[U8650] Keista problema su SIM ir SD kortelėmis

Atsakyti

Temos autorius
baranka
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

[U8650] Keista problema su SIM ir SD kortelėmis

Standartinė baranka » 25 Lie 2014, 12:53

Sveiki, turiu šiokią tokią problemėlę su savuoju Huawei'um:
Prieš metus nurūtinau, ir persirašiau į CM7.2. Viskas buvo čiki piki, susitvarkiau, susidėjau GAPPSus ir ėjo viskas gerai. Vėliau, perrašiau į kitą ROM, tą, kur pirmame Temos poste parašė, jog jam labiausiai patiko tas ROM. Na, tą ir įsipiešiau. Vėliau, pamėginau įsidėti LuckyCM9, tą su ice cream sandwich. Tas nepatiko, tai grįžau prie to iš temos, kurią pridėjau anksčiau. Po kelių mėnesių, telefonas sumąstė durniuoti su SIM kortele - žinutės buvo gaunamos maždaug 3 valandomis vėliau nei išsiųsta, žinutės pačios atsisiuntinėdavo maždaug dar 3 kartus (ta pati žinutė) ir panašiai. Na, galvojau kad čia ROMo problema, tai perrašiau į CM7.2. Nepadėjo. Nuo tada jau jo nebenaudojau kaip komunikacinio telefono, perėjau ant SonyEricsson K750i, o Huawei'ų naudojau tik Wi-Fi prieigai, Facebook Messenger'iui, Youtubei... Bet, vėl, visai neseniai prasidėjo durniavimai su SD kortele: nei iš šio nei iš to pradėjo ji šiaip atsijunginėti, nors visada būdavo vietoje (netikėtai pašalinta SD kortelė; dabar galima saugiai pašalinti SD kortelę), kartais ir pats telefonas restartuodavo. Ir, kai kelias dienas jis taip durniavo su SD kortele, telefonas dabar gali man rodyti tik Huawei logo ir įeiti į CWM recovery. Taip pat, pakeičiau ir bateriją (į kinietišką, of course)

baranka, perinstaliuok ROM'ą!

NEGALIU. Dalykas tas, kad kai spaudžiu "Backup and Restore", aš į jį įeit galiu, bet kai pasirenku Restore ar Advanced Restore - jis man rašo "E: Can't mount /sdcard". Tas pats ir su install zip from sdcard, tas pats ir su kita SD kortele.

baranka, užmountink sd kortelę!

NEGALIU. Kai įeinu į "Mounts and Storage", mėginu spaust "mount /sdcard", bet jis man parašo "Error mounting /sdcard!". Mėginau užmountint ir USB storage, bet jis man rodo kažką panašaus į "E: Unable to write to ums lunfile (No such file or directory)".

Noriu Jūsų paklausti, gal galėtumėte padėti su šita nesąmone? Reikia Jūsų pagalbos, kad galėčiau susitvarkyti šį telefoną :) gal galėtumėte paaiškinti kame problema? Ar reikės nešti pas "burtininką"?

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių