„Made by Google“ 2017

Google apturėjo savo renginį, kurio svarbiausias akcentas buvo ilgai lauktų Pixel telefonų pristatymas. Pixel 2 ir Pixel 2 XL specifikacijos yra išties panašios, skiriasi tik dydis bei su tuo susiję duomenys ir tai kad XL turi ekraną su kur kas mažiau rėmelių aplink, kaip kad madinga šiemet.
Nors naujų telefonų išvaizda tokių tinklapių kaip Android Police dėka buvo jau žinoma bent kelis mėnesius, tačiau štai keli galiausiai patvirtinti faktai:
-Taip, sekama Apple pėdomis ir nebeliko ausinių lizdo. Keista, nes Google telefonų linija visada buvo labiau orientuota į praktiškumą, funkcionalumą.
-Neskaitant to, kad ausinių lizdo nebėra (dėl kurio kai kurie gamintojai teisinasi negalintys padaryti atsparių vandeniui telefonų, kai tuo tarpu kiti gamintojai tai kuo puikiausiai sugeba), telefonai nepatapo pilnai atsparūs vandeniui – t.y. gavo IP67 sertifikaciją. Tad lietaus nebijos, tačiau nardyti su telefonu taipogi nepatartina.
-Stebėtina ir tai kad visgi nėra bevielio krovimo. Beveik neabejoju, kad tai išvysime sekančių metų modelyje.
-Užtat turim greitąjį krovimą, kur po 15 min krovimo telefonas atitarnaus dar 7h. Taipogi Google teigia, kad Pixel 2 baterija bus apie 10% geresnė, nei praeitų metų modelio, o pastarasis turi išties labai gerą bateriją.
-Abu telefonai turi po du priekinius garsiakalbius, kaip ir užpraeitų metų pirmtakas Nexus 6P.
-DxOmark teste kamera surinko aukščiausią iki šiol turėtą mobilios kameros įvertinimą – 98, taip nukarunuodamas dabartinius lyderius – Note 8 bei iPhone 8, kurie didžiavosi 94 taškais.
-Taipogi kamera pagaliau gavo optinį stabilizavimą. Tiesa kamera tik viena, tad 2X zoom galimybių, kurias rasite daugumoje kitų flagmanų – nėra.
-Tarp keletą įdomesnių funkcijų: dainų atpažinimas „always listening“ režime bei suspaudžiamas rėmelis, veikiantis kaip paleidimo mygtukas asistentui. Ko gero bus galima panaudoti programėles ir šį suspaudimą panaudoti kaip mygtuką kitų telefono funkcijų ar appsų iškvietimui.
-XL telefonas pigesnis nei tikėtasi – 850$. Prieš tai mirgėdavo ~950$ kaina. Mažesnio modelio kaina – 650$.

Taigi, jei šiemet renkamasi tarp Android flagmanų – Samsung S8 bei LG V30 turi geriausią dizainą, dvigubas kameras, ausinių bei microSD kortelių lizdus, tačiau Pixel 2 laimi „švariu“ t.y. be kompromisiu Android, ilgesniu palaikymu, geresne baterija bei geriausia kamera.

Autorius: Tadas Milkintas

Šaltinis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.