OnePlus 3 apžvalga

Paskutiniu metu bene labiausiai internete linksniuojamas išmanusis, pasirodęs prieš mėnesį laiko. Kompanija OnePlus pagaliau atsisakė pakvietimų sistemos, kas palengvino apsisprendimą pasirinkti šį telefoną. Atkeliavo vos per savaitę, iš karto buvo paleistas atnaujinimas ir mažinama SIM kortelė.
Pirmiausia apibūdinsiu išorę. Kokybiškas surinkimas, mano dideliam delnui 5,5″ pats tas, jau iš anksto žinojau, kad sekantis mano modelis bus tokio dydžio. Geras ekrano-korpuso santykis. Tvirtas korpusas. Korpusas bent jau man yra per slidus, be dėklo anksčiau ar vėliau tikrai išmesiu iš rankų. Norėjosi storesnio telefono su atitinkamai didesne baterija, nei esama 3000 mAh. Imti nuo paviršiaus tenka gana atsargiai – sprūsta nuo pirštų, kadangi nesuimu užtikrintai dėl jo plonumo ir slidumo. Nugarėlė atspaudų nebijo, bet sidabrinis paviršius gana tepus. Originalaus dėklo už 25€ nesiruošiau pirkti, tačiau užsakytas gerokai pigesnis Nillkin dėklas išspręs plonumo, slidumo ir tepumo problemas.
Matomumas saulėje prastokas, šią problemą dalinai išsprendžia appsas, šiek tiek padidinantis max apšvietimą. Apkrautas kaista menkai, įprastai naudojant net nepagalvoju kad šiltas. Baterijos pakanka visai dienai. Dėka greito (t.y. greičiausio rinkoje) įkrovimo (DASH CHARGE), bateriją spėju pasikrauti rytais prieš darbą.

Pranešimų slinkiklis virš garso mygtukų man kol kas nei pliusas, nei minusas. Kaip ir kiti apžvalgose arba sako jog nereikalingas dalykas, arba visaip giria. Tylos režimas man įsijungia automatiškai vakare ir neišsijungia ryte, nežinau kodėl, bet viduje nėra laiko nustatymo, arba nesugebu rasti :) Papildyta: softas nenumato intervalo tylos režimui, jis importuojamas kartu su pasiūlymu atstatyti programas. Geriausias sprendimas neatstatinėti programų, o įsirašyti individualiai, antraip teks rytais priverstinai slankioti pranešimų slinkiklį (šaltinis). Papildyta2: man suveikė appsų nustatymų resetinimas. Appsai tik naujai užklausia įv. leidimų. Papildyta3: OxygenOS 3.2.2 atnaujinime problema pašalinta.

Ant ekrano užklijuota gamyklinė apsauginė plėvelė, be išpaišymų, tik deja siauroka, tačiau naudojantis telefonu netrukdo ir į akis nekrenta.
Vidus. Kadangi esu ‘pure nexus’ gerbėjas, esamas švarus softas man yra didelis pliusas. Sistema dargi gausiai konfigūruojama pagal vartotojo norus ir patogumus. Pvz kamerą galima žaibiškai paleisti paspaudus dukart įjungimo mygtuką ar piešiant ant ekrano O ženklą. Pirštų antspaudų skeneris veikia žaibiškai, nebijo net pajuodusių nuo grybų pirštų :)
On-screen mygtukų nebuvimas man pliusas, bet jei kam nepatinka – gali ir juos įgalinti. „Programuojami“ mygtukai, kaip pvz patikusi ir dažnai naudojama funkcija – laikant paspaustą back mygtuką, įjungiamas prieš tai naudotas appsas ir tokiu pat metodu vėl grįžtama atgal. Kad telefonas neturi net menkiausių strigimų kažin ar verta pasakoti, šiuo metu tai Antutu testo čempionas, o po paskutinio atnaujinimo pilnai įgalinta 6GB atmintis visus konkurentus traiško multitaskinge. GPS pasigauna greitai, netgi namuose. Nėra lietuvybės, bet ją galima turėti pagal Androidmanijoje esančią instrukciją. Sulietuvinamos ne visos programėlės, nuėjus į jų sąrašą tenka galvoti: laikrodis ar clock, telefonas ar phone? Programėlių sąrašas didokas, vos 4 ikonos eilėje, tačiau slinktis rodo abėcėlę ir padidina ikoną priėjus reikiamą raidę. Papildyta: nepastebėjau, galima keisti

Kamera greita, mano poreikius tenkina. Su judesiu nesusitvarko, labiau tinka still tipo nuotraukoms, prie gero apšvietimo.
Gamintojas leidžia rootint, bet aš pasirinkau palikti telefoną saugiam režime, nes dalinai išsprendžiau lietuvybės ir reklamų internete problemas.

Pliusai 

 • Spartus įkrovimas
 • Švarus ir gausiai konfigūruojamas Android
 • Sparta kaina ir kokybė viename

Minusai

 • Be dėklo naudoti nerekomenduojama
 • Silpnokas maks. apšvietimas saulėje
 • Sąlyginai maža baterijos talpa

Ko nerasite šiame flagmane
FM radio, IR, microSD, IP68, wireless charging

Verdiktas
399€ yra suma už kurią sunku bus rasti kažką geriau

8 thoughts to “OnePlus 3 apžvalga”

 1. Kiek laiko jau pats naudoji OP3 telefoną? Labai rimtai svarstau galimybę įsigyti tokį, aišku šiek tiek neramu internete apkalbama itin maža baterija, kuri neišlaiko net pilnos darbo dienos.. Taip pat ir tokie dalykai, kaip specialus krovimo laidas (extra atveju reikėtų turėti netgi atsarginį pakrovėją, nes bet kur čia ir dabar nenusipirksi).
  Nekeičiu telefonų kas puse metų, todėl norisi pasirinkti geriausią variantą, nors youtube apžvalgos labai gundi įsigyti būtent OP3.

 2. Savaitę naudoju. Nelygu ką veiksi su telefonu. Man laisvai išlaiko, pakraunu tik rytais. Browsinu nemažai, internetu radio kokias 3 val paleidžiu. Extra atvejui usb-c laidą turėk ir tiek

 3. Na poreikiai nėra milžiniški tikrai, dabartinis Z3 išlaiko parą ar net dvi (aišku jei neįninki į kokį žaidimą trims valandoms :D ). O gal gali pakomentuoti, kaip yra su OP telefonų garantiniu aptarnavimu? Gedimo atveju į kurį pasaulio kraštą reikia siųsti ir kažink kaip greitai reaguoja jų servizas..

 4. Skamba visai neblogai.. Manau teks nusipirkti šį žaisliuką. Kaina patraukli, bet jau priedų kainos… Laidas 15 €, dėklas 25€ :D

 5. matau ten mano užsakytą nillkin frosted shield, su >100% antkainiu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.