HTC G1 Master Reset

Šios dienos „tipsas ir triksas“, geidžiamasis – „factory reset“, „master reboot“ arba – tiesiog gamyklinių telefono parametrų atstatymas. Jei į telefoną įdiegei per daug beverčių programų kurios tave užkniso, o mėtyti po vieną tingisi, jei sumanei parduoti G1, paskolinti jį draugui ar šiaip prisijungti prie Google aprašo kitu prisijungimo vardu, tau padės tik „factory reset“. :) G1 nustatymų meniu tokios funkcijos nėra, tačiau vis dėlto egzistuoja slaptas būdas tai padaryti. Dėmesio:

1. Nuspausk vienu metu ir 15 sekundžių palaikyk“Home“ ir pokalbio baigimo (raudoną, „End Call“) mygtuką; Ekrane pasirodys G1 logotipas, o dar po kelių sekundžių – įspejimo trikampis ženkliukas – telefonas pasiruošęs priimti serviso komandas;

2. Išskleisk klaviatūrą ir spustelėk Alt+L, ekrane bus parodytas serviso komandų sąrašas, tarp jų Alt+W (nuo žodžio „wipe“ – išvalyti)

3. Spustelėk Alt+W – bus parodyti keli taškeliai – trynimo progresas, o vėliau pranešimas, kad trynimas baigtas.

4. Viskas, spustelėk „Home“+“Back“ kad perkrauti telefoną.

Išbandžiau pats, tikrai veikia (bet, be abejo būtinai įspėju, kad už jokias pasekmes neatsakau ir visą riziką prisiima pats „resetintojas“). Įjungus telefoną jis pasiūlo prisijungti prie Gmail, o prisijungus laukia švarus desktop ir programų sąrašas lyg ką tik iš T-Mobile parduotuvės. :) Savaime suprantama, „Reset“ metu dings telefone saugomi kontaktai, bet kadangi jie saugomi „debesyje“, Gmail serveryje, prisijungus prie savo aprašo jie vėl bus automatiškai parsiųsti.

P.S. patiko tai, kad po šio „reset“ telefonas nereiklauja „SIM unlock“ kodo.

2 thoughts to “HTC G1 Master Reset”

  1. Norint prisijungti prie kitos Gmail paskyros, nebūtina daryti hard reset, užtenka nueiti į Settings -> Applications -> manage applications -> com.android.providers.contacts ir padaryt Clear data.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.