Planšetės pasirinkimas

Ši tema skirta Android įrenginių pasirinkimo palengvinimui. Joje užduodame su tuo susijusius klausimus,
Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Įrenginys: Xiaomi Mi Max
Suteikė padėkų: 122
Gavo padėkų: 359
Kontaktai:

Re: Planšetės pasirinkimas

Standartinė bronxitas » 17 Kov 2019, 16:36

Laura kaulėta labai :) Jai ant duonos susimetame ;)

P.S. o lietuvių kalbos gramatiką mokykis, pravers ;)

Sent from Mi Thor Max

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.
Vertimas į lietuvių kalbą
Xiaomi Mi Max + Nvidia Shield Gaming Edition + Dell Chromebook 3189

Pauliaus
Įrenginys: Sony z3 compact
Suteikė padėkų: 1
Gavo padėkų: 0

Standartinė Pauliaus » 19 Kov 2019, 09:01

Sveiki , manau Ramza norėjo paklausti... Kokia naršyklė naršant tuos pačius puslapius suvartoja mažiausiai duomenų?

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 19 Kov 2019, 12:03

O! Krištolinius rutulius turi? Aš jau nebedrįstu spėlioti ir kadangi klausimas aktualus ne man, tai bandau priversti žmogų išsakyti maksimalų kiekį informacijos. Jo planuojamų naudojimo ypatumų mes nežinome, dėl to prielaidoms ne vieta ;)

Gal jam tas įrenginys reikalingas tik video turinio peržiūrai internetu? Gal tik navigacijai? Gal tik naršymui? Gal RDP klientui? Gal, Gal, Gal... Nu tikrai neturiu noro spėlioti ir daryti prielaidų. Jei jis pats tingi surašyti, kodėl kiti turėtų vargti dėl jam svarbių reikalų? Planšetė ar telefonas gi neskirti tik naršymui naršyklėje. Su jais galima daug daugiau ką nuveikti :)
Kai žmogus normaliai išdėstys klasuimą, tuomet bus galima bent kažką apčiuopiamo parašyti. Dabar belieka tik pasityčioti iš klausimo ir gerai praleisti dieną ;)

P.S. taip ironija. bet pačioje pradžioje parašiau, kad žmogus pasidarytų namų darbus ir tik tada parašytų. Rezultate parašė be namų darbų. Tai turim ką turim ;)

Nemėgstu asmeninių žinučių! Galbūt perskaitysiu, bet didelė tikimybė, kad neatrašysiu. Savo klausimus uždavinėkite tam skirtose temose.

Ramza
Suteikė padėkų: 0

Standartinė Ramza » 21 Kov 2019, 12:12

Vienintelis Paulius suprato ko klausiau, dekui tau uz supratima.
Nusipirkau nauja irengini , esu patenkintas, veikia stabiliai.
Visus atsakymus radau kituos forumuos, kur zmones sugebejo paaiskint suprantama kalba, juokingas tas jusu forumas kaip i paprastus klausymus nesugebat atsakyt, kiek bronchitas prirasei nesamoniu senai kelias zodziais butum atsakes, ale is pavydo tai jam kazkokiu na u darbu tai vel ko atmi k kad galim is taves pasityciot :idea: :twisted:

Svecias117
Įrenginys: Sony Xperia Z2 D6503
Suteikė padėkų: 36
Gavo padėkų: 47
Kontaktai:

Standartinė Svecias117 » 21 Kov 2019, 13:22

Būtum normaliai surašęs kriterijus, tai ir būtų tau atsakę, o kai surašei be logikos ir skyrybos ženklų, tai ir gavai tokį atsakymą.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Šie skaitytojai padėkojo autoriui Svecias117 už pranešimą:
bronxitas (21 Kov 2019, 13:58)
Reitingas: 10%

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 21 Kov 2019, 14:01

Sena patarlė: kaip šauksi, taip ir atsilieps.
O Paulius matomai krištolinius rutulius turi. Deja manęs jais neapdovajojo :D

Sent from Mi Thor Max

Pauliaus
Įrenginys: Sony z3 compact
Suteikė padėkų: 1

Standartinė Pauliaus » 22 Kov 2019, 14:52

Laba diena visiems. Na tikrai nesu išskirtinis, tiesiog pagalvojau iš savo patirties.. Pats taip pat ieškojau naršyklės naršymui, kuri sunaudoja mažiausiai duomenų. Kadangi mėnesiu užsisakau 3GB, tai bandžiau keletą , šiuo metu naudoju mini Opera . Gal kas yra taip pat ieškojęs, pasidalinkite savo patirtimi.
Ir dar.. Gerbkime forumo autorių Bronxitą, jei kam čia nepatinka, tiesiog nesilankykite.

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 22 Kov 2019, 15:15

kas dėl naršyklės ir taupymo tai fig žino...
Pas mane google chrome visur, namie chrombuke, darbiniame konpe ir telefone. Tai iš visų įrenginių pasiekiu tą pačią info su slaptažodžiais, žymėmis istorija ir t.t. Tai naudoti kitą naršykle mano atveju tiesiog kvaila. Būtent tokie mano poreikiai naršyklei telefone. Chromas irgi turi duomenų taupymą, tik man nei šilta nei šalta dėl to. 18GB asmeniniame telefone turiu, iš kurių nepasiekiu nei 8GB viskam. WiFi tik namie, visur kitur mobilūs duomenys.

Žiūrint į ateitį, chrome ruošia tokį kaip "instant" lankytų puslapių užkrovimą, jų iš naujo nesiunčiant. Taip bus dar labiau taupomi duomenys, aišku tas turės įtakos naršyklės laikinąjai atminčiai bei RAM naršyklės naudojimui (kam reikės susigooglins apie šitą projektą).

Dar per Roidmi karietoj leidžiu jutube, waze navigacija, kartais AM TV pasižiūriu kokį kanalą, kartais HD VideoBox pasileidžiu. Bet tai yra tik mano ragelio naudojimo ypatumai ir poreikis duomenų kiekiui gerokai mažesnis nei turiu planą.

Kalbant apie nuspėjimus ir kitas tikimybių teorijas, per daugelį tokių klausinėjimų, mečiau tą reikalą. Ką daug kartų ir paaiškinau, kad niekas čia nesiruošia spėlioti kaip ir kas bus naudojama. Jei surašytų papunkčiui kas ir kaip, tuomet būtų galima kažką paburti.

Opera Mini kaip ir visai gerai kokia Eco rageliui, nes ji "lengvutė", bet pradandama labai daug multi device suderinamumo. Renkasi kas kam ko reikia. Man reikia priėjimo prie visos man svarbios info iš bet kokio įrenginio. Chrome tai moka, ją ir naudoju. Kam to nereikia, gali rinktis iš kitų begalės alternatyvų.

Ir teisinga pastaba, kam nepatinka kažkas, yra gi visad pasirinkimo galimybė: čia nesilankyti ;)

Ramza
Suteikė padėkų: 0

Standartinė Ramza » 22 Kov 2019, 20:55

Taupiausia narsykle kiek esu naudojes yra Opera mini tik ji ne visus puslapius atidaro, reikia nustatyt mobilia versija, taupesnes neradau.
Labai patogi Opera,geras isdestymas puslapiu,aiskus tekstas,Google chrome tai pat gera. Firefox browser daug naudoja duomenu,Dolfhin browser butu nebloga tik megsta striginet,nepatogi.
Maziausiai duomenu naudoja ismanus telefonas, plancetinis kompiuteris daugiau o jau nesiojamas ar stacionarus kompiuteris duomenu rijikas.

Ir dar jei kas nezinot atsakymo i klausimus geriau visai nerasykit o ne kazkiokius niekus o jei nesuprantat jusu bedos, jei zinotumem neklaustumem.

Kad mokit gramatikos Bronxitas reikia paciam gerai moket (konpas) turi but kompas.

Vartotojo avataras

bronxitas
CEO
Kontaktai:

Standartinė bronxitas » 22 Kov 2019, 20:58

Vis tiek neįsikirtai, kur bėda pas tave :)
Ai nesipešiosiu, duodu kelią. Rėkauk kol neatsibosi.

Sent from Mi Thor Max

Atsakyti

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių