Į ką atkreipti dėmesį renkantis atminties kortelę Android įrenginiui?

„MicroSD“ kortelės lizdas siūlomas įvairiuose įrenginiuose, kurie veikia su Android operacine sistema, todėl vartotojai gali pridėti pasirinktinį atminties kiekį. Dėl „Android“ pritaikomų saugojimo įrenginių galimybių, „microSD“ korteles greitai pamėgo vartotojai visame pasaulyje. Kai kuriais atvejais operacinė sistema leidžia programas ir papildomus duomenis laikyti „microSD“ kortelėje. Dėl šios priežasties, siekiant užtikrinti sklandų programų veikimą ir įkėlimą, buvo įvesta programos našumo klasė.

Kas yra programos našumo klasė?

Taigi dabar, kai Android įrenginiai su atminties kortelių lizdais gali saugoti ir paleisti programas iš išimamų kortelių, SD asociacija pristatė naują specifikaciją, leidžiančią užtikrinti geriausią vartotojo patirtį – „Application Speed ​​Class 2“ (A2).

2 taikymo greičio klasė nustato minimalią kortelių ir pagrindinių įrenginių specifikaciją. Eilinis skaitymo ir rašymo greitis dabar yra svarbus atsižvelgiant į atsitiktinį skaitymo / rašymo greitį (matuojamą IOPS). Kuo didesnė IOPS (įvesties / išvesties operacijos per sekundę), tuo mažesnius failus galima nuskaityti ir įrašyti į kortelę vienu metu.

A1 ir A2 kortelių greičio klasių palyginimas

A1 ir A2 našumo skirtumai

Atminties kortelės talpa

Atkreipkite dėmesį, kad rinkdamiesi atminties kortelės talpą, turėtumėte pasitikrinti kokios maksimalios talpos atminties korteles palaiko jūsų įrenginys. Taip pat reikėtų prisiminti, kad atminties kortelės talpos niekada nebus per daug :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.