Didžiausios naujos kartos Varle.lt parduotuvės atidarymas Vilniuje

Vilniuje duris atvers naujos kartos Varle.lt parduotuvė
Gegužės 19 d. 10.00 val. Vilniuje Ukmergės g. 241 bus atidaryta naujos kartos „ShowRoom“ parduotuvė.

Atidarymo dieną (gegužės 19 d.) Varle.lt žada klientams daug įspūdingų pasiūlymų už pusę kainos, pvz., „Lenovo“ nešiojamas kompiuteris kainuos tik 179 eur, „iPhone 6 32GB Space Grey“ 299 eur, 140 cm įstrižainės 4K „Sharp“ televizorius tik 399 eur. Visų atidarymo svečių lauks dovanėlė.

Elektroninės prekybos ateitis – internetinių ir fizinių parduotuvių sinergija
Elektroninė prekyba šiandien išgyvena tikrą bumą, tačiau žmonėms vis dar patinka ateiti į fizinę parduotuvę, apžiūrėti ir pačiupinėti prekes; taip pat pasikonsultuoti, gauti patarimą, pasiderėti dėl kainos. Atėjimą į fizinę parduotuvę žmonės renkasi ir dėl to, kad tokiu būdu jiems paprasčiau grąžinti prekę, nereikia mokėti už pristatymą ir pan.
Tikime, kad prekybos ateitis yra „E-tail“ internetinių ir fizinių parduotuvių sinergija. Ir mums tikrai svarbu, kad klientas prekes išbandytų pas mus, o ne pas konkurentus. Ilgametė mūsų patirtis parodė, kad klientai nenori mokėti už pristatymą, nenori ilgai laukti užsakytos prekės. Atidaromoje Varle.lt parduotuvėje Ukmergės g. 241 Vilniuje bus papildomas 300 m2 sandėlis, kuris leis vietoje turėti didesnį prekių skaičių. Klientas galės daugiau kaip du trečdalius vietinių užsakymų atsiimti iš karto, – teigia Varle.lt komercijos direktorius Marius Butauskas.

350 m2 Varle.lt „ShowRoom“ ekspozicija
Į 3.0 kartos „ShowRoom“ formato Varle.lt parduotuvę sudėjome geriausią savo per 9 metus sukauptą prekybos patirtį. Ukmergės g. 241 atidaroma Varle.lt parduotuvė yra pati didžiausia, tai visų mūsų parduotuvių „flagmanas“, – naujos kartos Varle.lt parduotuvę pristato komercijos direktorius Marius Butauskas.
Mūsų naujoje parduotuvėje atsiras pirmoji Baltijos šalyse oficiali „Xiaomi“ gamintojo produktų zona. Varle.lt nuo šių metų pradžios yra oficialus „Xiaomi“ produkcijos platintojas. Tie žmonės, kurie domisi technika, tikrai pažįsta šį prekės ženklą ir noriai perka tuos produktus dėl fantastiško kainos ir kokybės santykio. „Xiaomi“ produktų zonoje bus galima apžiūrėti ir išbandyti daugybę šio gamintojo produktų, ir, iškart nelaukiant, juos vietoje įsigyti, – pasakoja Varle.lt direktorius Igor Tkačenko.
Naujoje parduotuvėje bus 350 m2 ekspozicijos plotas, kur klientams ir parduotuvės svečiams bus pasiūlyta galimybė gyvai apžiūrėti ir išbandyti populiariausių gamintojų prekes, kurias išpakuotas rasti pavyksta dar ne visur. Čia vietoje bus galima apžiūrėti naujausius „Bosch“, „Samsung“, „Apple“, „Lenovo“, „SteelSeries“, „Razor“, „Dyson“, „Casa“, „Jura“ ir kitų TOP gamintojų produktus. „ShowRoom“ parduotuvėje vyks patirties dienos, pvz., „Bosch“ zonoje planuojama periodiškai gyvai gaminti maistą, visi galės išbandyti virtualios realybės naujausius pasiekimus, išmėginti robotus, paskraidyti dronais, parduotuvėje vyks eSporto turnyrai. Ypatingai didelis dėmesys skirtas konsultacijoms, pasak Varle.lt komercijos direktoriaus, daug investuota į personalo apmokymą.

Apie Varle.lt
Varle.lt yra 2009 m. įkurta lietuviško kapitalo „E-tail“ bendrovė, kuri valdo 15 fizinių parduotuvių visoje Lietuvoje ir el.parduotuvę Varle.lt. Varlės grupės pajamos 2017 metais siekė 50 mln. eur, t.y. 8 mln. daugiau nei 2016 m.

 

Šaltinis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.