Naujas telefonas su Android

Laukėm laukėm ir sulaukėm, startuoja prekyba dar vienu telefonu su Android. Įrenginys vadinasi, ghm… „zzz“.. Arba „zzzphone“… Čia gamintojo tinklalapis: http://www.zzzphone.com/ . Dar nelabai suprantu ar čia toks super gudrus marketingo žingsnis, kad pritraukti daugiau lankytojų, ar jie tikrai pasamdė valytojos sūnų aštuntoką sukurti tinklalapį.

Vilioja nebent kaina, 119 dolerių, bet už ją negausite nei GPS, nei Wi-Fi, nei fotoaparato. Nors… užsakymo puslapyje yra opcija „Click+Drag diamons to custom position $225.000“. Jamam!! Puslapio antraštė naršyklės viršuje skelbia „Orders, Cheap Unlocked Cell Phones, Cell Phones For Sell“. Žodžiu.. WOW..

8 thoughts to “Naujas telefonas su Android”

  1. Panašu į „Made in China – Click and break“ :D
    Na, Kinijoj šis telefonas gal ir sulauks dėmesio (dėl Android). Tačiau koks baltasis žmogus pirktų tokį telefoną? :D Manau tinklapio kokybė atitinka telefono kokybę :D

  2. Bet labai labai patiko idėja, kad į telefoną gali įsidėti tai ko tau reikia, o gali ir nedėti. pvz 2 sim kortelės tikrai nepamaišytų…

  3. Kažkodėl man atrodo, kad tai – visai nerimta. Tikriausiai pasityčiojimas :) be to ir pavadinimas visai nerimtas… zzzPhone..

  4. atrodo labai panasaus lygio telefonas kaip kinietiski dualsim mp4 tv NOKlA ir jPHONE.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.