[U8800 Pro] Baras (smulkūs klausimai apie U8800 Pro)

Atsakyti
Vartotojo avataras

Daniel
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Re: [U8800 Pro] Baras (smulkūs klausimai apie U8800 Pro)

Standartinė Daniel » 14 Spa 2013, 23:05

bronxitas rašė:ai tinginiauju čiut, tai biski pabandyiu apšviest, ba matau grybų karas gaunas.

Nesugebi net žmoniškai paaiškint ką darei, kaip darei, step by step tskant, tai kokio atsakymo tikiesi?
Aš pasiūliau susidėti 2.3 pagal didžiąją instrukciją kur eina nuo 2.2 į 2.3 tam, kad, update.app iš Step1 katalogo pakeičia (paruošia) įrenginio failų sistemą taip, kaip reikia 2.3/4.0 Android versijai. Šitoj vietoj pas tave iš vis kostmosas, nes nesugebėjai net paaiškint ką darei, o pastrigimas po kiek laiko, tai netinkamos failų sistemos priežastis. nu dažniausiai taip buna, tiksliau visada, kai grybiškai dedama (ką tu ir darei). Pervadinimas Update.app į update_g.app iš Step2 katalogo tam, kad po failų sistemos paruošimo iš karto būtų dedamas ROM. Step3 kataloge dažniausiai būna šlamštas.

iš atminties rodos tame rom B926 ar kokia ten versija oficialiame puslapyje nėra to Step1 katalogo ir mažojo update.app kuris keičia failų sistemą, dėl to reikia ieškoti (kas skaito DUK tam ieškot nereikia), kokią nors iš ankstesnių versiją. Man labiausiai patiko B572 Stock (aišku kiek ji gali patikt :)) ) ir tik tada ant jos dėt ką kitą (custom based on stock GB ar ką tik nori).

nu va kaip gavosi gražiai :) ir džiaugiuos, kad pavyko be nuorodų išsisukt, ba jei nerasi kur kas padėta (šiame forume), nu tada jau niekas nebepadės :D
Tai, kad aš viską taip ir darau kaip tu sakai ir kaip instrukcijoje, nieko nepraleidau, bet vistiek man ne unpackina, pakimba ir viskas.

O prieš buvau atsinaujinęs androido versiją į 2.3.5, viskas veikė ir sumaniau pereit prie dar naujesnios tai yra ICS, bet perskaičiau, kad būtų viskas tvarkoje geriau padaryti 2.3.5 be root ir cwm, tai ir sumasčiau geriau pereit atgal į 2.2.2 tele2 ir vėl sugrįžt prie 2.3.5 be root ir cwm ir jau tada pradėt upgradint į ics. Sugrįžt į 2.2.2 tele2 bandžiau su šiuo gidu Iš 2.3 grįžimo į 2.2 gidas dariau viską step by step, unpackinau iš specialaus packeto failiuką viskas ok čia buvo, tada pastebėjau, kad naudoju 256mb mini sd, nes kito raro failai užima 280 mb, tai kol ieškojau 2 gb korteles netyčia įjungiau telefoną kur jau šiek tiek pabuvo įjungtas vaizdas ir pakibo, tai tik išėmęs bateriją galėjau išjungt, vat nuo to laiko ir nebeunpackina daugiau. Su + - power pakimba unpack, o įjungiant telefoną išvis neįmanoma, nes OS pakimba per porą sek.

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 126
Gavo padėkų: 368
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 15 Spa 2013, 06:40

Nu va ir pats matai, kad nesąmonių pridirbai. Galėjai tiesiog 2.3 ant viršaus 2.3 kalt ir tiek žinių.
Išimk akumuliatorių, mortelėje turi būt viskas paruošta ėjimui pas 2.3. užspaudi abu garso mygtukus ir jungi ragelį į maitinimą. Turėtų suveikt (šitai irgi ne kartą aprašyta).
arba tiesiog neturi kantrybės, pas tave gal viskas ok. Palik ant unpacking bent 10 min ir matysis. Arba gal micro sd korta nusprogus?
Bet kokiu atveju didžioji bėda tavyje, o ne "aplinka kalta".

Sent from my ragelis

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Vartotojo avataras

Daniel

Standartinė Daniel » 15 Spa 2013, 12:25

bronxitas rašė:Nu va ir pats matai, kad nesąmonių pridirbai. Galėjai tiesiog 2.3 ant viršaus 2.3 kalt ir tiek žinių.
Išimk akumuliatorių, mortelėje turi būt viskas paruošta ėjimui pas 2.3. užspaudi abu garso mygtukus ir jungi ragelį į maitinimą. Turėtų suveikt (šitai irgi ne kartą aprašyta).
arba tiesiog neturi kantrybės, pas tave gal viskas ok. Palik ant unpacking bent 10 min ir matysis. Arba gal micro sd korta nusprogus?

Sent from my ragelis

Nu va, be akumuliatoriaus viskas pradėjo veikt puikiai, unpackino ir viskas veikia B572 stock be root, cwm. Dabar rušiuosi upgradint iki ICS, bet va galvoju kokį? Gal patartum, nes matau yra gamyklinis ir modifikuoti. Pas mane synaptics ekranas lečiamas.

Be to
aš aplinkos ne kaltinu niekada, žinau pats, kad sumaliau dėl to ir klausiu (dar ir paklausiau normaliai nepaaiškinęs, bet tiek to, viskas tvarkoje jau, ačiū tau) Suprantu, kad čia viskas yra visur paaiškinta ir praleidau informaciją, nes jos tikrai daug forume. Tai dabar irgi geriau paklausiu apie ICS, kad vėl ne pridirbt.

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 15 Spa 2013, 14:53

kad rodos čia nebėr šito ragelio turėtojų ir entuziastų.

mano žiniomis naujausios teisingiausiai veikiančios ROM versijos šitam rageliui yra darytos ant GB: MIUI ir CM7 (gkalenis -> xda), visą kitą yra kažkoki nesusipratimai su vis išlendančiais gliukais (nors ir šitos neitin dideli stebūklai, bet maksimaliai stabilios ir greitos).

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Vartotojo avataras

Daniel

Standartinė Daniel » 15 Spa 2013, 16:29

bronxitas rašė:kad rodos čia nebėr šito ragelio turėtojų ir entuziastų.

mano žiniomis naujausios teisingiausiai veikiančios ROM versijos šitam rageliui yra darytos ant GB: MIUI ir CM7 (gkalenis -> xda), visą kitą yra kažkoki nesusipratimai su vis išlendančiais gliukais (nors ir šitos neitin dideli stebūklai, bet maksimaliai stabilios ir greitos).
Nu pagalvojau, kad ne upgradinsiu jau iki ics, pasiliksiu ant 2.3.5 geriau nei 2.2, bet vėl problemą yra, padariau vėl root ir cwm grąžinau tai viskas kaip ir tvarkoje tik niekam neina man prisiskambint, aš galiu, o man niekas negali kame čia reikalas?

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 15 Spa 2013, 16:47

kad šitam rageliui tai panašu į "normalu", tu gal paskaitinėk kokios čia aistros su juo buvo ir kodėl visi bėgo pas custom nuo stock kuo toliau ir net grįždavo pas Android 2.2 dėl neprisiskambinimo problemos.

Mano anksčiau paminėti ROM turi labai mažą neprisiskambinimo tikimybę.

Vartotojo avataras

Daniel

Standartinė Daniel » 15 Spa 2013, 17:47

Viskas aišku tada, daugiau klausimų nebeturiu.

EDIT: Dar kaip matau jeigu likti ant 2.3.5 stocko pvž B572 ir palikti be root ir cwm tai kaip ir viskas puikiai veikia. Eina prisiskambint iškart.

bublikas123

Standartinė bublikas123 » 04 Lap 2013, 13:56

sveiki .taigi pagadinau biski savo huaveju u8800pro neticiom istryneu visus failus bezaizdamas su tom custom prasivkem. telefonas dabar rodo melina ekrana ir i pink skrin leidzia bet naujo romo niekaip negaliu irasyt hellp!!!!

efix
Įrenginys: 1+3
Suteikė padėkų: 16
Gavo padėkų: 20

Standartinė efix » 04 Lap 2013, 15:25

kai pink screen įjungtas, jungi prie PC įsikeli oficialų recovery iš 2.3, išimi batarkę. Tada į microsd įsikeli dload iš step2 ir flashini nuspaudęs visus 3 mygtukus
Paskutinį kartą redagavo 1 efix. Iš viso redaguota 4 kartus.

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 04 Lap 2013, 15:26

1. viewtopic.php?f=36&t=741" onclick="window.open(this.href);return false;
2. * Prašome rašyti aiškia lietuvių kalba, pageidautina naudojant lietuviškus diakritinius ženklus (ą, č, ę ir t.t.), bet mažų mažiausiai be jokių „taj sakiaw“;
3. D.U.K.

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių