Google Allo susirašinėjimo programa jau pasiekiama!

gsmarena_001

Google I/O 2016 konferencijos metu pristatė susirašinėjimo programą Allo, tačiau iki šiol ji buvo nepasiekiama.

Google Allo servisas prisijungia prie pašnekovo ne per Google paskyrą, tačiau naudojantis telefono numeriu. Paslauga gali naudotis Android bei iOS naudotojai. Jau tapo įprasta į susirašinėjimą įterpti šypsniukus, taip pagyvinant bendravimą. Ne naujiena ir siųsti tik ką padarytą ar išsaugotą nuotrauką tiesiai iš programos, siųsti trumpus balso įrašus, dalintis savo buvimo vieta ar pridėti „meme“. Google Allo visą tai turi ir dar daugiau. Parašius tekstą ir braukiant siuntimo mygtuką aukštyn ar žemyn tekstas tampa didesniu ar mažesniu, taip galite tinkamiau išreikšti savo emocijas, t.y. šaukiate ar šnabždate. Nufotografuojate vaizdą ir spustelėję ant pieštuko galite piešti ant nuotraukos ar įterpti tekstą. Pagal planą, uždavus standartinį klausimą, programa turėtų pati pasiūlyti galimus atsakymo variantus, tačiau nepastebėjome to susirašinėjant lietuvių kalba. Anksčiau Google stengdavosi įdėti kelias svarbias funkcijas vienoje programoje, tačiau šiemet ji pakeitė požiūrį ir dabar pristato kiekvienai funkcijai atskirą programą, tad naudodami šią programėlę negalėsite kartu siųsti SMS pranešimų, kaip kad galėjote tai daryti su Hangouts. Keista, kad Hangouts neprarado SMS pranešimų siuntimo, tačiau Google vistiek rado kaip „įkišti pagalį į ratus“ – išskaidė tiesioginį bendravimą nuo bendravimo SMS žinutėmis.

Atsisiųsti iš:

Jei programos vis dar negalite atsisiųsti, tiesiog luktelkite, ji bus pasiekiama artimiausiu metu, nes paieškos gigantas programas savo parduotuvėje skirtingiems regionams daro palaipsniui prieinamas.

Išbandėme programą su kolegomis, tikrai smagu, tačiau „VAU“ efekto nebuvo, gal tai tiesiog dėl to, kad daugumą funkcijų au matėme kitose susirašinėjimo programose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.