Nokia – „Connecting people“ grįžta su Android įrenginiais!

Nokia grįžta! Buvęs telefonų karalius oficialiai  pranešė, kad planuoja grįžti į telefonų ir planšečių pasaulį. Ir atsakė į taip visiems rūpimą klausimą – taip, tai bus Android operacinę sistemą turintys įrenginiai!

Šiuo žingsniu parodė, kad sukurta nauja kompanija – HMD global Oy, naujai įkurtai, Suomiškai kompanijai vadovaus Arto Nummela, kuris anksčiau vadovavo kompanijos vykdomajam padaliniui, prieš ją perimant Microsoft.

HMD per ateinančius tris metus investuos $500 milijonų į pasaulinį marketingą, siekdama atgaivinti Nokia vardą, kuris ėjo užmarštin per kelis neveiklumo metus.

Yra dar viena kompanija FIH Mobile Limited, Foxconn filialas. Ji perims Nokia teises į telefonus iš Microsoft antroje šių metų pusėje už $350 milijonų. Taip pat perims ir Microsoft Mobile Vietnam, kartu su 4,500 darbuotojų, kuri bus atsakinga už prekinio ženklo Nokia įrenginių gamybą.

Dar daug ką reikia atlikti, kad išvystume Nokia išmaniuosius įrenginius, tačiau tikimės, kad jiems pavyks.

3 thoughts to “Nokia – „Connecting people“ grįžta su Android įrenginiais!”

  1. Manau kad traukinys seniai nuvaziavo, Nokia beliko tik gryzti prie ishtaku ir gaminti guminius kalioshus.

  2. Liūdina mane NOKIA, kad tai miršta, tai vėl prisikelia ir vėl miršta… Reik tikėtis šis prisikėlimas nebus trumpalaikis, nes sentimentai iš senų laikų vis dar egzistuoja :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.