iPhone 7 nefotografuoja geriau nei Samsung Galaxy S7

Ilgą laiką kompanijos Apple išmaniųjų telefonų kameros buvo laikomos, kaip kokybiškiausiai fotografuojančios, bet pastaruosius du metus Samsung stipriai pasitempė šioje srityje. Daugelis laukė naujojo iPhone 7 dėl jo naujosios kameros. Ir tikrai, išmanusis telefonas gavo atnaujintą sensorių su f/1,8 diafragma, optinę stabilizavimo sistemą, turinčia šešis lešius bei naują vaizdo apdorojimo procesorių. Tuo tarpu nuotraukų raiška liko nepakitusi, kaip ir pernykščiuose modeliuose – 12 megapikselių. iPhone 7 Plus turintis 5,5″ ekraną papildomai gavo antrą kamerą su 56mm kampu bei f/2,8 diafragma, kuri priartina du kartus neprarandant kokybės.  SuperSaf TV vieni pirmųjų palygino iPhone 7 su Samsung Galaxy S7 bei iPhone 7 Plus su Samsung Galaxy Note7 kameras.

Priminsime, kad Galaxy S7 turi 12 megapikslelių sensorių su f/1,7 diafragma, optinį stabilizatorių bei veikia naudodama Dual Pixel technologiją. Šios technologijos dėka, objektai kadre fokusuojami tiesiog akimirksniu.

Darant asmenukes su iPhone 7 galinis planas peršviestas, taip pat į akis krenta gerokai siauresnis objektyvo kampas nei Samsung Galaxy S7. Esant geram apšvietimui abu telefonai fiksuoja vienodai gerai, iPhone spalvas daro šiltesnes, tuo tarpu Samsung – sodresnes. Patalpose Samsung fotografuoja juntamai geriau, tuo tarpu esant prastam apšvietimui akivaizdžiai matome, kad iPhone kompanijos flagmanui tikrai yra kur tobulėti.

iPhone 7 su Samsung Galaxy S7 kamerų palyginimas

iPhone 7 Plus su Samsung Galaxy Note7 kamerų palyginimas

Esant geram apšvietimui visų įrenginių fiksuojamos nuotraukos pakankamai geros, tuo tarpu prie prasto apšvietimo kompanijai Samsung pavyko stipriai išsiveržti į priekį. Iki veidrodiniais fotoaparatais fiksuojamų momentų mobiliems įrenginiams dar toli, tačiau daugumoje atveju nuotraukų kokybės, kurią gauname su jais tikrai užtenka kasdieniniame gyvenime.

Ar vis dar nešiojatės skaitmeninį kompaktinį fotoaparatą tam, kad užfiksuotumėte Jus supantį pasaulį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.