[xperia Z/C6603] GPS problemos - nesusigaudo vietos

Atsakyti
Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 132
Gavo padėkų: 375
Kontaktai:

Re: [xperia Z/C6603] GPS problemos - nesusigaudo vietos

Standartinė bronxitas » 31 Sau 2016, 14:50

Tikrai taip! Rtfm tingiu rašyt, nes viską rasi googlėje. Jei GPS įjungimas tik esant reikalui, tai padės kažkiek. Pas mane visad įjungtas, tai man neaktualu visokie modifikavimai (batereikos negaila).

Sent from my ragelis

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Temos autorius
baronka
Įrenginys: c6603 ir gra-l09
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Standartinė baronka » 31 Sau 2016, 14:54

bronxitas rašė:Tikrai taip! Rtfm tingiu rašyt, nes viską rasi googlėje. Jei GPS įjungimas tik esant reikalui, tai padės kažkiek. Pas mane visad įjungtas, tai man neaktualu visokie modifikavimai (batereikos negaila).

Sent from my ragelis
ir paskutinis noobiškas klausimas :) originalo gps.conf išsisaugojęs nesu. jei ištrinu gps.conf visiškai, jis paskui susikuria vėl default'inį? čia tam atvejui, jei visgi nesigaus "paturbint"? :)

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 132
Gavo padėkų: 375
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 31 Sau 2016, 14:56

Už citavimą vien tik atsakymui, kuris eina iš karto po jo, bauda 2 parom (tai vadinama forumo teršimu (flood) ir to net nenurodoma taisyklėse, reikia su galva galvot)

Sent from my ragelis

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Svecias117
Įrenginys: Sony Xperia Z2 D6503
Suteikė padėkų: 36
Gavo padėkų: 49
Kontaktai:

Standartinė Svecias117 » 31 Sau 2016, 19:06

As tai vieną privalumą žinau, kodėl cituoja, kad tau iškart taptalk'as supypsėtų :-)

Išsiųsta iš mano D6503

Temos autorius
baronka
Įrenginys: c6603 ir gra-l09
Suteikė padėkų: 0
Gavo padėkų: 0

Standartinė baronka » 14 Vas 2016, 23:22

Atsikrapštau,kad nesu Kašpirovskis ir nedasimąstau iki to,ko nėra taisyklėse.

Anyway, panašu, bėda buvo kitur,bo dar keletą romų versijų išmėginau,tai vistiek rezultatai ne kokie. Tai pasigauna, tai nevisai, kartais gaudosi vietą keletą minučių, bet pradėjus važiuot ir vėl pasimeta. Susimislyjau paspaudyt tel viršutinę dalį, kur gps antena ir rezultatas akivaizdus - susigaudo vietą per keletą sekundžių, važiuojant vietos nebepameta. Taigi nekontaktavo gal tik kažkur antena. Reiks kada nusiimt galinį dangtelį ir normaliai patikrint, nes ir vienas kampas karts nuo karto truputį atsiknoja. Reiks perklijuot dangtelį

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių