Pažabok Android WiFi su WiFi Lock ir Wifi Status

WiFi įrankiai
Niekam ne paslaptis, kad jokia OS — mobili ar „stalinė“ — neišleidžiama idealiai nušlifuota (tai tinka ir OS X iPhone). Tačiau Android atveju tai suteikia galimybę atviro kodo bendruomenei atskleisti visą savo grožį.

Energijos taupymo sumetimais, pagal nutylėjimą, telefonui su Android OS „užmigus“ (persijungus į budėjimo rėžimą), jis taip pat automatiškai atjungia WiFi ir persijungia į 3G. Tai ypač nepatogu jei turite ribotą duomenų srautą ar šiaip namie geriau naudojate WiFi dėl didesnio greičio.

Čia mums į pagalbą ateina WiFi Lock programa, kuri laikys WiFi įjungtą net ir telefonui persijungus į budėjimo rėžimą. Tiesa, tą pačią dieną kai Android Market pasirodė WiFi Lock, atsirado ir dar dvi panašios programos: Wifi Insomnia ir Keep WiFi. Visos trys programos daro tą patį, bet WiFi Lock iš jų visų paprasčiausia ir patikimiausia, be to šios programos ikona gražiausia :) Tačiau jei dėl kažkokių priežasčių WiFi Lock jums neveikia, galite išbandyti kitas dvi.

Naudoti WiFi namie yra pigiau ir greičiau, bet dažnai nutinka taip, kad išėjęs iš namų pamirštu išjungti WiFi telefone. Tuo tarpu mano G1 vis ieško naujų WiFi tinklų, prie kurių galėtų prisijungti, ir taip „sodina“ bateriją.

Šiuo atveju mums padės WiFi Status programa. Iš tiesų WiFi Status yra labiau tarnyba (ang. service) nei programa, bet ji diegiama iš Android Market. WiFi Status jus įspės jei telefonas neprisijungęs prie bevielio tinklo, bet WiFi vis dar įjungtas. Išskleidę pranešimą, galėsite WiFi iškart ir išjungti. Patogu ir paprasta!

Karolis Pocius

Diagnozė: blogeris...

3 thoughts on “Pažabok Android WiFi su WiFi Lock ir Wifi Status

  1. Daugiau tokių straipsniukų. Man tikrai pravertė ir padėjo šis straipsnis. Pats nebūčiau sugalvojęs, kad atjungia wifi kol miega. Beje ToggleWifi dabar turi Wifi status funkcijas, nes to paties kūrėjo. Taigi užtenka tik toggleWifi

  2. Taip, užtenka ir ToggleWiFi, bet aš WiFi su Usefull Switchers junginėju, tai man nelabai reikia papildomos programos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *