„Gmail“ funkcijų naudojimas visame pašte

gmalify1

Jei naudojate „Android“ skirtą programą „Gmail“ paštui iš kito teikėjo, pvz., „Microsoft Outlook“ ar „Yahoo! Mail“, peržiūrėti, galite susieti šį adresą su „Gmail“ adresu. Tada galėsite naudoti „Gmail“ funkcijas visame savo pašte.

„Gmail“ paskyros susiejimas arba naujos paskyros nustatymas

Turite susieti kito el. pašto adresą su esamu „Gmail“ adresu arba sukurti visiškai naują „Gmail“ adresą ir susieti su šiuo nauju adresu. Prisijungus prie šio „Gmail“ adreso pašto dėžutėje bus pateikti kito el. pašto teikėjo pranešimai. Galėsite juos skaityti, tvarkyti ir į juos atsakyti, kaip naudodami „Gmail“.

Adreso susiejimas su „Gmail“

Jei jau turite palaikomą ne „Gmail“ paskyrą, pvz., „Yahoo! Mail“ ar „Microsoft Outlook“, „Android“ skirtoje programoje „Gmail“ (4.4 ar naujesnės versijos), galite susieti su „Gmail“.

 1. „Android“ telefone ar planšetiniame kompiuteryje atidarykite programą „Gmail“.
 2. Viršutiniame kairiajame kampe palieskite meniu Menu.
 3. Slinkite žemyn ir palieskite Nustatymai.
 4. Palieskite norimą susieti ne „Gmail“ paskyrą.
 5. Palieskite Susieti paskyrą.

Susiejus el. pašto adresą su „Gmail“ šie el. laiškai bus pateikti susietu „Gmail“ adresu „Android“ skirtoje programoje „Gmail“ ir žiniatinklyje adresu mail.google.com.

Adreso atsiejimas nuo „Gmail“

Jei apsigalvosite, bet kada galėsite atsieti adresą nuo „Gmail“.

 1. „Android“ telefone ar planšetiniame kompiuteryje atidarykite programą „Gmail“.
 2. Viršutiniame kairiajame kampe palieskite meniu Menu.
 3. Slinkite žemyn ir palieskite Nustatymai.
 4. Palieskite norimą atsieti „Gmail“ paskyrą.
 5. Palieskite Atsieti kategorijoje Susieta paskyra.

Tada paklausime, ar norite pasilikti visus el. laiškus, kuriuos importavome į jūsų „Gmail“ pašto dėžutę iš kitos paskyros.

 • Jei pašalinsite juos iš „Gmail“, jie vis tiek bus kito teikėjo (pvz., „Outlook“ ar „Yahoo! Mail“) gautuosiuose.
 • Jei paliksite juos sistemoje „Gmail“, jie bus palikti „Gmail“ paskyroje. Tačiau, jei juos perkelsite ar ištrinsite sistemoje „Gmail“, šie veiksmai neatsispindės kitoje jūsų paskyroje.

Kai atsiesite paskyras, „Gmail“ neberodys naujų pranešimų iš kitos paskyros.

El. laiškų skaitymas

Kai perskaitysite el. laišką, atsiųstą ne „Gmail“ adresu, jis taip pat bus pažymėtas kaip skaitytas ne „Gmail“ pašto dėžutėje.

El. laiško perkėlimas į šiukšliadėžę

Kai el. laišką, atsiųstą ne „Gmail“ adresu, perkeliate į šiukšliadėžę, el. pašto teikėjo paskyroje jis taip pat perkeliamas į šiukšliadėžę. Jis bus ištrintas vadovaujantis el. pašto teikėjo nustatytu „Šiukšliadėžės ištuštinimo“ apribojimu, o ne laikantis „Gmail“ 30 dienų apribojimo.

Pvz., jei el. pašto teikėjas laiškus šiukšliadėžėje laiko 60 dienų, prieš ištrindamas juos visam laikui, to teikėjo paštui „Gmail“ taikys 60 dienų apribojimą.

Atsakymas į el. laiškus

Vykdydami paskyros susiejimo procesą galite pasirinkti, kurį adresą „nuo:“ naudoti atsakant į ne „Gmail“ adresu siųstus el. laiškus. Bet kada galėsite vėl pakeisti adresą „nuo“ „Android“ skirtos programos „Gmail“ Nustatymų skiltyje.

El. pašto archyvavimas

Kai archyvuojate el. laišką sistemoje „Gmail“, kito el. pašto teikėjo paskyroje sukuriame aplanką pav. „Archyvas“. Kai tikrinsite paštą teikėjo svetainėje (pvz., mail.yahoo.com), suarchyvuotus el. laiškus rasite „Archyvo“ aplanke.

Etiketės ir aplankai

Etiketės sistemoje „Gmail“ kitų teikėjų paskyrose rodomos kaip aplankai. Kai prie pranešimo pridedate etiketę, pvz., „Atostogos“, kito el. pašto teikėjo paskyroje „Gmail“ sukuria aplanką pav. „Atostogos“. Tada pranešimas pateikiamas tame aplanke.

Jei pridėsite kelias etiketes, „Gmail“ sukurs kelias el. laiško kopijas, kad jis būtų pateiktas visuose atitinkamuose aplankuose. Jei vieta kito el. pašto teikėjo paskyroje ribota, rekomenduojame nepridėti daug etikečių prie ne „Gmail“ el. laiško.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.