, kad (ne)pasidomėjo dėl kitų detalių, ar patingėjo rasti pigesnį variantą. Pardavėjas turi teisę nurodyti tokią kainą, kokią nori, tolimesni pirkėjo/pardavėjo santykiai - tik jų (derybų) reikalas. Off-topic arba nuorodos komentaruose į kitus skelbimus netoleruojamos, už kiekvieną tokį komentarą bus skiriami įspėjimai.

* Forume Perku/Parduodu skelbimo pavadinime privalo laužtiniuose skliaustuose būti nurodytas skelbimo veiksmas ir parduodamo prietaiso modelis pvz: [Parduodu] HTC Desire, [Perku] HTC Desire [Keičiu] Htc Desire. Nenurodžius viso šito, tema gali būti pervadinta androidmanija.lt forumo moderatorių, autoriaus gali būti paprašyta temos pavadinimą pataisyti arba tema gali būti ištrinta ir temos autoriui skirtas įspėjimas.

* Kurdami skelbimą, nurodykite bent orientacinę kainą.

* Kad į skelbimą greičiau atsilieptų ir/arba greičiau parduotumet įrenginį, nurodykite miestą.Tema užrakinta

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių