Pristatyti SAMSUNG S9 ir S9+

 

Taigi, antras didžiausias telefonų gamintojas pristatė naujausius savo flagmanus S9 ir S9+ tad negaliu nepakomenuoti.
Iš pirmos pažiūros gali pasirodyti, kad „oh, great, dabar ir Samsung’as turi savo visiškai pasibaisėtinus AR emoji“ bei pirštų skaitytuvas sugrąžintas į logišką poziciją ir kad tai ir yra visi pranašumai, kuo nauji telefonai skiriasi nuo praeitų metų modelių.

Tačiau yra keli, ne tokie akivaizdūs, tačiau išties rimti patobulinimai:
-pirmiausia specs bump. Lyginant su praėjusių metų modeliu, naujojo telefono procesorius bus 25% spartesnis, tačiau tuo pat metu reikalaujantis 30% mažiau energijos. Tai dar ne viskas:
„Preliminary GeekBench4 scores show astounding performance improvements on the side of the Exynos 9810 showing 78% improvements in integer workloads and 119% in the floating point tests.“
-Ko gero pats svarbiausias atnaujinimas – tai Android Treble palaikymas. Tai padės gerokai supaprastinti atnaujinimų procesą ir įtakos tai, kad Android atnaujinimus turėtume gauti ne tik nepalyginamai sparčiau, tačiau ir kur kas ilgesnį laiko tarpą. S9 bus pirmasis Android telefonas, kuris atnaujinimų susilauks net 4 metus.

Na ir keli nice to have atnaujinimai:
-Naujosios kameros sugebės filmuoti 1080p 480fps, 4K 120fps ir 720p 960fps. Tiesa, pastaruoju super-slow-motion režimu bus galima filmuoti tik 0,2s, tad pakankamai useless.
-Kalbant apie kameras, S9+ gavo antrąją telephoto kamerą, kaip kad Note 8. Tad esminis Note’o pranašumas šiai dienai lieka tik pieštukas.

-Be pirštų skaitytuvo pozicijos antras ryškiausias S8 minusas buvo išties silpnas garsiakalbis. Tai ištaisyta ir kartu su AKG pagalba pasirūpinta stereo garsiakalbiais.
-Samsung’as nepasiduoda Apple įtakai ir neatsisakė savo telefone nei microSD kortelių nei ausinių lizdo. Courage.
-Prieš telefono pristatymą buvo nemažai spekuliacijų apie tai, kad telefono kaina pasieks 1000$, kadangi buvo parodyta, kad gamintojai taip gali padaryti ir kad žmonės visvien perka. Tačiau stebėtina, tačiau kaina ne tik kad nebuvo pakelta, tačiau lyginant su praėjusių metų modeliais, net ir sumažinta. Oficiali S9 kaina – 720$, o S9+ 840$.

Tadas Milkintas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.