Kiek mobilaus interneto sunaudojate ir kiek iš tiesų jums reikia?

Vienas pagrindinių veiksnių išmaniųjų telefono išpopuliarėjime yra mobilusis internetas. Paskutiniais metais mobilaus interneto duomenų srautas vis auga. Tai lemia mobiliojo ryšio tiekėjų naujų technologijų įdiegimas, bei kainų politika. Mobilusis internetas jau nebeprabanga, o būtinybė kasdieniniame gyvenime.

Tačiau mes ne visada išnaudojame tiek duomenų, kiek suteikia mums operatorius pagal pasirinktą interneto planą. Šiuo metu yra daug nemokamo interneto prisijungimo taškų, taip pat daugelis namuose turi įsirengę belaidį tinklą. Tad mobiliojo interneto dažnai atsisakome, prisijungdami prie neapmokestinto Wi-Fi tinklo. Taigi ir klausiame jūsų:

Kiek mobiliojo interneto duomenų jūs sunaudojate per mėnesį ir kokio kiekio jums iš tiesų reikia? Gal jums tiesiog užtektų nedidelio mobiliojo interneto duomenų kiekio, o gal galėtumėte išsiversti ir visai be mobiliojo interneto?

Parašykite savo atsakymą komentare:

6 thoughts to “Kiek mobilaus interneto sunaudojate ir kiek iš tiesų jums reikia?”

  1. turiu 1.5 GB. Ir jo neuztenka nors naudoju ji taupydamas (neziuriu jokiu youtube video, nesedziu instagrame, nezaidziu zaidimu). A kaip jo neuztenka taip ir neuztenka.

  2. Aš interneto reikalus stengiuosi palikti namie. Iš 1GB plano tepanaudoju 50-150MB, dažniausiai hangoutui

  3. Sunaudoju iki 100MB. Iš principo! Namie ir darbe yra wi-fi, o tarp jų stengiuosi telefone nelindėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.